Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy

Sebastian_N / 83.26.222.* / 2007-06-21 17:37
Witam.
Chciałem wziąć kredyt gotówkowy w wysokośco 15000zł na okres 5 lat.
Spłacam obecnie 2 kredyty jeden to ok 140zł jeszcze przez rok, drugi to 60zł przez 2 lata.
Moje zarobki to ponad 1300zł netto.
Próbowałem już w Polbanku i lukasie i decyzja była odmowna.

Kolejnym problemem jest brak uregulowanej służby wojskowej, jednak z tego co widze nie wszystkie banki na to patrzą. Mimo wszystko lukas i polbank które na to nie patrzą nie przyznały kredytu.
Interesowałby mnie też kredyt konsolidacyjny, wtedy wziąłbym 17000zł.
Jestem żonaty i mieszkam z matką.
Nie mam żadnych osób na utrzymaniu.
Jestem w kropce bo nie wiem czemu te banki nie przydzieliły mi kredytu, a gdy się spytałem to pani na infolinii mi powiedziała że nie udzielają takich informacji.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Wyświetlaj:
kolider65 / 109.196.89.* / 2013-05-14 17:13
Alior Sync - weź pożyczkę przez Internet!
Potrzebujesz szybko pieniędzy? Weź pożyczkę gotówkową w Alior Sync! Wniosek o pożyczkę możesz wypełnić przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, a pieniądze otrzymasz nawet w tym samym dniu!
* rata tylko 17 zł za każdy 1000 zł pożyczki
* szybko i wygodnie - nie musisz wychodzić z domu,
* wstępną decyzję otrzymasz w trakcie wypełniania wniosku, a środki nawet w tym samym dniu!
* 0% prowizji
* do 150 tys. zł bez poręczycieli i zabezpieczeń
* okres kredytowania do 10 lat
Pożyczka w Alior Sync zapewnia także dodatkowe korzyści:
* możliwość ustanowienia automatycznych spłat pożyczki z rachunku osobistego w Alior Sync - nie musisz pamiętać o płatności raty, my zrobimy to za Ciebie!
* pożyczka w Alior Sync jest dla każdego - akceptujemy szeroki zakres źródeł dochodu, w tym umowę zlecenie
dolinku.pl/aliorsyncpozyczka
Witam,

Odnośnie kredytów gotówkowych, zapraszam do porównywarki na platformie MarketMoney.pl:
http://marketmoney.pl/kredyty-gotowkowe/?&reff=798


Pozdrawiam
Joanna Komorowska MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl


Masz pytania zapraszam do rozmowy na czacie:

http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
grzyb111 / 77.65.70.* / 2013-05-13 10:58
Sprawdź w allmoney.pl. Mają klarowne umowy bez haczyków i dają pożyczki - do 20 tys. na max. 5 lat. Czasem można się załapać też na ciekawą promocję. Niedawno dodawali aparaty i bony na zakupy do pożyczek, także warto zaglądać i sprawdzać.
pzestraszona / 79.162.208.* / 2013-05-07 13:05
cześć nie dawno potrzebowałam gotówki i wziełam kredyt będąc na chorobowym czy grozi mi za to coś bo z nerwów odchodzę od zmysłu.
breez / 194.187.72.* / 2007-07-23 13:51
Mam podobny problem. Chciałbym wziasc kredyt lub pozyczke w wysokosci 6000zł. Moje zarobki netto oscyluja w granicach 1400zł, splacam obecnie pozyczke (rata 300zł). Gdzie zalatwilbym to szybko? Pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc
Doktor Slama / 89.74.14.* / 2013-01-20 12:32
Najlepszej oferty kredytu gotówkowego warto najpierw poszukać w banku, w którym posiadamy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) – bank, który prowadzi nasze konto zna nas dobrze, jest więc w stanie najlepiej ocenić naszą zdolność kredytową i jeśli nie jest ona zła, najprawdopodobniej zaproponuje konkurencyjne warunki spłaty kredytu. Wiecej: http://www.kredyt-gotowkowy.net.pl/jak-znalezc-najlepszy-kredyt-gotowkowy
Agnieszka Konsultant Money.pl / 2007-07-23 15:02 / Specjalista Money.pl
Witam,

Kredyt gotówkowy w większości banków można uzyskać już w ciągu jednego dnia, najlepiej wcześniej przygotować potrzebne dokumenty, wówczas nie trzeba będzie dwukrotnie odwiedzać banku. Wydaje się, że ze zdolnością kredytową nie powinien mieć Pan problemów, ale trzeba też pamiętać, że bank sprawdza również historię kredytową, a nieterminowe spłaty poprzednich kredytów są najczęściej przyczyną odmowy udzielenia kredytu.

Zapraszam do działu Produkty Finansowe na stronach portalu Money.pl : http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/porownanie-kredytow-gotowkowych/1/

Jeżeli będzie potrzebna pomoc w wyborze oferty zapraszam do kontaktu: e-mail:konsultanci@money.pl lub 0 801 40 50 50

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: