Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt dla studenta

Kredyt dla studenta

rodzyn / 81.190.46.* / 2006-02-16 15:58
Witam,obecnie studiuje dziennie na uniwerku jednak planuje przeniesc sie na studia zaoczne, rozpoczac prace i wynajac sobie wlasne mieszkanko - jednak ze wzgledu na szybkie tempo tej zmiany, potrzebuje pilnie pieniedzy... myslalem o kredycie, jednak tu pojawia sie problem -czy istnieje jakakolwiek opcja aby dostac kredyt (w granicach 2-3 tys. zl) nie posiadajac stalego zrodla dochodu? jako ze studiuje nie mam stalej pracy jedynie co miesiac przedluzana umowe o prace
bardzo prosilbym o pomoc
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
Conrad / 87.205.194.* / 2007-03-31 19:34
Też potrzebuje takiego kredytu, jestem studentem studiów dziennych bez stałych zarobków(oprócz studentów) Niestety nikt nie chce mi dać kredytu gotówkowego na 1,5k zł :(. Pozdrawiam
Konsultant Money.pl / 2006-04-04 19:06 / Specjalista Money.pl
Zapraszam na stronę w naszym portalu - http://www.money.pl/banki/poradniki/68/1/ - , gdzie zamieściliśmy poradnik: Kredyt studencki - czy warto?
silesia7 / 157.158.0.* / 2006-02-16 20:13
Mozesz wziac kredyt studencki, ale on chyba nie obejmuje studentow studiow zaocznych. Ja wzialem w BGZ, ale chyba lepiej byloby w PKO, bo BGZ utrudnia ludziom zycie - na 20% kredytu tj ok 5000 zlotych potrzebujesz 2 zyrantów z dochodem powyzej 1000 zl (nie wiem jak jest w PKO), a poza tym wymagaja zalozenia u nich konta za ktore biorą 5 zl za miesiac, co jest w moim przekonaniu rozbojem. Zawsze uwazalem moj bank tj. ING Bank Slaski za drogi ale BGZ to juz przesada.
rodzyn / 81.190.46.* / 2006-02-16 22:49
a inne rozwiazanie niz kredyt studencki? -z tego co mi wiadomo jest go ciezko dostac i jest wyplacany w ratach a mi jest potrzebny jednorazowy zastrzyk gotowki...

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: