Forum Forum finansoweKredyty

kredyt mieszkaniowy a zdolność kredytowa

kredyt mieszkaniowy a zdolność kredytowa

AZALIA25 / 62.148.68.* / 2006-06-23 13:17
Witam wszystkich, zastanawiamy się z narzeczonym nad wzięciem kredytu mieszkaniowego na kwotę 150.000 zł. Problem wynika z tego, że nie wiemy czy jakiś bankudziela kredytów dla osób o niskiej zdolności. Ja skończyłąm staż absolwencki i aktualnie przacuję na 3-miesięczny okres próbny z wynagrodzeniem 1000 zł netto. Z kolei mój przyszły mąż właśnie będzie zdawał egzamin na nauczyciela kontraktowego z wynagrodzeniem ok. 1000 netto. Obecnie mieszkamy w 25-metrowej kawalerce, która jest własnością mojego narzeczonego. Chcielibyśmy ją wynająć i z tego tytułu pokrywać częściowo raty kredytu. mYŚLIMY O RATACH W WYSOKOŚCI 700-800 ZŁ MIESIĘCZNIE. jAKI BANK OFERUJE KREDYT ODPOWIEDNI DO NASZEJ SYTUACJI. zAMIERZAMY WZIĄĆ KREDYT PO ŚLUBIE.
Wyświetlaj:
Konsultant Money.pl / 2006-06-23 15:45 / Specjalista Money.pl
Zapraszam na nasze strony do działu PRODUKTY FINANSOWE:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z ofertami poszczególnych banków i porównać je ze sobą a także wysłac zapytanie bezpośrednio do doraców Money.pl na adres konsultanci@money.pl (z adnotacją w tytule wiadomości - FORUM), którzy pomogą w wyborze najodpowiedniejszego kredytu.

Z całą pewnością w naszej ofercie znajdzie się bank, który udzieli kredytu na atrakcyjnych
dla Was warunkach.
deborah83 / 2009-10-15 21:12
Ja mam podobny problem. Pracuję dopiero 4 miesiące na umowę o pracę. Wcześniej miałam umowę o dzieło. Zastanawiałam się, jak długo trzeba pracować, zeby mieć zdolność kredytową.
michal_sz / 2009-10-16 11:13
3 miesiące umowy już wystarczą by wnioskować o kredyt hipoteczny w kilku bankach.
Pozdrawiam
araneuss / 87.96.90.* / 2009-10-16 22:27
jestem menadzerem, pracowalem przez 6m-c na umowie o prace na okres probny i dopiero gdy prolongowaną ja na czas nieokreslony dostałem kredyt. Wczesniej nikt nawet nie chciał ze mną "rozmawiać".
cosmo / 87.206.243.* / 2009-10-15 23:18
Już masz. Jak jesteś zainteresowana kredytem to odezwij się na cosmo-pl@o2.pl

pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: