Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kraj latających baloników

Kraj latających baloników

nabity w balona przez Money / .* / 2004-12-17 17:17
Komentarze do wiadomości: Kraj latających baloników.
Wyświetlaj:
LadyE / .* / 2004-12-30 13:44
Ludzie, posłuchajcie sami siebie, z autorem na czele. Krytykujecie, a sami belki w swoim oku nie widzicie. Uprawiacie politykierstwo a'la Lepper, każdy z Was wie najlepiej jaka była prawda. A tak naprawdę nie wiecie nic i prędko się nie dowiecie, a może nawet nigdy. Sami puszczacie baloniska nie balony już nawet, zamiast zastanowić się 2 razy zanim coś napiszecie. Więcej rozwagi w swoich osądach i samokrytyki panowie.A życząc mądrzejszych ludzi u władzy w przyszłym roku, pomyślcie i o sobie. Jak można oczekiwać po politykach mądrości, kiedy wywodzą się oni ze społeczeństwa wszystkowiedzących mądrachełków?
Olgierd / .* / 2005-01-01 08:40
Szanowna LadyE, wprawdzie napisałaś 9 linijek tekstu, ale kompletnie nie wiem o co Ci idzie. Totalne pustosłowie jak na "Trybunach", każdy doskonale wie jak ma postępować... ten drugi.
SMYK / .* / 2004-12-19 20:09
Pan Roman Kluska jest pozytywnym bohaterem III RP i nie dziwi mnie, że ma wrogów.
Andy / .* / 2004-12-18 20:59
Panie Płaskoń, a może jest Pan w posiadaniu uzasadnienia wyroku w sprawie pana Kluski? To tak medialna sprawa, tyle sie o niej mówi, osądza funkcjonariuszy państwowych, a nawet dokładnie nie wiadomo, na czym polegał błąd, który zaważył na sprawie. Nie chcę ich bronić, ale daleki byłbym od oskarżania, zanim tego uzasadnienie bym nie przeczytał. Pan je widział? A słyszał Pan o różnych orzeczeniach NSA przy takim samym stanie faktycznym i tylko innym składzie sędziowskim? To Pan wypuścił kolejny balonik, panie Płaskoń.Czytałem wiele Pańskich komentarzy, ale ten to chyba panu nie wyszedł...Mnie Pan wody z mózgu nie zrobi.
Jacek / .* / 2004-12-19 01:54
Stan faktyczny jest taki: p. Roman Kluska wykorzystał luki w prawie. Wykazał się przedsiębiorczością, a nie przestępczością. Cóż, "nullum crimen sine lege". Jeśli ktoś uważa, że przedsiębiorczość powinna być karalna, powinien sam udać się na dobrowolną banicję. Ręczę, że dostanie azyl na Kubie albo w Korei Północnej. To, że w konstytucji nie jest napisane nigdzie, że "Rzeczpospolita Polska jest państwem prawa", nie oznacza, że tak nie powinno być. Poza tym sędziowie nie są nieomylni, a bywają i zupełnie niezawiśli od logiki, nie znający litery prawa, spirytyści ("duch ustawy") oraz przekupni. I stąd różne orzeczenia...Tak na marginesie: p. Płaskoń nie zrobi w żadnym wypadku p. Andy'emu wody z mózgu. To byłaby zbędna robota.
MacMurphy / .* / 2004-12-18 18:43
Aresztowanie Kluski na pewno nie było pomyłką, tak jak nie było pomyłek w procesie pracy nad ustawą o mediach. Nie mam wątpliwości, że była Grupa Trzymająca Władzę, która dała zlecenie na Kluskę. W tej sprawie p. Płaskoń niesłusznie czy zarzut wymiarowi sprawiedliwości. Owszem baloniki na Kluskę wyszły od ludzi usytuowanych w wymiarze sprawiedliwości i aparaciw skarbowym, ale byłi to tak naprawdę ludzie GTW, a nie wymiaru sprawiedliwości.
nabity w balona przez Money / .* / 2004-12-17 17:17
"urzędnicy fiskusa, prokuratorzy oraz sędziowie, którzy przez pomyłkę zamknęli w więzieniu właściciela Optimusa" - ten fragment dyskwalifikuje autora i świadczy o jego głupocie. Jak można nie zauważać poczynań mafijnych władz w naszym kraju? Jak można perfekcyjnie rozegraną propagandowo akcję aresztowania Romana Kluski nazwać pomyłką. Autor nie widzi w jakim kraju żyje. Jeżeli nie dzielisz się swoimi pieniędzmi z aparatem władzy, jak robi to Kulczyk, to kończysz tak jak Kluska. Tylko znaczny sprzeciw przedsiębiorców stających w obronie właściciela Optimusa poparty przez znaczące media uchronił Kluskę od zgnicia w więzieniu. Niestety nie dostrzegł tego nasz autor i zachowuje się tak, jakby nie wiedział po co jest np. komisja śledcza ds Orlenu. Zgroza.
Jacek / .* / 2004-12-17 19:47
Które media oblewały pomyjami Kluskę? Tytuły i nazwiska proszę, panie Płaskoń! Przecież nie przytłaczajaca większość prasy, radia i portali. Na pewno telewizja państwowa. Tę należy po prostu sprywatyzować, a wtedy nie będzie korowodów z Orcholskim i jemu podobnymi. Do p. "nabitego w balona przez Money": racja co do daklszych wniosków, ale "perfekcyjnie rozwiązaną propagandowo" akcją nie było aresztowanie p. Kluski. Była to gigantyczna kompromitacja w każdym calu.W przypadku p. Kluski nie bez znaczenia był fakt, że wiceminister finansów Wiesław jakiśtam ma obsesję antychrześcijańską i postanowił poprześladować kogoś, kto nie tylko deklaruje, że jest katolikiem, ale także jawnie wspiera finansowo budowę jednego z sanktuariów.

Najnowsze wpisy