Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

KPWiG odmówiła zatwierdzenia prospektu emisyjnego Próchnika

KPWiG odmówiła zatwierdzenia prospektu emisyjnego Próchnika

Wyświetlaj:
xandowel / 2006-01-31 23:19
no.... jak to dziś powiedział hajdi: "Zlodzieje zaje...ne"
Romi / 83.23.247.* / 2006-01-31 23:18
Odezwijcie sie prosze. Co o tym sadzicie? Nazbieralem tych papierow, cene obnizyli, a teraz klops.
pomyśl / 83.22.103.* / 2006-02-01 19:53
Zrobili bardzo słusznie wchodząc w akcje typu Próchnik każdy powinien wiedzieć w co się pakuje
Kiedyś miała być czerwono czarna kreska przed spólką która rośnie bez powodu o kilkaset % w krótkim czasie pokazując na dodatek straty.
Może to uświadomi niektórym ze na giełdzie sie inwestuje a nie tylko gra i spekuluje
janusz / 83.19.40.* / 2006-01-31 23:51
To Próchnik na jakiej podstawie ustalił dzień pp.Chyba jakiś cymbał z sznownej KPWiG coś spaprał ,lub inaczej ,,wydoili ludzi z kasy " do spóły z Elką!!!!!! Tak nawiasem mówiąc,aco z pp Alchemii-jak będzie kosztować 100 i więcej zezwolą ,aby rekiny się nażarły. O Gancie nie wspomnę (sam mam trochę),ale jestem przerażony patrząc jak nabija się drobnych akcjonariuszy w butelkę! Pozdrawiam wszystkich,a szczególnie wyp.............ych przez w/w mafię.
Berni / 83.26.210.* / 2006-01-31 23:26
Ja też kupiłem ostatnio troche tego i narazie trzymam. Próchnik to firma Sjoebe Eli, nie pozwoli jej za szybko spaść i za głęboko. Dzisiaj Ela zarobiła mnóstwo kasy na Geancie, więc ma pare wolnych milonów żeby podpąpowac Prócnika (bardzo bym sobie tego zyczył). Poza tym jak sie uparli zeby wypuścić te akcje to prędzj czy później wypuszczą, cierpliwosć popłaca.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy