Forum Forum finansoweBanki

kredyt na urządzenia eko

kredyt na urządzenia eko

matcik / 5.174.251.* / 2022-03-28 13:48
Jak rysuje się sytuacja z kredytem i dotacją na nowe urządzenie grzewcze te ekologiczne zasilane OZE. Mieszkamy w gminie podkrakowskiej w tzw. Obwarzanku i przepisy są tu tak ostre, że oszczędności życia prawdopodobnie wydamy na pompę ciepła, może na instalację pv też styknie. Dajcie znać jak to wygląda.
Krych / 37.248.177.* / 2022-03-29 11:27
Banki z polskim kapitałem udzielają takie wsparcia, celowego na konkretny eko cel czyli na takie właśnie urządzenia. Pożyczki są na cel związany z wyminą pieca na pompę z instalacją fotowoltaiczną. Ja jestem już po wszystkim. Dostałem kredyt i od roku mam pompę powietrzną Daikin i pv monokrystaliczne z panelami LG. Mój wniosek jeszcze pewnie odleży w urzędzie, ale pieniądze bezpośrednio zasilą konto kredytowe, liczę na 33 tys. zł. Cały zestaw – pompa i moduły - zainstalował mi firma Synergio – kompetentni fachowcy, wybrałem ich nieprzypadkowo, ale po zaawansowanych rozmowach z uwaga! 7 firmami. Mieli najlepsza relację jakości podzespołów do ceny końcowej zresztą podaja stawki na swojej stronie sprawdź. Także polecam. Po roku z nowymi urządzeniami widzę że ta technologia ma głębi sens. Jest komfortowo, ciepo a rachunki są niewielkie

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: