Forum Forum finansoweKredyty

Kredyt z dopłatą w Pekao SA

Kredyt z dopłatą w Pekao SA

Money.pl / 2007-06-07 01:11
Komentarze do wiadomości: Kredyt z dopłatą w Pekao SA.
Wyświetlaj:
kokiko / 94.254.173.* / 2010-07-22 11:56
sprawdź to:

http://szybkiekredyty.blogspot.com
KachaMSK / 91.94.121.* / 2010-07-21 17:01
Bank dużo oferował a konkretnie doradca, miałam zdolnośc kredytową spory wkład własny i d..... odmówili kredytu bo jestem matką samotnie wychowującą dziecko, a przecież ten kredyt również do takich osób jest kierowany! Straciłam 13tyś bo taki był zadatek na mieszkanie! nie polecam tego banku omijajcie ich z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:))) / 78.28.34.* / 2009-11-05 10:31
Ja również z mężem staramy się od roku czasu o ten kredyt z dopłatą mamy dochody bardzo duze i niedaja nam kredytu ile chcemy.Ale najpioerw nam powiedzieli że nasza zdolność kredytowa jest bardzo wysoka.Mielismy załatwione mieszkanie bo tego chcieli a jak sie nie udało musieliśmy wszystko odwołac.Jest to żenujące czekasz na odpowiedz 3 tygodnie jeszcze do tego sami tworzą sobie problemy np do mojego męża do pracy jeździł sam dyrektor naszego oddziału i robil awanture u księgowej ze źle wylicza zarobki tzn. zarabiał za dużo dla nich i to już musiał byc jakiś przekręt.Ja uwazałam że skoro jest taka możliwośc wzięcia kredytu z dopłata no to fajnie dla ludzi takich jak my ale ja widze żeby dostac kredyt trzeba zarabiać powyżej 5 tysiecy np na 150 tys kredytu.I taka jest nasza żeczywistość.A po co komus kredyt jak zarrabia 5 tysięcy ogółem to to wszystko jest smieszne i tyle co przez to nerwów schodzi to jest tragiczne.
cosmo / 195.164.255.* / 2009-11-05 17:25
Zapraszam Panią do mnie na spotkanie. Jeżeli wszystko ok jest z dochodami i mieszkanie spełnia wymogi programu to załatwię Państwu ten kredyt w 3-4 tygodnie. PEKAO S.A. obecnie nadal nie jest zainteresowane udzielaniem kredytów i robią co mogą, aby wypłacać jak najmniej. Są inne oferty na rynku, również korzystniejsze cenowo. Do życzenia też pozostawia obsługa klienta w tym banku, ponieważ jeżeli były jakieś okoliczności powodujące, iż kredyt był zagrożony, to doradca uczciwie powinien Państwa o tym fakcie poinformować.

Kontakt do mnie cosmo-pl@o2.pl
patttrykkk / 195.128.228.* / 2009-03-23 22:44
Właśnie staramy sie z żoną o kredyt z dopłatami w Pekao. Według Naszego doradcy spełnialiśmy wszystkie wymagania i z załatwieniem kredytu miało nie być problemów. Tymczasem dostaliśmy odmowe ponieważ jesteśmy rzekomo za młodzi (co prawda mamy oboje po 21lat, ale mamy stałą prace i niezłe zarobki) Wtedy dołaczyliśmy do kredytu rodziców i miało być już wszystko z górki. Nadal nie wiemy czy dostaniemy kredyt, choc do wpłaty pierwszej transzy został już tydzień. A bank co chwila prosił nas o dodatkowe dokumenty. Jeśli ktoś z Was miał podobne prioblemy. Proszę o jakąś poradę jak państwo sobie z tym poradzili....
PawełPaweł / 77.245.245.* / 2008-12-08 12:46
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych doradztwem finannsowym... pracuję w największej firmie doradztwa. W Polsce takie usługi są całkowicie bezpłatne, Wszystkie osoby zainteresowane proszę o kontakt na nr 603-165-980. Jesteśmy doradztwem Mobilnym więc o dojazd proszę sie nie martwić. Pozdrawiam
Doradczyni / 85.232.233.* / 2009-01-02 10:45
Pawełku, nie żeruj na ludziach ... bo to żenujący sposób reklamy doradztwa ... a skoro musisz się tu ogłaszać tzn, że nie jesteś zbyt dobry w swoim fachu... akwizytorom piszę NIE.


Proszę Państwa - szanujący się doradca nie ogłasza się na takich portalach.
gosiasu / 213.25.125.* / 2007-06-11 12:45
Właśnie rozpoczęłam budowę domu i chciałam skorzystać z kredytu z dopłatami. Dopłata rzędu 250 zł miesięcznie - przez 8 lat - łatwo policzyc, że trochę można zyskać. Przy naszych nie za wysokich dochodach całkiem niezła kaska do "wyrwania" od Państwa. Spełniałam wszystkie wymagania: powierzchnia użytkowa, cena m.kw., itd. W trakcie załatwiania formalności w banku niestety okazało się, że kredyt może być spłacany jedynie w ratach malejących - na granicy naszej zdolności kredytowej. Z wielkim bólem zaciągnęliśmy standardowy kredyt ze spłatą w ratach annutetowych i ponad 20 000 zł przeszło nam koło nosa. Tak więc "Rodzina na swoim" - ale tylko bogata, którą i tak stać na spłatę kredytu bez żadnej pomocy od Państwa
daria80 / 217.96.93.* / 2007-08-10 14:19
to prawda. Po pierwsze banki nie za chętnie udzielają informacji o kredycie preferencyjnym- szczególne dno to bank PKO, w którym żeby zaciągnąć taki kredyt trzeba mieć ogromne dochody. Oczywiście bez problemu mogłam z mężem zaciągnąć normalny kredyt w PKO. Dlatego parodią jest to co piszą w prasie. Kredyt z dofinansowaniem jest tylko dla ludzi, któryrzy tego kredytu nie potrzeują gdyż mają wysokie zarobki. To jest po prostu skandal.
skrzypol / 81.190.222.* / 2007-06-07 01:11
kto wymysla takie niepowarzne propozycje wymagania są nie skalkulowane na rzexzywiste własciwości rynku i faktyczną sytuacje gospodarstw domowych. jak samotnie wychowująca osoba może spłacać kredyt nawet 600 PLN/mieś przecież to jest smiech na sali
solin8 / 82.146.242.* / 2008-06-21 13:58
Uważam, że ten kredyt to rewelacja. Ja póki co studiuję i rodzinę utrzymuje mój mąż. Ten kredyt, to jest zaoszczędzenie ok.500zł miesięcznie przez pierwsze 8 lat, a później zamierzam już iść do pracy, więc rata wzrośnie, ale będzie nas stać na spłacenie tej raty. Uważam, że bardzo dobrze, że jest tyle ograniczeń, żeby wziąć ten kredyt. W przeciwnym razie, brałyby go osoby, które go w ogóle nie potrzebują. Obecnie staramy się z mężem o ten kredyt w banku PKO S.A. i póki co jest wszystko ok. Zresztą i tak pewnie spłacimy ten kredyt w przeciągu 8 lat... później chcemy się budować, ale póki co przyda nam się pierwsze mieszkanie, z dużym pokojem dziecięcym.
aniela / 83.9.237.* / 2008-10-31 21:35
własnie sie zastanawiam nad tym kredytem z dofinansowaniem i mam prośbe do osób
które już go wzieły czy mogą cos napisac jak to jest w praktyce.jakie wzieli
raty i jakie jest oprocentowanie.
ciekawe czy mi wogle wyjdzie taki kredyt na 150 tys przy naszych zarobkach z mezem 3400
netto i jednym dzieckiem(bez innych kredytów i rat).

bardzo prosze o jakieś info jakie są faktyczne koszty tego kredytu i jakie są ukryte :)
Tomee / 193.111.166.* / 2008-11-05 17:32
Oprocentowanie jest uzależnionne od wysokości kredytu, oceny zdolności kredytowej. Poza tym pamiętaj, ze nowy Klient z ulicy nie dostanie takiej samej marży jak osoba z Personal czy Private Banking. Marże zawsze mozna negocjować - jest taka konkurencja na rynku bankowym, że zawsze da sie coś urwać
Przy najdłuższym okresie kredytowania wyjdzie, do 15 lat nie ma szans.
aniela / 83.9.217.* / 2008-11-05 17:02
w jakich najlepiej brac ratach malejących czy równych???????
Tomee / 193.111.166.* / 2008-11-05 17:18
Dla zdolności kredytowej - raty annuitetowe, mniejsza rata większa zdolność.
Pod względem kosztowym - raty malejące, odsetki naliczane od bieżącego zadłużenia, mniejszy koszt całkowity kredytu.
majaluki / 83.30.170.* / 2009-03-17 22:36
czy marża w kredycie preferencyjnym jest stała?
Kasia82 / 79.184.87.* / 2009-04-29 09:26
Marża w kredycie preferencyjnym, jak i w każdym innym nie jest stała, bo jest uzależniona od obecnej stawki WIBIOR - zazwyczaj 3M. Generalnie nowy harmonogram spłat trafia do klienta co 3 miesiące.
Tomek76 / 95.48.182.* / 2009-05-06 14:52
Marża (domyślnie marża banku) jest stała. Oprocentowanie (zmienny WIBOR3M + stała marża) jest zmienne.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: