Forum Polityka, aktualnościKraj

Kopacz ma nowy plan na oddłużenie szpitali

Kopacz ma nowy plan na oddłużenie szpitali

Money.pl / 2010-04-09 08:24
Komentarze do wiadomości: Kopacz ma nowy plan na oddłużenie szpitali.
Wyświetlaj:
ba / 83.7.25.* / 2010-04-11 22:34
Niech ona już przestanie oddłużać szpitali ,niech zrozumie że nie nadaje się na to stanowisko i odejdzie.Poznałam ją w Szydłowcu i jej nie ufam .
"gwizdnięty" / 81.210.19.* / 2010-04-09 13:51
A nie ma przypadkiem planu na odejście z przerastającej ją funkcji? Przestałaby epatować naród niezliczoną ilością pomysłów idących "w gwizdek".
arch / 2010-04-09 08:24 / Tysiącznik na forum
Kolejny plan ? Plan " E "
"NFZ wyposaża szpitale w belgijskie zestawy do eutanazji

„Na sto zastosowań, dziewięćdziesiąt dziewięć zadziałało natychmiast”, z zadowoleniem
stwierdził ordynator Wrocławskiego Szpitala Wojewódzkiego.
„Tylko w jednym przypadku trzeba było pacjentkę troszkę przydusić poduszką”.

Ze względu na wysokie koszty urządzenia resort zdrowia nie będzie w stanie w pełni zaspokoić potrzeb
wszystkich ośrodków zdrowia, szpitali i sanatoriów. .... W pozostałych placówkach eutanazja wciąż
jeszcze będzie się musiała odbywać tak jak dotychczasowo, poprzez zaniedbanie.

„Zapotrzebowanie jest ogromne”, twierdzi , Ewa Kopacz.
„Dlatego będziemy zabiegać o podwyższenie obowiązkowej stawki ubezpieczeniowej tak, by w przyszłym roku każdy pacjent mógł choćby raz nieodpłatnie skorzystać z zestawu do pozbawienia się życia”.
http://netbird.pl/a/969/32131,1
Tetektyw / 195.238.227.* / 2010-04-09 12:16
He, he.... napewno by to pomogło, uzdrowiło by nie tylko szpitale ale i ZUS by zyskał :)

Pomijając plan "E " to ciekawi mnie skąd oni na to wszystko tak nagle znajdą pieniądze. Jakoś też nigdy nie widziałem zestawień z pracy NFZ. Ile pieniędzy wpływa do ich kasy, ile idzie na szpitale a ile na sam NFZ i ew. ile im zostaje po roku rozliczeniowym. Z tego co wiem to w tej wspanialej instytucji za przywłaszczenie (czyt. oszczędne gospodarowanie) pieniędzy przeznaczonych na szpitale dostaja niczego sobie premie i nagrody. Jeśli jest inaczej proszę o sprostowanie, informacja nie jest potwierdzona.

Najnowsze wpisy