Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt Bank (Żagiel S.A.) - uwaga, nie bierzcie tam kredytu!!!

Kredyt Bank (Żagiel S.A.) - uwaga, nie bierzcie tam kredytu!!!

kredytobiorca / 77.252.149.* / 2009-11-09 15:17
Nie bierzcie kredytu w KREDYT BANK (ŻAGIEL S.A.)!!!
1. wysokie realne oprocentowanie
2. niechętnie przyjmują szybszą spłatę kredytu -utrudniają!, wysokie opłaty!
3. kredyt spłaciłam 3 miesiące temu - pół roku przed terminem, a oni...
przysyłają dziś Wezwanie do zapłaty! za obsługę kredytową 0,42 zł (42 grosze!) + koszty korespondencji + koszt rozliczenia= 43 zł !!!!

Działania tego banku skutecznie zniechęcają do korzystania z jego usług!
Brawa dla pana, który po 3 miesiącach od spłaty nalicza koszty, kary i podpisuje się "Lider Zespołu - Korespondencji" - 30 zł za list! Tia...lider korespondencji..

Reasumując:
Żagiel S.A (Kredyt Bank) to firma nieprzyjazna i nieuczciwa w stosunku do kredytobiorcy.
Wyświetlaj:
shrek1977 / 87.204.62.* / 2011-10-27 21:15
witam po spłaceniu kredytu po 2 tygodniach przyszło mi rozliczenie kredytu i oniemiałam bo mam do zapłacenia 120 zł kapitału i kosztów nie wiem skąd im się to wzieło poprostu firma chachment nie polecam ps.banda złodziej!!!!!!!
WIEWIÓRKA BIAŁA / 89.75.51.* / 2012-02-22 19:32
TEŻ TAK TO WIDZĘ. DODATKOWO MAJĄ WSPÓŁPRACOWNIKÓW SPRZEDAJĄCYCH NIEUCZCIWIE KREDYTY -DODAJĄ KŁAMSTWA W UMOWACH TYLKO,ŻEBY UMOWA BYŁA WIARYGODNA I DAŁO SIĘ OKRAŚĆ NAWET NAJSŁABSZYCH.WSTYD I HAŃBA.
jaja22 / 89.230.215.* / 2012-02-17 13:55
Jesli do zapłacenia było 120zł kapitału to znaczy nie mniej nie więcej tyle, ze nie zapłaciłaś ostatniej raty. Czyli napisana przez Ciebie informacja o spłaceniu kredytu to zwykłe kłamstwo z Twojej strony. Pozdrawiam!
Malcyb / 178.73.48.* / 2011-09-29 13:44
Zgadzam się całkowicie z taka opinia. Obsługa jest niegrzeczna i arogancja. Nawet gdy nie maja racji niechcący wysłuchać racji drugiej strony.
R&b / 109.197.69.* / 2011-10-26 17:01
Zgadzam się w całości nie polecam
DORADCA DORADCA DORADCA / 188.33.1.* / 2011-09-28 21:11
Jak się umów nie czyta i nie wie ze za datę spłaty zobowiązania uznaje się datę zarachowania na rachunku banku to się później wini bank- informacja- strona druga umowy, zaraz po numerze konta do spłaty. W SUMIE KAŻDY BANK JEST ZŁY JAK SIĘ NIE POTRAFI W TERMINIE PŁACIĆ !!!! TYLKO JAK BIERZECIE GOŁODUPCY KREDYTY TO JESTEŚCIE TACY MILI ŻEBY GO DOSTAĆ , NIE WSPOMINAJĄC JUŻ O TYM ŻE CO DRUGI KŁAMIE W ŻYWE OCZY ŻE NIE MA ŻADNYCH KREDYTÓW - A BIK AŻ ŚWIECI NA CZERWONO!!!!
jaja22 / 89.230.215.* / 2012-02-16 14:06
Racja! Jak dzwoni zapytać czy może dostać kredyt to jest milutki, a jak już dostanie i go nie spłaca to jak zadzwoni windykacja od razu są wulgaryzmy. Najlepsi są Ci co nie chcą spłacać kosztów karnych. Krzyczą, że nie zapłacą, wyzywają, bluzgają, a po kilku miesiącach dzwonią potulne baranki, bo się okazało, że nie mogą dostać kredytu, bo bik nie pozwala i chcą spłacić koszty. :)
kaja323 / 82.139.184.* / 2012-03-21 14:25
Firma:KANT I OSZUST!!!!!!!!!!!!!!
JAJAJAJAJAJA / 91.198.15.* / 2011-12-14 10:30
I TO SĄ ŚWIĘTE SŁOWA!!!!!!!!!!!
sfrustrowany / 91.193.208.* / 2011-11-08 14:26
Bardzo dziwne panie monie mondralinski bo ja mam wykształcenie zawodowe a szanowna pani zeby przeszedł kredyt dała mi wyzsze i dorzuciła mieszkanie własnosciowe przestan pan pieprzyc bo kazdy wie ze pisza kity by przepchnac kredyt iiota
stas / 178.42.8.* / 2011-10-28 03:30
kupiłem na kredyt w sklepie sprzęt fotograficzny,spłaciłem kredyt o 3 mieiace wczesniej i co otrzymałem zwrot odsetek za wcześniej spłacony kredyt i to w okresie około miesiaca czasu, przypominam że raty kredytu spłacac należy w określonym czasie,jesli tego nie robiliście to miejcie problem sami do siebie
kredyt to pierwszy krok do powazniejszych problemow / 2.209.165.* / 2012-05-19 09:51
masz racje ale w zyciu roznie bywa czy dlatego ze ktos stracil prace lub w jakis inny sposob powinela mu sie noga trzeba go wydoic ze wszystkich pieniedzy ty kupiles aparat za jakies pewnie 5000 bo cie na to stac ale duzo ludzi musi brac kredyt na jakis odkurzacz za 500 lub 600 zl i to oni przewaznie maja problemy z bankami
oszukany 23456 / 178.11.202.* / 2012-12-06 14:34
dokladnie i za takich im sie najlepiej brac proste bo jak kogos stac na aparst za 5 tys i stac go nawet wtedy na adwokata a biedak bedzie zastraszany i bedzie placil
danhen / 81.190.186.* / 2012-03-23 08:16
Czytam te opinie o KREDYT BANK i zastanawia mnie fakt ilu jest niezadowolonych?Jestem klientem ŻAGLA S.A. od wielu lat.Fakt że jest drogi,ale są droższe banki.Sam osobiście polecam korzystanie z ich usług,ale tylko dla sumiennych kredytobiorców.Kilka krotnie bank przesyłał mi pieniądze za wcześniejsze spłaty kredytu.Umowy trzeba czytać - wszystko jest wyszczególnione.
hennnnnnnry / 78.8.219.* / 2011-11-28 08:59
to chyba pracujesz w tym zasrranym ŻAGLU albo co gorsz jesteś spokrewniony
jarząbek 197 / 87.204.62.* / 2011-10-27 21:27
doradco to jak ci swieci na czerwono to czemu klepiesz wniosek dla paru złoty dla siebie czy podlizać się szefowi?
ira / 0.0.0.* / 2011-09-21 19:12
Glupi bank,pracuja pseudo bankowcy a nie fachowcy.Splacalam regularnie karte kredytowa ,zgodnie z wydukiem z banku.W marcu kiedy dokonalam kolejnej wplaty dzwoni windykator i straszy,moje zdziwienie .nie otrzymywalam zadnych upomnien i telefonow.Czy w tym zakreconym kraju cwanialkow mozna bez powiadomienia wpisac kogos nieslusznie do BIK.Zaplacilam tego samego dnia,ale ten bank omijam i moi znajomi tez.SB mialo podobne metody!!!!!!!!!!
alllll / 83.27.46.* / 2012-02-20 17:45
Proszę was! Ja nigdy nie miałem z tym bankiem problemów. Kiedy się spóźniłem ze spłatą rat to musiałem za to zapłacic. proste!!!!!!!! a wy kręcicie w kółko i wine na bank zwalacie. Czytajcie i słuchajcie wszystkiego uważnie i bedzie ok
end / 83.3.211.* / 2012-03-01 18:49
Czytać to ja potrafię, tylko nie mogę zrozumieć że taka banda może w biały dzień okradać uczciwych podatników.
