Forum Forum finansoweKredyty

kredyt bez wojska

kredyt bez wojska

AdiAdiAdi / 78.88.196.* / 2007-12-04 22:17
witam czy jest możliwy kredyt samochodowy o wysokości 10tys???? mam umowę o prace na czas nieokreślony ,pracuje około 2 lat w tej samej firmie.zarabiam 2300zł.ale nie mam uregulowanej służby wojskowej a mam 20 lat.

E-mail - adizadi2@interia.pl
Wyświetlaj:
Iza Konsultant Money.pl / 2007-12-05 13:25 / Specjalista Money.pl
Witam

nieuregulowany stosunek do służby wojskowej może utrudnić uzyskanie kredytu. Część banków będzie wymagać dodatkowego zabezpieczenia np. poręczenia kredytu lub współkredytobiorcy.
Jeśli dysponuje Pan wkładem własnym, o kredyt będzie mógł Pan ubiegać się samodzielnie (bez poręczyciela czy współkredytobiory.)

Proponuję kontakt z Konsultantami Money.pl telefon 0 801 40 50 50, pomożemy w wyborze kredytu.

Pozdrawiam
AdiAdiAdi / 78.88.196.* / 2007-12-05 20:09
dodam że auto kosztuje 13tys zł.własny wkład 6tyś wiec kredytu potrzeba 7tyś i jak teraz będzie to wyglądać jaki bank wybrać??
Iza Konsultant Money.pl / 2007-12-06 09:37 / Specjalista Money.pl
Uwadze polecałabym kredyt w Santander Consummer Bank.
Więcej informacji o ofercie znajduje się w dziale Produkty Finansowe:
http://direct.money.pl/ptf/

Podrawiam
pink80 / 2007-12-05 18:59 / Bywalec forum
ogolnie najlepiej sie wlasnie spotkac ale radzilbym z kilkioma konsultanami czy nawet przejsc sie d kilku bankw przedstawic jakie sa mozliwosci i potem porownac i wybrac najlepsza...z pewnoscia potrzebyn jest bank ktory bedize mial elastyczny stosunek do zarobku i do sluzby wojskowej, jesli o to chodzi polecilbym GE ale ogolnie porownalbym ta oferte jeszcze z jakimis dwoma innymi bankami dla pewnosci .

pozdrawiam
łukk / 83.6.71.* / 2007-12-07 10:49
a czy GE ma jakąś specjalna ofertę,ze polecasz? teraz juz nieuregulowany stosunek do słuzby wojskowej to na szczęście nie problem.
pink80 / 2007-12-07 18:16 / Bywalec forum
znaczy GE w tym wypadku najb. polecam bo chyba najbardziej elastycnie podchodza do zdolnosci finansowych....co do ofert to juz zalezy co kto ptrzebuje najlepiej przejsc sie samemu i zobacyzc czy cos sie spodoba, ogolnie moim zdaniem warto sprawdzic do tego mozna wziac ze 2 inne banki i porownac ...

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: