Kredyt a BIK

misiek80 / 80.48.211.* / 2007-08-16 17:09
Witam. Chciałem wziąć w polbanku kredyt konsolidacyjny w kwocie 75tyś zł na spłatę innych kredytów (ok.30tyś zł) a pozostałą gotówkę do "ręki". Złożyłem wniosek i okazało się, że jestem zarejestrowany w BIK-u. Wyszło, że miałem przekroczoną o 60dni spłatę karty kredytowej (takiej na 52dni) w PKO BP na kwotę 2900zł. Zaległość tą uregulowałem jeszcze w ubiegłym roku, ale informacja ta nadal pozostała w BIK-u. Pozostałe 3 kredyty na kwotę łączną 30tyś zł spłacam na bieżąco bez żadnych problemów. W polbanku powiedziano mi, że jak zamknę całkowicie w/w kartę w PKO, to udzielą mi kredytu konsolidacyjnego ale tylko na spłatę w/w 3 kredytów, bez dodatkowej gotówki na której najbardziej mi zależy -chciałem skonsolidowac pozostałe kredyty, bo chciałem, aby łatwiej było uzyskać mi kredyt. Mama następujące pytania:
1. Czy jest możliwość uzyskania kredytu w kwocie ok.75tyś zł (minus 30tyś obecne kredyty) w jakimś innym banku mimo rejestracji w BIK-u?
2. czy jeżeli faktycznie zamknę w/w kartę kredytową w PKO , to w BIK-u zostanie zamieszczona informacja, która pozowli mi na zaciągnięcie bez problemów kredytu w w/w wysokości w innym banku ?
3. Może zna ktoś bank, który w miarę szybko jest w stanie udzielić mi kredytu w kwocie ok.75tyś zł (minus 30tyś na spłatę pozostałych) mimo, iż jestem aktualnie zarejestrowany w BIK-u ?
Z góry dziękuję za pomoc!
Wyświetlaj:
tatro / 79.163.153.* / 2023-07-10 13:16
Sprawdź http://mediapak.pl/gdzie-wziac-kredyt/ w tej chwili to najlepsza oferta,
tadeorydz / 212.76.37.* / 2007-08-16 20:54
spróbuj w dom banku; u nich jak mialeś do 90 dni przekroczone spłatę kredytu to Ci udzielą, tylko że oni kredyty konsolidacyjne też pod hipotekę zdaje się udzielają

Najnowsze wpisy