Forum Polityka, aktualnościKraj

Kradzieże w Niemczech coraz bardziej dotkliwą plagą. Winni Polacy?

Kradzieże w Niemczech coraz bardziej dotkliwą plagą. Winni Polacy?

Wyświetlaj:
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-04-23 12:39
Elektorat PO zabral sie za robote widac - Donek takich zawsze bronil, wiec nie ma sie co bac a sie szybko "dorabiać", wzorcem PObyznesmynow ....
jngo nagel / 88.153.248.* / 2012-04-23 12:15
zamknac granice dla zlodzieji kontrole dla nich to za malo tylko wstyd na caly swiat to sa lüdzie bez skrupulow w NRD byl tez socializm ale tam jakos nie kradna.
NOTHING BUT THE TRUTH / 77.254.125.* / 2012-04-23 11:36
co wolno wojewodzie to nie tobie...... W końcu millenium biadano,że na km kwadratowy w Polsce przypada mniej prostytutek i złodziei niż na zachodzie.Na prostytucję państwo nie narzekacie widzę.
Pilsener / 2012-04-23 11:17 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Mi nawet wycieraczkę spod drzwi ukradli. I może to Eskimosi byli? Ale tyle lat socjalizmu to nic dziwnego że i naród zdegenerowany moralnie, nastawiony roszczeniowo i kombinujący "jestem za socjalizmem bo tych wysokich podatków jakoś uniknę a dzięki kontaktom i łapówkom na pewno wyrwę coś od państwa więcej" - średniowieczna mentalność polaków mnie poraża, o wszystkim ma decydować państwo i wszystko regulować, najlepsze było jak szukałem niedawno karkówki na święta to dlaczego jej nie było? Bo w ratuszu nieroby za mało zamówiły albo w rzeźni pijacy nie wykonali planu!
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 86.144.138.* / 2012-04-23 11:08
i to jest ta {plska katolicka , w niedziele kosciolek i pierwsza lawka a w tygodniu na zebry i wlamania. Oto ambicje polskiej narodowej prawicy a wlasciwie powinno sie powiedziec lewicy, bo to ludzie ktorzy domagaja sie socjalizmu.
byly student / 83.24.130.* / 2012-04-23 11:18
Wstyd dla Polski. Gdzie wychowanie mlodziezy przez kosciol i rodzicow ? Skoro to nie pomaga, to po 5 lat do robot publicznych za zlodziejstwo za granica bez odwolania i nie bedzie problemu rowniez w kraju!!!

Najnowsze wpisy