Forum Forum finansoweKredyty

kredyt, gdzie najlepszy dla mnie? 2 000 000 - 2 500 000 zł, w CHF,

kredyt, gdzie najlepszy dla mnie? 2 000 000 - 2 500 000 zł, w CHF,

w03 / 2008-04-13 02:17
W banku powiedzieli mi, że w tym roku mam zdolność kredytową w granicach 2 000 000 - 2 500 000 zł. Prowadzę działalność gospodarczą i miałem dobre wyniki.

Teraz dowiedziałem się, że dobrze by było inwestować i zbudować tzw. przychód pasywny. Chciałbym wziąć kredyt w wysokości całej mojej zdolności kredytowej. Chcę zainwestować w jakiś lokal użytkowy w dobrej lokalizacji, z którego najmu będę spłacał kredyt i przy okazji oszczędzał. Wierzę, że jest to możliwe i wykonalne. Jednak zawsze są jakieś "ale" i tym razem też tak jest. Otóż mam 58 lat i niewiele wolnego kapitału własnego - około 100 000- 150 000 zł. Kombinuję, aby np sprzedać moje obecne mieszkanie(około 300 000 zł) i pieniądze ze jego sprzedaży potraktować to jako własny kapitał, a jakieś inne mieszkanie wynajmować, lecz nie wiem czy to jest naprawdę dobry pomysł. Można również pomyśleć o pożyczce hipotecznej pod zastaw obecnego mieszkania, jednak wtedy, to już jest kapitał oprocentowany, więc nie do końca taki na jakim mi zależy i w zasadzie niewiele się będzie różnił od kredytu poza wyższym oprocentowaniem.

Pragnę się Was poradzić. W jakim banku dostanę kredyt na jak najdłuższy okres (albo najniżej oprocentowany w krótszym okresie - w każdym razie rata miesięczna powinna być jak najniższa, a inne warunki nie grają chyba w moim przypadku większej roli) tak, aby inwestycja sama mi go spłacała i żebym miał z tego jak najwięcej przychodu pasywnego. Dodam, że interesuje mnie tylko kredyt we franku szwajcarskim.

Być może podpowiecie mi na co powinienem zwrócić szczególną uwagę itp.
Natomiast nie oczekuję opinii na temat samej inwestycji, bo wiem, że są możliwe takie o jakiej piszę i nie lubię czytać wypowiedzi o tym, że ktoś upadł na głowę, czy innych w o podobnym wydźwięku. Jeżeli uważacie, że istnieje jakiś lepszy rodzaj inwestycji to oczywiście chętnie przeczytam. Jednak przede wszystkim chcę po prostu rozeznać się gdzie mogę znaleźć najlepszą ofertę kredytową i gdzie mogę najlepsze warunki wynegocjować z bankiem.

Bardzo dziękuję za rzeczowe i merytoryczne wypowiedzi i ewentualne propozycje.

Wojciech
Wyświetlaj:
Pamela Flores / 105.112.98.* / 2018-07-01 21:45
Cześć, jestem Pamale Rosa Flores, uczciwy i wiarygodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach z oprocentowaniem 2%. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, musisz skontaktować się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com
edwedewd / 31.0.120.* / 2018-02-22 09:07
Pożyczki na sam dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut na Twoim koncie, wszystko załatwisz przez internet tylko na stronie http://xchwilowki.pl
Partner finansowy / 37.47.46.* / 2018-02-02 16:04
Polecam tani kredyt
wstępna decyzja nawet w 10 minut
gotówka do 200 000 zł
Sprawdź

http://ceesty.com/wjV325

oraz tutaj http://ceesty.com/wjV4S8
oaktree / 105.4.131.* / 2018-02-02 07:05
PROSZĘ SWOJEGO PILNIE JUŻ TERAZ
Witam, jestem prywatnym pożyczkodawcą i inwestorem, który udziela pożyczek firmom i osobom prywatnym od ponad 20 lat. Czy potrzebujesz legalnej, uczciwej, renomowanej i szybkiej pożyczki? Mogę ci pomóc z gwarancją 100% kredytu, oferuję pożyczkę firmową i indywidualną, a także finansujemy różnego rodzaju projekty. Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Obsługa kredytów CLARK DESMOND jest rozwiązaniem wszystkich problemów finansowych, dla których udzielamy pożyczek od 2000 do maksymalnie 50 000 000 USD, nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać pożyczkę, którą chcemy, możemy zorganizować każdą pożyczkę, która będzie pasować do Twojego budżetu przy stopie procentowej wynoszącej tylko 2%. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z następującymi osobami.
Twoje imiona: ___________
potrzebna kwota: ________
Trwanie: _____________
numer telefonu:
skontaktuj się z nami poprzez e-mail: oaktreescapital01@gmail.com
clarkdesmond / 197.210.227.* / 2018-01-18 23:52
ZŁÓŻ SWÓJ PILNY POKAŻ TERAZ
witam, jestem prywatnym pożyczkodawcą i inwestorem, który udziela pożyczek firmom i osobom prywatnym od ponad 20 lat. Czy potrzebujesz legit, uczciwej, renomowanej i szybkiej pożyczki? Mogę Ci pomóc z 100% gwarancją pożyczki, Oferuję firmową i indywidualną pożyczkę, Więcej również finansujemy wszelkiego rodzaju projekty. Czy potrzebujesz rozwiązania finansowego? Obsługa pożyczek CLARK DESMOND to rozwiązanie wszystkich problemów finansowych, na które udzielamy pożyczek od 2000 do maksimum 50 000 000 USD, nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać pożyczkę, której pragniemy, możemy zorganizować każdą pożyczkę, która będzie odpowiadała Twojemu budżetowi przy stopie procentowej wynoszącej jedynie 2%. Zainteresowanych prosimy o kontakt z następującymi osobami
Twoje imiona:___________
potrzebna kwota: ________
Trwanie:_____________
numer telefonu:
skontaktuj się z nami poprzez e-mail: clarkdesmondloancompany@gmail.com
Kubeł zimnej wody na głowę / 89.72.69.* / 2012-02-18 11:59
Nordea dla firm:
Wysokość kredytu uzależniona jest od zdolności kredytowej oraz wartości inwestycji (netto) i wynosić może:

do 90% wartości inwestycji (netto) – w przypadku kredytów udzielanych na okres do 5 lat
do 80% wartości inwestycji (netto) – w przypadku kredytów udzielanych na okres dłuższy niż 5 lat
Krzysiekkkkk / 83.7.34.* / 2009-06-08 13:55
sprawdz tu, wystaw aukcje twojego kredytu i poczekaj na oferty bankow

http://www.aukcjekredytowe.pl/1/226
Emilkato@ / 95.48.202.* / 2009-06-02 09:06
Witam. Osobiście skorzystałem ze strony http://www.bank24.net.pl na której znajdują się oferty wielu banków. Można w prosty i wygodny sposób znaleźć coś dla siebie.
lustereczko / 85.18.116.* / 2008-04-30 15:48
NAJLEPIEJ moim zdaniem porozumiec sie z ktoryms z HURTOWNIKOW i te 2,5 miliona zainwestowac w KOKAINE. I zbyt pewny, i zarobek dobry. Liczac, ze na rynek mozemy wprowadzic 50% czystosci towar mamy na starcie 5 milionow inwestycji. a i samemu tez cos czasem sciagnac mozna
Bieniek / 2008-04-28 12:32
Mój przedmówca ma rację. Kredyty "mieszkaniowe" są udzielana na zakup nieruchomości niekomercyjnych, ale zawsze jest jakieś ale... są odstępstwa, w zależności od lokalizacji itp.

Drugą sprawą jest wiek. Nordea faktycznie daje na bardzo duży okres, ale wymaga wkładu własnego. W Pana wieku bank pożyczy pieniądze w wysokości 40% inwestycji. Istnieje inna opcja Metro bank, który może podobnie wydłużyć Panu okres kredytowania, nawet do 100 urodzin kredytobiorcy (max.50 lat).

Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.
beata40 / 129.35.231.* / 2008-04-28 11:18
Na zakup lokalu uzytkowego mozesz dostac tylko kredyt inwestycyjny. A one sa wyżej oprocentowane i na krótszy okres. Gdybyc kupował mieszkanie poleciłabym Ci Nordeę - z uwagi na okres kredytowania - do 40 lat i spłacać możesz do 100 lat. Pożyczkę hipoteczną możesz uzyskac po zastwa mieszkania - czyli niezbyt wysoką kwotę. Myśle, ze nie obejdzie się bez jakiegoś doradcy kredytoweg.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: