Forum Forum emerytalneZUS

Kosztowna obniżka składki rentowej

Kosztowna obniżka składki rentowej

Money.pl / 2007-02-21 11:23
Komentarze do wiadomości: Kosztowna obniżka składki rentowej.
Wyświetlaj:
Nieznany / 217.153.80.* / 2007-02-26 10:22
Nigdy Zycie Gilowskiej nie zaufam,bo nie dam jej ani centa,za to co robi,w Rządzie jest to niedopuszczalne.WSTYD PRZYNOSI WIELKA OSZUSTKA .KASUJE GRUBE PIENIADZE ZA NIC A JESZCZE MA NA SUMIENIU KŁAMSTWA MATERIALNE SPRAWDŻCIE JĄ A NIE LUDZI KTÓRZY NIE MAJĄ NAWET NA CHLEB!Dajcie mi święty spokój
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2007-02-21 11:47
W miejsce socjotechnicznego rwania szat ileż to będzie kosztować budżet obniżenie składki rentowej, wolałbym się dowiedzieć w jakim stopniu przyszła wysokość składki rentowej pokrywa wydatki FUS na rzecz rencistów.
ZBYSZEK Z kATOWIC / 217.153.80.* / 2007-02-26 10:38
Zarabiam 1200 brutto,a otracen mam dzięki zusowi 867 zł,oprucz tego,pobiera mi zus z całosci 60 procent zarobku,jak mam zyc skoro mam pozostałe 367 złotych do życia i z czego opłacić reszte hm???? jeszcze zus mi do tego doszedł bo mam dług,a wyjscie z tego to cód musi się stać,przeklęci komornicy,mają na kącie duże pieniadze,od ludzi których okradają z ostatnich pieniędzy,sprawdcie ich konta a pózniej pogadamy,jak oni tak mogą wzbogacać się biednymi ludżmi,jak ktoś ma podobny problem i z 1200 złotych ma tylko 367 złotych,to dzieki komornikom,bo,niestety60 procent to zbyt wiele,bo mam taką sytuacją to mnie zadręcza bo nie dam rady psychicznie sie dzieki nim wykończę,co pól roku mi przychodzi i sprawdza,i gdzie tu sprawiedliwosć,nigdy jej nie będzie,bo jak mi wiadomo komornik zasługuje na baty finansowe jak i zus to dwaj złodzieje,którzxy kombinują jak tu się wzbogacić na cudzym nieszczęściu,jednak nienawiść do nich rośnie,jak pójdę za krty to wezme się za nich bo jednak zasł€żyli na takie same traktowanie jak odcxiaganie 60% z zarobków dość tego po wycinam ich jak tylko bedzie okazja tak mnie już zniszczyli,jak moją psychikę.NIECH KTOŚ WEŻMIE ICH POD UWAGĘ , BO NE ZNIOSĘ WIDOKU BIEDNEGO CZŁOWIEKA ŻEBŻĄCEGO O CHLEB NA DWORCU,A KOMORNICY Z TEGO SOBIE NIC NIE ROBIĄ,TYLKO SIĘ BOGACĄ.KTOŚ POWINIEN POWIEDZIEĆ WKONCU STOP. W BYTOMIU WŁAŚNIE SĄ TAKIE PRZEKRĘTY,NIKT Z TEGO SIĘ NIE ROBI
kn / 83.27.43.* / 2007-03-28 08:50
kłamiesz gościu. w twojej sytuacji wszystkie skladki (zus+ub.zdrowotne+pit) nie powinny przekroczyc 40% od kwoty brutto.
zapi / 2007-02-21 11:44 / Bywalec forum
Już lepiej, żeby te 20 mld poszło na ludzi pracujących i płacących podatki - czyli ludzi, którzy budują naszą gospodarkę, niż na darmozjadów. Jeżeli te pieniądze wzięliby Lepper lub Giertych (mam na myśli ministerstwa) to od razu mielibyśmy mnóstwo socjalnych pomysłów.
x-trade / 198.28.69.* / 2007-02-21 17:31
Dokładnie tak! Każda próba obniżki podatków (od Reagana do Laara) spotykała się z podobnymi kasandrycznymi łkaniami. Ekonomiści pobiadolili, gospodarka kwitła, a budżet po obniżce dostawał więcej niż poprzednio.
????? / 217.153.80.* / 2007-02-26 10:51
Mam prośbę,niech ktos zgłosi,bo zle się dzieje,jestem sąsiadem w Radzionkowie,pewna rodzina ma kłopot,bo jak widzę,to co się tam dzieje to widać i słychać .Ulica Świetego Wojciecha Pan bączkowicz Andrzej ciągnie nielegalnie kablówkę i prąd,a ma na flaszkę,jak tak można,zauważam to po raz kolejny-Wiem ,że ciagle pije i przychodzi do kobiety,która ma dziecko i nie może się z nim kontaktować,bo ma zakaz kuratora ten człowiek,a on przychodzi pod byle pretekstem,Jestem zdziwiony brakiem reakcji kontroli.Proszę napiszcie gdzie trzeba by kontrola była i zadziałała.Tam też przebywa człowiek ,który był pijany Fabiś Pawnuk i obok Pan Bączkowicz,który byl pod wpywem alkocholu gdy oni spali Bączkowicz kochal się z tą kobietą,jak tylko oni bedą sprawdzeni to dobrze bo wiem ,że nie mozna tam wejść.bo kontrola by sie przydała.i sanepid.
czater / 2007-02-21 11:23 / Tysiącznik na forum
A wiec w budzecie na rok 2009 nastepny rzad po obecnym dostanie budzet z kukulczym jajkiem :)

Najnowsze wpisy