Forum Forum finansoweKredyty

kredyt hipoteczny a praca za granica

kredyt hipoteczny a praca za granica

jocker01 / 2007-06-04 15:04
Witam! ja i moja zona obydwoje pracujemy w UK, ja zarabiam jakies 2000£ miesiecznie a zona o polowe mniej! Chcielibysmy kupic dom w polsce na kredyt hipoteczny! czy jest wogole jakas szansa dostanaia takiego kretytu? jakimi dokumentami trzeba sie okazac aby zaczac postapowanie w takiej sprawie? gdzie, kiedys widzialem ogloszenie o takich kredytach ale wtedy nie bylem tym zainteresowany. w tym momencie jestem i nie moge znalsc! Czy najlepiej sie udac do normalnych bankow i przez nich to zalatwiac! np ING itp, Prosze o rady! Pozdrawiam Jocker01
Wyświetlaj:
Witeek / 2007-08-03 12:42
w dom banku sprawnie można uzyskać taki kredyt; wystarczy zaswiadczenie o dochodach po angielsku; odpowiedni formularz na ich stronie www.dombank.pl po ang. jest dostepny
Alicja Lorenz / 129.35.231.* / 2007-08-03 12:23
Jeśli pracujecie na umowę o pracę - najlepiej na czas nieokreślony to nie ma problemu.
Takich kredytów udziela Deutche Bank. Nie wymaga tłumaczeń dokumentów.
Oto lista dokumentów:
1. Zaswiadczenie o dochodach na bankowym formularzu
2. Ksero umowy o pracę
3. Wyciągi z kont z ostatnich 3 miesięcy
4. Potwierdzenie dochodu (tzw. payslips z 3 misięcy lub ostatnie zeznanie podatkowe)
Jeśli nie jest za późno proszę o mail na adres alicja.lorenz@db.com
Adi12 / 194.106.193.* / 2007-06-18 22:49
Obecnie w wielu bankach można dostać kredyt na podstawie zarobków uzyskiwanych za granicą. Problem w tym, że zaciągnięcie kredytu to dość czasochłonna zabawa. Należy wyszukać odpowiedni bank, przeprowadzić negocjacje, wypełnić i dostarczyć dokumenty. Najlepiej więc skorzystać z usług niezależnego doradcy, który wybierze bank, załatwi formalności itp, a wszystko to oczywiście bezpłatnie. Jeżeli potrzebujecie pomocy - zapraszam - chętnie pomogę. www.optimumfinanse.pl
Lady / 80.48.49.* / 2007-06-18 20:10
Wydaje mi się ze nie bedzie problemu. Pytanie tylko, czy pracujecie legalnie?
Proszę o kontakt - chetnie doradze (bo niechce się tu rozpisywać) puma21@op.pl
evergreen / 85.134.218.* / 2007-06-17 20:40
Witam. Przy pracy na Zachodzie wiele banku pietrzy trudnosci z dostaniem kredytow. Odradzam stanowczo BZWBK gdyz po dostarczenieu dwudziestu z okladem dokumnetow stwierdzili iz jesli iw tekscie umowy (ktora sami podsuneli mi pod nos) sa jakies bledy - tzw. literowki - to umowe trzeba spisac od nowa!!! A akt notarialny nastepnego dnia. ..
Kompletny brak odpowiedzialnosci...
Konsultant Money.pl / 2007-06-05 11:11 / Specjalista Money.pl
Wiele banków udziela kredytów osobom pracującym poza granicami RP.
Zapraszam na nasze strony do działu PRODUKTY FINANSOWE:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami poszczególnych banków oraz wysłać zapytanie bezpośrednio na czacie do doradców Money.pl lub mailowo na adres: konsultanci@money.pl, którzy pomogą w wyborze kredytu.

Rozwiązaniem jest także wysłanie zgłoszenia zainteresowania ofertą kredytową, jakie znajduje się po lewej stronie w menu (baner). Przygotujemy ofertę i wyślemy ją mailowo.

Najnowsze wpisy