Forum Forum finansoweKredyty

kredyt na lokal użytkowy

kredyt na lokal użytkowy

Mekog / 83.13.238.* / 2007-07-05 15:04
chce zakupic lokal uzytkowy na zasadzie spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu użtkowego, cena lokalu to 165tys , kwota do zdolnosci to wynagrodzenie 7500zł ,brutto jaki bank może mi dać najlepsze waruki i jaki kredyt to miałby byc najepiej jakby mozna było dostac kredyt na min 25lat, dzieki
Wyświetlaj:
Iza Konsultant Money.pl / 2007-07-05 15:36 / Specjalista Money.pl
Rozumiem, że kredyt byłby na osobę fizyczną a nie na firmę (nie znam oferty kredytów inwestycyjnych z okresem spłaty dłuższym niż 20 lat).
Oferta, jaką banki będą mogły Panu zaproponować, zależna będzie od kwoty kredytu i od wartości zabezpieczenia, gdyby obciążał Pan hipotekę innej nieruchomości niż kupowany lokal (nie wszystkie banki chcą zabezpieczać kredyty/pożyczki dla osób fizycznych, lokalami użytkowymi).

Proponuję zarejestrować swoje dane na stronie:
https://direct.money.pl/zzk/zgloszenie.do
na podstawie przesłanych danych przygotujemy indywidualną ofertę.

Pozdrawiam
Mekog / 83.13.238.* / 2007-07-05 16:31
a jednak bank pko bp ma w ofercie kredy własny kąt biznes i wydaje mi sie ze jast on an taki cel??
Iza Konsultant Money.pl / 2007-07-05 17:44 / Specjalista Money.pl
Kredyt mieszkaniowy WŁASNY KĄT - BIZNES przeznaczony jest dla klientów indywidualnych (kredytobiorcą widniejącym na umowie jest osoba fizyczna a nie firma).

Pozdrawiam
Mekog / 83.144.92.* / 2007-07-05 18:56
tak jak Pani pisała w pierwszym poscie kredyt ma byc na osobe fizyczna a nie na firme dlatego napisłem potem własnie o propozycji banku pkobp i kredytcie własny kąt-biznes.

Prosze przeczytac swoje 2 wypowiedzi i wyciagnac wnioski z nich poniewaz ta wypowiedz stanowi "maslo maslane" . Mam nadzieje ze Pani sie po prostu pomylila w czytaniu i rozumowaniu moich jak i swoich wypowiedzi.
Licze na konkretna odpowiedz . Pozdrawiam
Iza Konsultant Money.pl / 2007-07-05 19:26 / Specjalista Money.pl
Informacji czy to ma być kredyt dla osoby fizycznej czy firmę nie miałam, starałam się ją wydedukować. Nie twierdziłam, że nie ma oferty na zakup lokalu przez osoby fizyczne
dlatego wynikła moja propozycja pozostawienia danych w naszym serwisie w celu przygotowania oferty.
Widocznie nie zrozumieliśmy się.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: