Forum Forum finansoweBanki

Kredyt we frankach

Kredyt we frankach

Marek494 / 212.7.215.* / 2020-07-17 10:01
Czy dochodzenie roszczeń z tytułu kredytu frankowego jest w ogóle możliwe w aktualnym standardzie prawnym? Do kogo ewentualnie na konsultacje w tej materii na terenie Poznania?
Wyświetlaj:
EA / 89.64.63.* / 2021-01-24 05:17
Jest możliwe. Możesz w effectiveadvisor.pl załatwić swoją sprawę na dwa sposoby albo odsprzedać nam roszczenie w ramach cesji albo zapłacić żebyśmy sami go dochodzili.
milka90 / 78.8.64.* / 2021-05-09 13:46
Oczywiście, że tak :) Bardzo ważne jest jednak żeby trafić na osobę lub kancelarię, która zna się na rzeczy i pomoże odzyskać pieniądze :) Moja znajoma współpracowała z Lextio i była bardzo zadowolona! Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu :)
Michał968 / 109.241.131.* / 2020-07-27 11:20
Wynajem Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl Wizytówką biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl jest prestiżowy adres do rejestracji firmy w KRS, US, ZUS i CEDIG. Biura wirtualne www.optioffice.pl oferują pełną pomoc sekretarską, administracyjną, telefoniczną i korespondencyjną. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zarządzamy pocztą, odbieramy, skanujemy i odsyłamy listy, maile, pisma urzędowe i służbowe. Na czas informujemy o przesyłkach przychodzących i wychodzących, które kierujemy pod wskazany adres. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl cechują przystępne ceny ceny i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne dostępne na godziny oraz umowy dostosowane do oczekiwań klienta. Zapraszamy do kontaktu. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl są zawsze do Państwa dyspozycji. Biura wirtualne www.optioffice.pl oferują swoje usługi każdemu przedsiębiorcy niezależnie od miejsca, w którym prowadzi swoją działalność. Może to być Warszawa, ale równie dobrze inne miejsce w kraju lub za granicą. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zachęcają do współpracy. Proponujemy kompleksowe wpsarcie w prowadzeniu biznesu i w każdej sytuacji służymy pomocą. Biura wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zapraszają do kontaktu i gwarantują satysfakcję ze wzajemnej współpracy.
Krzysztof47821 / 77.111.247.* / 2020-07-23 11:37
Miałem cyrki z ubezpieczeniem niskiego wkładu, bank obciążał mnie kilka razy, nie chcę już mówić o markach w tej chwili, bo szkoda nerwów. W każdym razie bez pomocy prawnej od pana Rafała Sangowskiego to bym poległ. Próbowałem coś sam ogarniać, pisać, ale ostatecznie tylko prawnik ma jakąś siłę przebicia.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: