Forum Forum dla firmZakładanie firmy

koszt strony internetowej

koszt strony internetowej

marysia21 / 2012-02-01 15:19
Czy orientujecie się ile wynosi koszt stworzenia strony internetowej? Otwieram swój sklep internetowy i interesuje mnie zlecenie komuś takiej strony, podstawowe informacje, dane kontaktowe no i galeria zdjęć, co w tym biznesie jest istotnym elementem. Czy mogę to zlecić jednej osobie, czy powinnam zatrudnić programistę, grafika i tak dalej?
Wyświetlaj:
Dominik555abba / 5.173.253.* / 2021-04-12 22:15
Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej stronie internetowej Twojej firmy to koniecznie zamów taką od Greenview. Firma oferuje najlepsze rozwiązania, atrakcyjne dla klienta, w świetnych cenach. Polecam!
Mantrasko / 178.36.222.* / 2021-03-19 10:46
Nie są duże,nad moją stroną czuwają http://sprawdzoneinfo.elk.pl/przyklad-dobrej-strony-internetowej-ence-pl/ świetni fachowcy.
ata6511 / 79.191.137.* / 2021-02-18 14:23
zerknij na ofertę www.daob.pl
jkinnn / 212.7.215.* / 2020-11-10 13:44
Ja mam firmową stronę robioną przez IGI Media (http://stronawwwabonamencie.pl/) i płacę właśnie na raty. Co do samej strony to super wykonana, oczywiście z responsywnością i tym wszystkim co obecnie przy mobilnych urządzeniach potrzebne. Widać, że znają się na rzeczy i faktycznie można na nich liczyć.
ITPstudio.pl / 86.111.115.* / 2020-01-27 10:26
Działamy od 2000 roku więc doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności ofert i rozpiętości cen. Do dyspozycji są bardzo fajne opcje, w których otrzymujemy w wygodnym abonamencie rocznym rzędu 290 zł netto do dyspozycji cały komplet: domenę, hosting, stronę www. Opcje na własność oparte na gotowych układach: https://itpstudio.pl/uklady/ można uzyskać w cenie 790 zł netto. Strony szyte na miarę powstają od 1990 zł netto. Zachęcamy też do lektury – jak wybrać dobrego wykonawcę strony www: https://itpstudio.pl/jak-wybrac-dobra-firme-do-stworzenia-strony-www.html oraz cech dobrej witryny: https://itpstudio.pl/jak-wybrac-dobra-firme-do-stworzenia-strony-www.html
agnieszka548 / 2017-06-12 12:07
Każda firma wycenia swoje projekty indywidualnie. Lepiej zlecić to właśnie firmie, która w swoim zespole ma grafika, copywritera, programistę, i wtedy strona będzie wyglądała profesjonalnie, będzie zoptymalizowana, z ładną grafiką, wyświetlająca się na wszystkich urządzeniach..Jest wiele rzeczy, które muszą dobrze wyglądać i nie każdy zrobi to tak jak powinno być. A bez sensu byłoby zlecać stronę komuś, kto zrobi to tanio, żeby potem ją poprawiać w firmie, bo strona nie działa jak powinna. Od razu warto zwrócić się do agencji - owszem, będzie to droższe, ale warte jeżeli strona ma dla Ciebie zarabiać. Ostatnio natrafiłam na fajną stronę kawiarni - świetna grafika, aż ślinka ciekła od oglądania - no i na dole strony, w stopce był link do agencji, która wykonała stronę - SOLV. Obejrzałam ich portfolio i naprawdę super stronki zrobili. A przypuszczam, że to i tak mogą być nie wszystkie.
33223 / 79.163.149.* / 2017-06-01 01:29
mniej wiecdj 2-3k
Helenka11 / 2017-05-17 01:00
kwestia tego, czy chcesz to robić po kosztach i byle jak czy jednak profesjonalnie, żeby przyciągnąć klientów. bo wiesz jak się odwali lipę, to nie ma co liczyć na zyski. czasem lepiej na początku trochę zainwestować, żeby potem zbierać większe żniwa. ja się nie bawiłam w samodzielne zabawy w informatyka, tylko zleciłam przygotowanie i wypromowanie strony firmie Wykreowani i to było dobre posunięcie. strona przyciąga klientów i ma dobrą reklamę, a to przekłada się na zyski.
tomekk217 / 176.221.121.* / 2017-05-24 17:44
Prosta strona, to tak z 200 zł, ale każdy projekt jest inny. Należy również doliczyć koszt domeny oraz hostingu. Wstępne koszty możesz sobie oszacować korzystając z strony kalkulatordlafirm.pl
Jandina / 37.47.204.* / 2017-04-30 19:19
Pewnie i za 500 zł da się zrobić ładną i porządną stronę. Ważna jest płynność działania, brak błędów w kodzie. Nie brakuje w necie stron, które albo wyglądają jak sprzed dziesięciu lat, albo się wieszają i krzaczą. Dlatego też twórca takiej stronki musi mieć gust i dobrze znać się na swojej robocie. Podoba mi się ta firma - http://seomamut.pl/ , wszystko ładnie wypisane, podana cena, pokazane przykładowe projekty. Widać, że ktoś robi to z pasją.
bloody312 / 89.229.93.* / 2015-04-12 13:47
ile firm, tyle cen. zleć właśnie jakiejś firmie, a nie tam będziesz szukać każdego osobono
agro_tom / 2015-02-10 19:23
najlepiej zlecić firmie ktora się takimi kwestiami trudni to mają i swojego programistę i grafika.. nie wiem, jak to jest ze sklepami online czy mają inna specyfike, ale mysle ze za 1,5 tysiąca to można się zmieścić w kosztach
Patryk167 / 212.180.149.* / 2015-01-20 11:07
Jeśli chodzi o stronę wraz ze sklepem, my jako firma mamy wszystkie osoby copywriter, informatyk, grafik itd w biurze, ponadto dostajesz opiekę nad tym wszystkim przez cały rok. Od razu Cię dobrze wypozycjonujemy. Cena do 4000zl Max brutto. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Danuta222 / 185.31.50.* / 2015-01-19 23:28
Ja bym poleciła poprostu zamówić sklep internetowy. Kiedyś sama zakładałam sklep internetowy i powiem wam że jest dużo programów na rynku. Ja miałam największy problem z konfiguracją aplikacji bo wiekszość z nich nie była dobrze skonfigurowana. Dlatego noszę się z zamiarem zamówienia sklepu internetowegow w firmie Magic-IT z Krakowa, polecił mi ją kolega z Angli (ale on miał tworzoną indywidualną aplikację). Czy ktoś może miał robiony przez nich sklep internetowy i ma jakąś opinie albo mógłby mi polecić jakąś inną firmę żebym miała porównanie ofert ?
Zenok45 / 78.8.72.* / 2014-08-08 09:48
Co Ty chcesz się wpędzić w długi? Gotowe sklepy są, na wyciągniecie ręki. Ja niedawno kupiłem w sky-shop oprogramowanie BOX. Szybko mi zainstalowali. Nigdy nie wiesz, na kogo trafisz. Czy to będzie prawdziwy informatyk, czy będzie tylko pięknie mówił a figę robił? Kupujesz, masz i w dodatku Ci instalują na serwerze za darmo.
rock_for_all / 2013-03-05 14:13
wszystko jest indywidualnie wycenione wiec musisz znalesc kogos kto ci wyceni taka usluge i ile to moze kosztowac i trwac czasu :)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy