Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt mieszkaniowy - formalności.

Kredyt mieszkaniowy - formalności.

samotna44 / 2012-02-07 14:23
Zdecydowałam się na kredyt mieszkaniowy, jestem pewna, że będę się o niego starała, tylko trochę przerażają mnie te wszystkie formalności. Nie za bardzo wiem od czego powinnam zacząć, czy ktoś mógłby mi udzielić wskazówek jaki powinnam zrobić pierwszy krok?
Wyświetlaj:
mark02 / 2012-02-29 21:17
wiesz najpierw wszystkiego musisz się dowiedzieć, jaka rata kredytu, ile zostanie ci na życie, przeanalizuj swoje wydatki, aa właśnie i pozbieraj wszystkie informacje od instytucji finansowych, mi bardzo pomogła pracownica Kasia z Skoku Wołomin na prawdę poprowadziła mnie bardzo dobrze przez tę drogę papierkową
doradca ds kredytów / 83.4.20.* / 2012-02-28 22:45
CAŁKOWICIE BEZPŁATNE USŁUGI DORADCZE
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZADZWOŃ DO DORADCY DS KREDYTÓW
+48 728 370 172

MURATOR FINANSE
NIEZALEŻNI DORADCY FINANSOWI
Co oferujemy?
Usługi Doradcy są całkowicie bezpłatne dla Klienta!!

Kim jesteśmy?
- Murator Finanse częścią dużej korporacji z 7-letnim doświadczeniem,
- jesteśmy niezależnym zespołem doradców,
- współpracujemy z 23 bankami dzięki czemu możemy znaleźć dla każdego klienta najkorzystniejszą ofertę

Co zyskuje Klient?
- zadbamy o Twoje oczekiwania i preferencje dotyczące kredytu,
-określimy zdolność kredytową,
-przedstawimy najlepsze oferty kredytowe dopasowane do Twoich potrzeb,
-pomożemy załatwić niezbędne formalności, możemy reprezentować Cię przed właściwymi urzędami, instytucjami i bankami, pomożemy w negocjacjach i kontaktach z nimi,
-przygotujemy i złożymy wniosek kredytowy,
-doprowadzimy do podpisania umowy kredytowej.

Nasze usługi szczególnie polecamy wszystkim, którzy planują zaciągnięcie kredytu hipotecznego a także tym, którzy już mają zobowiązania a teraz myślą o ich konsolidacji lub refinansowaniu.

DODATKOWO!!!
KAŻDY KLIENT, KTÓREGO KREDYT ZOSTANIE URUCHOMIONY
DO 30.06.2012 ROKU OTRZYMA 200 ZL (PRZY WARTOŚCI KREDYTU POWYŻEJ 150 000 ZL ) ORAZ KWARTALNA PRENUMERATĘ MURATORA LUB DOBREGO WNĘTRZA

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZADZWOŃ DO DORADCY DS. KREDYTÓW
+48 728 370 172
www.goforx.pl / 93.105.96.* / 2012-02-15 11:15
Kredyty mieszkaniowe przez internet: www.goforx.pl
Polecam!
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2012-02-11 19:06
www.InvestPuls.pl - Porównywarka kredytów
-------------------------------------------------------------
Ubiegając się kredyt hipoteczny przede wszystkim należy złożyć wniosek kredytowy. Należy dołączyć do niego szereg istotnych dokumentów. Ich rodzaj oraz ilość różnią się w zależności od banku, do którego się udamy. Jednakże w każdym banku musimy przedstawić dokumenty zaświadczające osiągane dochody oraz podstawowe dokumenty dotyczące nieruchomości.

Generalnie dokumenty możemy podzielić na 4 grupy:
- indentyfikujące kredytobiorcę, potwierdzającą tożsamość klienta;
- dokumenty dotyczące osiąganych dochodów; potwierdzających zatrudnienie oraz wysokość uzyskiwanych dochodów;
- dokumenty dotyczące nieruchomości - różne w zależności od rodzaju kupna nieruchomości (rynek pierwotny lub wtórny);
- dokumenty dotyczące innych zobowiązań finansowych.


Proszę pamiętać:

1. Od stycznia br. banki liczą zdolność kredytową dla kredytów hipotecznych maksymalnie dla okresu 25 lat, nawet wówczas, gdy będzie zaciągany na okres dłuższy. Oznacza to niestety, wyższą miesięczną ratę. Ograniacza to w znacznym stopniu możliwość otrzymania kredytu przez najmniej zarabiających.

2. każda oferta banku jest kierowana do wybranej grupy docelowej, i to co na pierwszy rzut oka wydawałoby się świetną propozycją, przy bliższym przyjrzeniu się, może okazać się całkowicie nieodpowiednie dla konkretnej osoby.

3. proszę podchodzić do promocji z dużą rezerwą, tak aby nie okazało się, że promocyjne niespodzianki, w dłuższej perspektywie nie zrekompensują nam minusów oferty.

4. pamiętać, że oferty kredytów hipotecznych zmienieniają się dość często, może nie tak dynamicznie jak kredyty gotówkowe, ale z taką częstotliwością, że oferta sprzed 2-3 m-cy nie będzie już tak bardzo korzystna, ponieważ inne banki oferują bardziej interesujące.

5. Do wstępnej selekcji ofert bankowych używać porównywarek kredytowych, np. na stronie:

www.InvestPuls.pl

Do niczego nie zobowiązują, dają pewien pogląd na oferty kredytowe i mogą służyć do wstępnej selekcji kredytowej. Wybrać 2-3 oferty, wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na telefon od konsultanta. Jeżeli chcemy, możemy umówić się na spotkanie z doradcą finansowym. Polecane.

6. Składamy TYLKO jeden wniosek kredytowy do jednego banku. Banki, jak powszechnie wiadomo, sprawdzają potencjalnych kredytobiorców w BIK. W przypadku "odkrycia" wielu wniosków składanych przez klienta, w krótkim okresie czasu mogą nabrać podejrzeń, a tym samym nasze szanse na kredyt hipoteczny, zdecydowanie maleją.

Pozdrawiam serdecznie!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: