Kredyt

cccxcx / 212.7.215.* / 2021-08-16 12:19
Mam takie wrażenie, że mój kredyt na dom zamiast maleć to ciągle jest na tym poziomie i tak jest przez ostatnie kilka lat. Skoro tyle o tych frankowych kredytach obecnie się mówi, że można to jakoś ogarnąć, żeby nie mieć tyle do spłaty to się tak zastanawiam, żeby również się zdecydować na prowadzenie sprawy w tym kierunku. Tylko się tak zastanawiam czy w ogóle samemu to zaczynać czy lepiej jednak decydować się na pomoc prawników.
Wyświetlaj:
fdfd / 212.7.215.* / 2021-09-13 13:55
Ja jestem w trakcie sprawy, żeby przewalutować kredyt, działam z kancelarią BeWa z Siechnic a właściwie to oni za mnie działają, mam nadzieje że w kierunku pozytywnego rozstrzygnięcia. Kompleksowa oferta z ich strony i prowadzenie sprawy od A do Z więc przekazałem umowę, zrobili analizę jak zadziałać w tej sprawie, podpisałem umowę z nimi o współpracy i obecnie sprawa w toku mam nadzieje, że z pozytywnym rozstrzygnięciem.
cxcxcx / 212.7.215.* / 2021-08-17 10:52
Samodzielna walka z bankiem to właściwie sprawa nie do ogarnięcia. Jeśli chcesz coś działać z kredytem frankowym to wydaje mi się, że tutaj jednak warto jakąś pomoc wykorzystać. Po sobie wiem, że ten kontakt z kancelarią www.bewagroup.pl w ogóle doprowadził ostatecznie do tego, że udało się tą sprawę w moim przypadku rozwiązać pozytywnie. Ale też trzeba być faktycznie w temacie zorientowanym i szukać kancelarii, która się w takich sprawach specjalizuje.

Najnowsze wpisy