kakakashdkjadhks / 89.230.214.* / 2011-11-28 17:26
Głąbie! Nie dzwonił do ciebie windykator tylko pracownik działu windykacji! Tak właśnie z wami głąby jest, że nie czytacie umów i nierozróżniacie windykatora od pracownika działu windykacji. Jaki ja mam ubaw jak dzwoni jeden głąb z drugim i pyta się dlaczego oddaliśmy jego umowę do firmy windykacyjnej. Musze mu tłumaczyć, że windykacja to taki dział banku. :)
ZAGIEL / 46.113.9.* / 2011-12-21 20:21
sam jestes głąbem naciągacie ludzi kilka razy dzwoniliscie do mnie zebym wzieła od was pozyczke -NIGDY Z ŻAGLA-
precz z kredytami / 77.255.100.* / 2011-09-05 16:41
wziąłem kredyt w sklepie na sprzęt komputerowy na 6-mc rata wysokości 137 zł. po spłaceniu dostałem list w którym przeczytałem o że spłata mojego kredytu nie dobiegła końca . Miałem poślizgi w spłatach jedna rata miała 8 dniowe spóźnienie reszta 1 do 4 dni przy drugiej racie dostałem upomnienie w formie sms i do końca kredytu był spokój . Wyliczono mi karne odsetki koszty korespondencji i jakieś koszty tzw manipulacyjne w wysokości 36 zł. Doznałem szoku bo brałem różne kredyty w różnych bankach i takich szopek nie miałem oczywiście wszystkie raty spłacałem co miesiąc nigdy nie miałem problemów z zadłużeniem . Dlatego nie polecam tego banku aż strach pomyśleć co by było przy dużej kwocie i długim terminie kredytu ja rozumie terminowe spłaty rat ale jestem dobrym klientem który spłaca co miesiąc swoje zobowiązania dlaczego mam być karany w ten sposób proszę karać tych którzy nie spłacają kredytów a nie na których nie mało zarabiacie . Przykro mi ale uznaje wasz bank za najgorszy pozdrawiam ;(
asfasfdahsgdja / 89.230.214.* / 2011-11-28 17:28
Głąbie! Jak sam wspomniałeś miałeś opóźnienia w ratach od 1 do nawet 8 dni. Czytaj umowę!!! Wystarczy jeden dzień opóźnienia i bank ma prawo naliczyć ci koszty! Poza tym musisz być bardzo biedny skoro te 30zł to dla ciebie taki koszt! Są ludzie co mają 1000zł kosztów karnych i nie płaczą tak jak ty!
antyzagiel / 95.155.84.* / 2012-01-05 10:30
ale ketyn z debilem pracuj w zaglu a nie siedz na forum
miks843456 / 77.89.80.* / 2011-11-22 19:31
Wybaczy Pan, ale "dobry klient", to nie klient, który spłaca co m-c raty, a spłaca je CO M-C W TERMINIE wyznaczonym w umowie! Masz płatność na 10-ego, to rób tak,żeby wpłata było U NICH 10-ego, a nie 10-ego dopiero przelew wysyłasz. Nie rozumiem kompletnie zdziwienia, że naliczyli Panu odsetki - za 8 (!) dniowe spóźnienia - domyślam się, że pomimo spóźnienia wpłacał Pan "normalne" raty (tak jak w umowie), nie doliczając sobie odsetek (których wysokość jest podana również w umowie). W umowie również jest zapis o kosztach związanych z korespondencją (np. na 7 dzień pismo - 30 zł + odsetki). Może następnym razem lepiej wczytać się w umowę, a nie płacić z opóźnieniami (tak - kilka dni po terminie, to opóźnienie!) i się dziwić, że są "jakieś" konsekwencje...
biedakxxl / 89.174.127.* / 2011-09-06 07:56
precz z kredytami, a jak się brało kredyt, to nie można było odsunąć daty spłaty na jakiś bezpieczny termin? można było, ale albo Ty nie chciałeś lub niekompetentny pracownik w sklepie nie powiedział Tobie tego. tak czy siak któryś z Was to kretyn. proste!
zapłać te kary i odsetki i nie marudź już.
agszja / 212.49.57.* / 2011-08-23 13:47
POCZYTAŁAM I SKAD JA ZNAM HISTORIE Z KB:)NIE DOWIARY MYSLAŁAM ZE TYLKO MNIE TO SPOTKALO:)KUPILAM DZIECKU ŁÓZKO SPŁACILA, PRZED CZASEM DOSTALAM NAWET ZWROT ODSETEK JAKIS A TU PO ROKU OKAZUJE SIE ZE MAM NIE SPLACONA RATE!WYDZWANIALI DO MNIE PO KILKA RAZY DZIENNIE Z BUIRA OBSLUGI ZA KAZDYM RAZEM KTOS INNY!W KONCU POWIEDZIALAM ZE TO JUZ ZAKRAWA NA NEKANIE I ZGLASZAM TO DO PROKURATURY:)TELEFONY UCHICHLY. MINAL KOLEJNY ROK A KB SPRZEDALO MOJ NIE ISTNIEJACY DLUG FIRMIE BESTA I ZAS DZWONI PAN TONEM NIE ZNOSZACYM SPRZECIWU ZADA GOTOWKI:)MALO TEGO ODEBRALAM ROZMOWE JAKO BY MI GROZIL:)POWIEDZIALAM CO ONIM MYSLE I SIE ROZLACZYLAM. OMIJAJCIE LUDZISKA TEN BANK SZEROKUM ŁUKIEM!!
luv / 83.23.146.* / 2012-08-28 11:51
Mam to samo, dostałem dwa lata temu taki list, spóźniłem się z ostatnią ratą o 2 tygodnie (140zł) list jeszcze wtedy kosztował 25zł i całkowite podsumowanie zaległości wyszło na jakieś 180zł. Spłaciłem wtedy całość i myślałem że kredyt jest zamknięty, nikt nie pisał i nie dzwonił.

Po 2 latach okazuje się, że wiszę z zaległoscią w BIKu na jakieś 18zł. Dwa lata temu za okres od wysłania listu do otrzymania płatności (parę dni) naliczyli kolejne groszowe odsetki które urosły przez dwa lata do 18zł.
Niby p******* ale przez to mam problem z otrzymaniem kredytu mieszkaniowego..

Niestety w oddziale nic się nie załatwi, wszystko przez telefon z wredną babą, na zaświadczenie muszę czekać 2 tygodnie, a na wykreślenie zaległości z BIKu to nie wiem..
ewcia8 / 80.240.166.* / 2011-08-23 11:29
nigdy więcej doczynienia z tym bankiem nie traktują uczciwie klienta... za wydanie zaświadczenie o całkowitej spłacie kredytu żadają 20 złotych...
nadine / 77.254.246.* / 2012-09-20 20:09
wiecie co czytać mi się tego nie chce, jak ktoś się nie wywiązuje ze swoich zobowiązań to nic dziwnego że musi za to placić,tylko trzeba mieć odwagę żeby się do tego przyznać a nie zwalać winę na bank, pracowników i wszystkich wokoło:(
SASSASASSA / 188.33.1.* / 2011-09-28 21:13
W INNYCH BANKACH TEŻ SĄ OPŁATY ZA WYCIĄGI Z KONT I INNE DUPERELE
Paweł3443 / 78.8.219.* / 2011-11-28 09:05
tak i nigdzie nie ma nękania klienta kilkoma tel. dziennie i lichwiarskich opłat i odsetek
Iwona / 89.174.25.* / 2011-08-02 14:57
Wy piszecie o kilkunastu i kilkudziesięciu zlotych, a co moi drodzy powiecie na to? Mój chłopak wziął tam kredyt i spłacił przed terminem. Babsztyl powiedział, że w takiej sytuacji pisze się podanie i wysyła. Wykonała telefon, podała kwotę, jaką trzeba zapłacić i podyktowała treść pisma. Chlopak napisa, wysłał, zapłacił tyle ile trzeba było. Sprawa ciągnie się już parę lat, bo po jakimś czasie przyszło pismo, że do zapłaty jest półtora tysiąca!!! Okazało się, że podanie było źle napisane, ponieważ nie może być "chcę spłacić kredyt" tylko powinno być "chcę zamknąć kredyt". Rozumiecie? Co to za bzdura jest? Sprawa była wyjaśniana, niestety bank robił problemy i odsetki nadal rosną. Niekompetencja pracownika tego banku doprowadziła do tego, że człowiek ma do zapłaty ponad półtora tysiąca (!!!), pieniędzy, których nie jest nikomu winien i komornika na głowie tylko dlatego, że pracownik zasranego banku nie wie co zrobić kiedy przychodzi klient i chce spłacić całość!!! To jest okradanie ludzi. W innym banku kiedy przyszłam i powiedziałam, że chcę spłacić przed terminem kredyt pani podała kwotę, zapłaciłam i od razu dostałam pismo, że dnia tego i tego wpłacono tyle i tyle tytułem całkowitej spłaty kredytu i spokój, a Żagiel i Kredyt Bank to złodzieje. Te pieniądze powinna zapłacić osoba, która jest za to odpowiedzialna, ale niestety okazało się, ze nie ma innej drogi niż wynajęcie adwokata i założenie sprawy cywilnej, co w sumie będzie kosztowało tyle samo jak nie więcej.
ahsjadjs / 89.230.214.* / 2011-11-28 17:30
Sama jesteś niekompetentna! Nie wmawiaj ludziom bzdur! Piszesz, że sprawa ciągnie się kilka lat, więc wszystko jest jasne! Ty i Twój chłopak nie przeczytaliście umowy, gdzie było wyraźnie napisane, że jeśli spłacasz kredyt wcześniej to masz obowiązek poinformować o tym bank!
le_mil / 89.229.44.* / 2011-07-29 14:00
Właśnie Firma BEST S.A przysłała mi nakaz zapłaty za korespondencję ,której od 2004 nigdy nie otrzymałem a za którą kazano mi zapłacić 16.85 Byłem w Kredyt Banku dowiedziec sie czegoś więcej ale pracownik chyba też zdziwiony zadzwonił do pani z BEST-a. Pani chyba byla troche oburzona dlaczego czegoś chce się dowiedzieć.Dopiero pracownik KB zwrócił uwagę ,ze to wszystko jest przedawnione.Ale cóż,kiedy juz zapłaciłem.czy czasem takie firmy kupując "długi" nie bazują na tym ,ze takie małe sumy druga osoba zapłaci by miec z tym spokój a Oni maja świetny zarobek patrząc globalnie na wieksza ilość osób? Sam Pan stwirdził( inny konsultantBEST) że w sadzie by przegrali sprawę o ściągalność. Prócz Żagla uważajcie na tzw.Firmy windykacyjne!!!!
m@rz / 93.181.160.* / 2011-07-27 17:04
żagiel to NIE kredyt bank!!!!!!!!żagiel ma tylko w KB rachunek i klienci co biorą coś na raty tam mogą dokonać wpłat bez prowizji ale nie jest to Kredyt Bank!!!!!
klapoc / 79.162.97.* / 2011-06-27 18:45
TO sa zlodzieje siedem lat temu splacila calosc rat a dzisiaj dzwonia z firmy windykacyjnej i kaza splacic 24 zlote za upomnienia to jest normalnie skandal. Co za firma
aliber44ZakonMari / 89.174.125.* / 2011-06-27 19:09
7 lat temu? dług jest przedawniony, spuścić ich na drzewo!
wicca / 89.78.45.* / 2011-07-18 17:54
No właśnie, mam podobny problem, do mnie po 10 latach zapukali, że mam zaległość jakieś 143 zł, kredyt spłaciłam w 2001 roku w placówce, łącznie z wyliczeniem wszystkich kosztów przedawnień, odsetek, specjalnie zrobiłam to na miejscu. Pan pinformował mnie, że kredyt jest spłacony a pismo o spłaceniu pożyczki dostanę pocztą, oczywiście nic nie dostałam, kilkaktortne próby uzyskania takiego świastka skończyły sie fiaskiem, placówki już dawno nie ma, a mnie ścigają za coś co zapłaciłam. Co gorsza dla mnie (niestety) nie mam już tych kwitów, wywaliłam po 3 latach!!!!! I teraz nie mam jak udownić, że wszystko było spłacone
m1979 / 89.76.96.* / 2012-01-03 13:38
Ja brałem tez u nich kredyt,chciałem zapłacic w kredyt banku rate to do 68zł chcieli mi doliczyc 7zl prowizji to ja donich tak powiedział spadajcie lichwy nie popieram i wyszłem, a w alior banku zapłaciłem 0 prowizji
marmoladowy joe / 79.162.222.* / 2011-05-24 19:17
Złodzieje i krętacz - nic dodać nic ująć!
Potrzebowałem potwierdzenia spłaty do kredytu hipotecznego (ktoś wcześniej już podobną sytuację opisał). Na potwierdzenie czekam 22 dni - mają obowiązzą firmę!!ek wysłać do 14 dni. Za ten gówniany świstek którego ci złodziej mi nie wysłali musiałem zapłacić 20 złotych i co? I gówno! nie ma zaświadczenia, nie ma kredytu, nie ma mieszkania! Omijajcie tą oszukańc
guinness / 83.26.80.* / 2011-04-13 21:18
ja mam zlota karte zagla i nie mam z nimi zadengo problemu.
splacam po dwie raty i nie ma problemu! dostaje zwrot prowizji.
niewiem czemu jestescie tacy sceptyczni ale jak ja to polecam !
the end / 83.3.211.* / 2012-02-17 21:58
Popierasz bo jesteś pracownikiem tego popier...go banku.
MS13 / 212.160.227.* / 2011-09-13 14:28
Nie wiem koleś jakie tam masz ukłądy ale Żagiel to banda złodziei . Gburów którzy ignorują klienta. Mają w d... ich pisma w których próbują wyjaśnić sytuację, nie odpowiedają na pisma , a po roku przysyłają Ci identyczne pismo z żądaniem zapłaty ze zmienioną datą i kwotą , bo oczywiście odsetki. Ocknij się koleś, a może Ty jesteś jakąś szychą w typożałowania Żaglui prubójesz go wybielić. Nic z tego. Z g... nie zrobisz złota.
MS
Jolanda21 / 2011-12-06 17:26
pie... oszuści !!!
JA RÓWNIEŻ OPOWIEM O MOJEJ NIEPRZYJEMNEJ SYTUACJI Z KREDYT BANK (ŻAGIEL S.A)
więc też wzięłam kredyt którego ostatnia rata to 13 grudnia t.r. a że zdecydowałam się na wyjazd za granicę w listopadzie wpłaciłam 2 ostatnie raty z dwu miesięcznym wyprzedzeniem w celu szybszego spłacenia. po czym po upływie dwóch miesięcy dostaję sms-a (żałosne) że nie mogą zamknąć kredytu bo nie są uregulowane naliczane jakieś odsetki więc dzwonię w celu wyjaśnienia a tam niesympatyczna i gburowata kobieta mówi ze w sierpniu wysłane było pismo (oczywiście kłamstwo) bo nic takiego nie dostałam ze jakakolwiek rada została wpłacona za pózno . wię mówię jej ze to nie możliwe bo zawsze robie przelewy przez internet pare dni przed i zawsze dostawałam potwierdzenie z banku ze raty zostały wpłacone wczesniej niz 13 tego to kobieta zaczeła mi wmawiac ze kłamię IDIOTKA.
więc powiedziała ze jesli nie wpłace 27,97 zł to nie moga mi zamknąć kredytu a odsetki do tej kwoty nadal będą rosły. CIEKAWE ILE JESZCZE TAKICH OSÓB JAK JA NACIĄGNELI NA COŚ TAKIEGO, BO ZAZWYCZAJ JEST TO TAKA KWOTA ZE LUDZIOM NIE CHCE SIE JUZ Z NIMI KŁUCIC I TRACIĆ CZASU NA WYJAŚNIANIE WIĘC JA WPŁACAJĄ . ?? OSZUŚCI
JUZ NIE ZDECYDUJĘ SIE NA KREDYT W ŻAGLU I OCZYWIŚCIE NIE POLECAM !!!!
JOLANTA
Lemur1 / 77.113.91.* / 2011-04-08 22:51
Zgadzam się z opinią, wziąłem kredyt na 24 miesiące, spłaciłem po 12 miesiącach, i zwróciłem się o zwrot ubezpieczenia, naliczyli zwrot tylko w połowie, nie wywiazują się z terminowego zwrotu, infolinia arogancka i pszemondżała, potrzebowałem zaświadczenie do banku to za nie zażądali 150 zlotych. Żagiel sa to niprzyjazna, neudczciwa firma - może ktoś zainteresuje się tymi oszustami.
rubel / 89.167.4.* / 2011-07-26 23:04
Lemur skąd ta kwota, ludzie czasami takie rzeczy wymyślają, że aż trudno uwierzyć, żadne zaświadczenie w żaglu nie kosztuje 150 zł pewnie masz jakieś niedopłaty na kredycie........
vb / 193.41.231.* / 2011-12-23 12:45
Nie masz racji. Zaświadczenie wysyłane bezpośrednio do banku, który wskaże klient (bądź zapytanie innego banku w imieniu klienta) kosztuje właśnie 150zł.

A co do Lemura - jeśli spłaciłeś całość po roku (przy 24 ratach, tj. w połowie), to analogicznie dostałeś zwrot części ubezpieczenia za niewykorzystany okres kredytowania - nie trzeba być Einsteinem, żeby zrozumieć, dlaczego tak się stało.
ELAAAAAAA / 77.253.18.* / 2011-03-29 12:03
toPRAWDA SA OCHYDNI JAK MOGA POSTEPOWAC Z LUDZMI KTORZY SA UCZCIWI WOBEC NICH ,TE NALICZANIA ICH NIE MA KONCA CIAGNA LATAMI ,SZCZYT WSZYSTKIEGO UWAGA NA NIEGONIEDAJ SIE WKRECIC.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: