Forum Forum inwestycyjneFundusze

Kredyt studencki?jak zainwestować?

Kredyt studencki?jak zainwestować?

Elka / 83.16.116.* / 2006-07-25 15:29
Niedługo mam zamiar wziaść kredyt studencki na około 4 lata (jestem po pierwszym roku studiów) jak go zainwestować żeby mieć z niego zysk lub przynajmniej w przyszłości spokojnie go spłacić?
Wyświetlaj:
Konsultant Money.pl / 2006-07-27 17:25 / Specjalista Money.pl
Kredyt studencki wypłacany jest miesięcznie w transzach, więc musiałaby to być inwestycja, która zakładałby możliwość rozpoczęcia niewielką kwotą i możliwością dopłat. Najwygodniejszym byłby wybór funduszy inwestycyjnych.

Zapraszam także do działu FUNDUSZE - http://www.money.pl/fundusze/ . Zamieściliśmy w nim zarówno narzędzia umożliwiające porównanie wynikow funduszy jak i poradniki, które powinny pomóc w zapoznaniu się z ta formą inwestycji i wybór najodpowiedniejszej opcji.
racuch35 / 2006-07-27 10:01
Fundusze i tzw. portfele modelowe, spory zysk w granicach 16% portfel PM4 a PM3 38,08% jesli chcesz mozemy sie spotkac i dopasoowac wygodny dla ciebie, a przy okazji masz dostepnosc do pieniedzy.czekam na maila
analityk / 2006-07-26 20:25 / portfel / Bywalec forum
fundusze i tylko fundusze.
należało by uwzględnić pewne informacje niezbędne do analizy sytuacji
jaka kwota, co z ołacaniem dalszej nauki, okres karencji w spłacie kredytu,
czy chcesz korzystać z zysków czy te ż masz zapewnione czesne itd i co istotne gdzie ulokować aby uniknąć prowizji,
mick / 2006-07-26 17:59 / Uznany Gracz Giełdowy
mozesz zainwestowac w fundusz(e). po analizie danych z poprzednich lat mozna przyjac ze przez 4 lata nie powinnas stracic, choc ryzyko zawsze istnieje - wybór nalezy do Ciebie. Mozesz zainwestowac w fundusze stabilnego wzrostu albo zrownowazone i akcyjne ale wiaze sie to z wiekszym ryzykiem. przy wyborze sprawdz czy bedziesz mogla bezprowizyjnie przeniesc kase do funduszu ochrony kapitalu (to na wypadek jakiegos wiekszego spadku - np. koniec hossy). Przy rocznej stopie zwrotu 10% zarobisz przez 4 lata polowe wlozonej sumki a przy 20% podwoisz wlozony kapital. ja tez tak postapilem 4 lata temu z kredytem studenckim i nie zaluje - no ale wtedy gielda sie zaczynala podnosic a co za tym i fundusze akcyjne ostro poszybowaly do góry. Lokaty raczej nie wchodza w gre bo opreocentowanie jest znikome 4% rocznie - no ale zysk pewny
Podsumowujac - proponowalbym fundusze stabilnego zysku, ale wybór nalezy do Ciebie
Elka / 83.16.116.* / 2006-07-26 18:35
Dziękuje bardzo!
bazyl / 83.20.191.* / 2006-07-26 02:33
Nie bierz kredytu i nie okradaj podatników! Państwo ci płaci, a ty tego nie potrzebujesz! Weź się lepiej do uczciwej roboty!
Elka / 83.16.116.* / 2006-07-26 16:50
I co ulżyło Ci po takiej odpowiedzi?
bazyl / 83.20.190.* / 2006-07-31 21:32
Nie ulżyło mi, bo i nic mi nie ciąży, tylko mnie wkurza, że państwo wydaje nie potrzebnie pieniądze, a do postkomunizmu to akurat wam bliżej, skoro nie potraficie sami sobie radzic i czekacie aż wam państwo da z pieniędzy podatników, obyście tylko wszyscy nie skończyli na zasiłku, bo jak normalni ludzie wyjadą z tego kraju, to nie będzie miał, kto na was płacić!
analityk / 2006-07-26 20:20 / portfel / Bywalec forum
gdzies musiał się wyładować , pachnie to postkomunizmem
analityk / 2006-07-26 13:47 / portfel / Bywalec forum
masz może taką pracę , bo mój student pilnie poszukuje a narazie tato go dotuje
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy