Forum Polityka, aktualnościKraj

Kopacz znów obiecuje, ma nowy plan B dla szpitali

Kopacz znów obiecuje, ma nowy plan B dla szpitali

Wyświetlaj:
cozaszassy / 213.158.199.* / 2010-03-15 20:50
PO.je.by - B juz było! przejdźcie od razy do Z i zniknijcie !!!
pan władek / 212.87.25.* / 2010-03-15 20:04
Plan B to był wtedy gdy prezydent odrzucił ustawę stanowiącą podstawę do samo-uwłaszczenia lekarskiej nomenklatury. Teraz powinien byc plan C a moe nawet doszli ju do D. A sądzę ze pani kopacz produkuje plany wyłącznie do D.
zortan77 / 77.252.90.* / 2010-03-15 19:29
gdy zerknąłem na linka na głównej stronie, wróciłem paskiem do góry czy aby nie załadowało mi strony z cashu. Ta sama płyta od lat.. alleluja i do przodu... oby żyło się lepiej...
_reakcjonista_ / 2010-03-15 16:52 / Bywalec forum
Ja protestuję. Jaki nowy plan B!? Przecież w alfabecie łacińskim jest więcej liter niż dwie. A później możemy przejść na alfabet grecki, a nawet hebrajski. Jak to będzie ładnie brzmiało ...!? Plan "delta" :)
arch / 2010-03-15 16:55 / Tysiącznik na forum
NFZ wyposaża szpitale w belgijskie zestawy do eutanazji


Od drugiego półrocza bieżącego roku niektóre polskie placówki zdrowia zostaną wyposażone w specjalistyczne zestawy do eutanazji. Mimo że belgijski producent gwarantuje stuprocentową skuteczność działania, śmiercionośny zakup został już przetestowany na pacjentach jednego z polskich szpitali.

„Na sto zastosowań, dziewięćdziesiąt dziewięć zadziałało natychmiast”, z zadowoleniem stwierdził ordynator Wrocławskiego Szpitala Wojewódzkiego. „Tylko w jednym przypadku trzeba było pacjentkę troszkę przydusić poduszką”.

Ze względu na wysokie koszty urządzenia resort zdrowia nie będzie w stanie w pełni zaspokoić potrzeb wszystkich ośrodków zdrowia, szpitali i sanatoriów. Do końca tego roku w zestawy zostanie wyposażone jedynie Pogotowie Ratunkowe w Łodzi i niektóre szpitale kliniczne. W pozostałych placówkach eutanazja wciąż jeszcze będzie się musiała odbywać tak jak dotychczasowo, poprzez zaniedbanie.

„Zapotrzebowanie jest ogromne”, twierdzi minister zdrowia, Ewa Kopacz. „Dlatego będziemy zabiegać o podwyższenie obowiązkowej stawki ubezpieczeniowej tak, by w przyszłym roku każdy pacjent mógł choćby raz nieodpłatnie skorzystać z zestawu do pozbawienia się życia”.

http://netbird.pl/a/969/32131,1
_reakcjonista_ / 2010-03-15 18:14 / Bywalec forum
:)
Doznałem rozczarowania, że minister Kopacz tak łatwo rezygnuje ze świetnego efektu propagandowego jakim byłoby nazwanie swojego kolejnego planu literką jakiegos egzotycznego alfabetu. Wyobraź sobie taki komunikat - Premier Donald Tusk i minister Ewa Kopacz na konferencji w budynku GPW, ogłosili rozpoczęcie nowego planu ratowania służby zdrowia - planu "delta". Specjalny zespół wykonawczy, w skład którego sami weszli, otrzymał nazwę "delta force". W najblizszym czasie zespół planuje ofensywę na pałac prezydencki. Operacja będzie mieć kryptonim "to wszystko jego wina".

Najnowsze wpisy