Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt hipoteczny, a dochody z zagranicy??

Kredyt hipoteczny, a dochody z zagranicy??

dietocholiczka9392 / 2013-01-14 09:42
Wiecie może ktore banki obecnie udzielaja kredytow hipotecznych dla osob przebywajacych i uzyskujacych dochody za granica?
Wyświetlaj:
gd zaspa / 46.32.152.* / 2014-06-15 09:26
naj wazniejsze jest założenie czy sie chce mieszkać w PL ?
czy nie lepiej żone ściągnąć do kraju gdzie sie pracuje?
ja ściągałem i jestem w tej drugiej grupie.
trzeba założyc + i - tej życiowej decyzji !
ja mam kredyt za granica na dom i samochod!
pozdrawiam
bkarol55 / 217.228.99.* / 2014-06-13 12:57
dwa lata temu ubiegaliśmy się z żoną o kredyt na rozbudowę i remont domu w kwocie około 250tys. Pracuję w Niemczech od 2008 roku na stałe. Mam umowę na czas nieokreślony. I stwierdzam że rozglądaliśmy sie przez pół roku po najróżniejszych bankach. Agricole gdzie mieliśmy konto od 6 lat i wpływy rzędu 140 000 rocznie wypiął si na nas. Natomiast najlepszą ofertę przedstawił BGŻ. Profesjonalne podejście pani która doradziła i jak najbardziej wszystko wyjaśniła.
Pozdrawiam
Grzegorz Klimczak / 83.7.151.* / 2014-06-13 11:22
Jest kilka banków:
Euro bank
Alior bank
Deutsche bank
BOŚ bank
mBank

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy/[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Hubert Chodak / 89.68.233.* / 2014-04-17 06:48
To nie prawda, że jest tak łatwo. Nie każdy bank zgodzi się na zagraniczne dochody. Takim bankiem jest np. Credit Agricole, w którym trzeba mieć dochody z Polski. Na własnej skórze przekonałem się o tym. Okazuje się, że czasem takich rzeczy nie wiedzą nawet u doradców kredytów hipotecznych i niepotrzebnie składają wnioski do nich i tracą czas klienta.

Hubert Chodak
[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Maryla152 / 2014-03-23 19:24
Myślę że jeśli są dochody udokumentowane to znajdzie się bank który udzieli kredytu hipotecznego. Trzeba porozmawiać z doradcą np. open finance to przedstawi kilka możliwośći
Witam,

Jak najbardziej banki udzielają kredytów osobą przebywającym po za granicami Polski, jednak ich warunkiem jest to, że zabezpieczeniem takiego kredytu musi być nieruchomość w Polsce.
Odnośnie kredytów hipotecznych , zapraszam do porównywarki na platformie MarketMoney.pl:
http://marketmoney.pl/kredyty-mieszkaniowe/?&reff=7_468


Pozdrawiam
Joanna Komorowska MarketMoney.pl
konsultanci@money.pl

Masz pytania? Zapraszam do rozmowy na czacie:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468
michas007 / 77.255.10.* / 2013-01-16 13:36
Jeśli dochód jest udokumentowany (do.t umowy o pracę lub kontrakt) i w UE (w uproszczeniu), to większość banków nie robi problemów.
Najlepiej jeśli ma się pewien wkład własny.
justyna - doradca finansowy / 46.45.87.* / 2013-01-15 15:08
Witam, żeby udzielić informacji czy możesz otrzymać taki kredyt potrzebne jest więcej danych odnośnie pracy. Czy jest ona legalna, od kiedy pracujesz, itp. Jeżeli jesteś zainteresowana kredytem proszę o maila na praca_justyna@wp.pl, prześlę ci w odpowiedzi formularz z danymi potrzebnymi do kredytu i dopiero po jego odesłaniu będę w stanie powiedzieć który bank takiego kredytu udzieli i jaka będzie wysokość raty.
baron84 / 2013-01-14 13:19 / Bywalec forum
jeśli masz potwierdzone te wpływy na konto, jeśli praca jest legalna i masz umowę na czas jakis podpisaną, to chyba kazdy bank powinien respetować to

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: