KOPEX

pezet / 2008-10-07 00:32
WITAM,
Chciałbym prozmawiac na temat spółki KOPEX
Czy jest to spółka na której można zarobic??
Przyznaje się że zakupiłem jej akcje po 25zł więc jestem troche w plecy, ale wydaje mi się że niemam się czego obawiac i to właśnie pytanie do was czy słusznie??
Z analizy fundamentalnej napewno można wywnioskowac że to spółka która dośc mocno odczuła besse więc jest mocno przeceniona a zatem i atrakcyjna do kupna(ma podpisany również kontrakt z chinami bądź co bądź prężnie rozwijającymi się)?
Z technicznego punktu zbliża się wielkimi krokami do granicy 18,06 a więc do minimum obecnej bessy, zwłaszcza dziś kiedy powstała luka bessy zacząłem się nie pokoic.
Oczywiście jeszcze potrzebuje potwierdzenia tej luki ale narazie nic nie zanosi się na wzrosty.Rownież MACD daje kolejny sygnał sprzedaży choc spadki te odbywały się przy dośc niskim wolumenie co raczej podpowiada mi że więksi czekają.
Czy cena dojdzie do 18zł i odbije się czy raczej zmierza ku nowemu minimum?Czekam raczej na dokupienie akcji niż na sprzedaż
z góry dzięki za rozsądne komentarze
pez / 82.23.145.* / 2008-10-08 22:51
dziękuje skończyłem
A pisałem że będzie lepiej już poszło do góry radze kupowac
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy