Forum Forum finansoweKredyty

kredytowanie wyposażenia biura?

kredytowanie wyposażenia biura?

moerww558 / 46.113.127.* / 2014-11-14 11:29
Czy ktoś z Państwa wyposażał kiedyś biuro na kredyt? jaki bank ma dobrą ofertę? Zalezy mi też na szybkiej decyzji. kredytować chciałbym komputery, drukarki.
Wyświetlaj:
Krysak695 / 83.15.79.* / 2020-09-01 09:54
Dosłownie wszystko mają http://institutkariteparis.pl/kalendarz-na-biurko/wszystko to czego trzeba do biura w jednym miejscu.
Rzecznik_Idea_Expert / 2014-11-26 13:46
"Czy ktoś z Państwa wyposażał kiedyś biuro na kredyt? jaki bank ma dobrą ofertę? Zalezy mi też na szybkiej decyzji. kredytować chciałbym komputery, drukarki. "

Witam,

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Idea Expert w zakresie pośrednictwa kredytowego dla firm. Szczegóły znajdzie Pan na stronie www.ideaexpert.pl/dla-firmy/kredyt-gotowkowy/#proste-kredyty-gotowkowe-dla-firm .

Pozdrawiam
Rzecznik Idea Expert
Kredyt gdansk / 2014-12-23 16:08
A ja zapraszam do kontaktu, będzie taniej.
kredyt-gdans.com
Eleonorma / 2014-11-18 11:50
CelinaCel - racja co do samego kredytowania - nie zawsze się to opłaca. Natomiast jeśli chodzi o sprzęt to muszę się nie zgodzić - oszczędzać nie warto, na pewno nie za wszelką cenę. Jak komputer siądzie to można stracić wiele cennych danych, uczulam na to. Nie trzeba też od razu wydawać Bóg wie ile kasy - ja biorę komputery w leasing Plusie - bezpieczniejsza opcja niż kredyt a na stanie mam dobry sprzęt. i decyzję masz szybciej. myslę, że warto się ogólnie 2 razy zastanowić przed zaciągnięciem zobowiązań ;) kredyt jest prawie jak małzenstwo :P
CelinaCel / 2014-11-17 12:01
zastanów się czy faktycznie chcesz kredytować taki zakup - nie lepiej trochę tańszy sprzęt bez kredytu? ja kiedyś czekałam sporo czasu na decyzję kredytową wiec nie jestem obiektywna :P już chyba lepiej zaoszczedzic

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: