Forum Forum finansoweKredyty

Kredyty świetnie się sprzedają u pośredników

Kredyty świetnie się sprzedają u pośredników

Wyświetlaj:
zenith / 83.22.223.* / 2008-08-12 20:10
"zaświadczenia" udziela kredytów. Później Bank i dłużnik mają PROBLEMY. Pośrednik ich nie ma. I tak to się dziwnie kręci....
ojciecL / 83.15.218.* / 2008-08-28 12:20
jak wiadomo "doradcy klienta" w bankach pracują charytatywnie. Co nie przyjęli do pracy do expandera albo notusa i dalej sprzedajemy karty kredytowe ?
Jaronim / 83.28.25.* / 2008-08-09 13:04
Od juz ponad miesiaca gram typy bukmacherów Bogatego z gg 7761270 to Bukmacherm z Expektu i wygrywam sporo kasy! W miesiacu lipcu zysk na czysto ponad 9000zł i splacam kredyt juz prawie spoacone i gram dalej! jest olimpiada i gram typami bukmacherow to lepsze niz gielda co na niej sa spadki
xxons / 79.184.149.* / 2008-08-08 11:29
Swietna nazwa firmy - Wealth Solutions. Może chodzi o Final Wealth Solutions? Taki mały endlosung fiducjarnej waluty...
erwrewr / 193.227.123.* / 2008-08-08 08:12
Hieny zawsze mają się dobrze. Czy ktoś mi może łaskawie wytłumaczyć PO CO istnieją pośrednicy i czemu ktokolwiek korzysta z ich usług? Dwa razy byłam w Open Finance, gdyż szukałam rozwiązań inwestycyjnych. Za każdym razem słyszałam te same ogólniki i frazesy na poziomie I roku studiów ekonomii w prywatnej szkole wyższej. Plan inwestycyjny opracowałam sobie sama w oparciu o fachową prasę oraz informacje i opinie w Sieci. Gdybym w zeszłym roku posłuchała "doradcy" przez małe d w tej chwili byłabym minimum 30% w plecy.
siedze_i_patrze / 83.19.194.* / 2008-08-11 14:23
Ciekawy wywód - przecież informacje w prasie fachowej i w necie pochodzą od tych samych doradców finasowych - czyli raz są frazesami, a raz się na nich opierasz. Trochę to zapetlone i naciągane. Równie dobrze można by powiedzieć: nie chodzę do lekarza, byłam dwa razy i powiedział mi takie frazesy, jakie mozna usłyszeć na pierwszym roku studiów medycznych. Leczę się sama w oparciu o fachową prasę i opinie z sieci :-). Do momentu pierwszej wpadki, ale trzymam kciuki...
klajanar / 193.24.24.* / 2008-08-08 10:03
Skoro się na tym znasz i jesteś w stanie sama wybrać dla siebie plan inwestowania. Albo jeśli masz czas by w 10 bankach dopytywać się o warunki kredytu.
To faktycznie tego typu pośrednicy nie są w ogóle dla Ciebie i wielu Tobie podonych ludzi.

Są jednak ludzie, którzy nie mają pojecia o inwestycjach, a chcieli by zacząć oszczędzanie. Albo nie mają czasu na porównywanie ofert 10 banków przed kredytem. I dla nich są te firmy.
Pomijam fakt,że wielu doradców jest marnej jakości - niestety tak jest wszędzie. Ale trafiając na dobrego doradcę, taka osoba napewno nie będzie zawiedziona współpracą.
on123q / 193.238.180.* / 2008-08-08 14:51
cokolwiek naiwne nadzieje. Też korzystam z usług doradców tzw. finansowych private banking i nie z racji,że nie mogę "pochodzić po bankach", lecz z powodu posiadania pewnych środków i przeświadczenia,że nikt tak dobrze jak "fachowcy" sie nimi nie zajmie. Niestety dopiero niedawno zorientowałem się, że to nie są doradcy, tylko SPRZEDAWCY SWOICH PRODUKTÓW LUB PRODUKTÓW Z KTÓRYCH MAJĄ WIĘKSZE PROWIZJE. im więcej zaimwestujesz i dłużej potrzymasz, tym więcej zarobią. Efekt - 300 tyś w plecy.Dodam przy tym, że cały czas Moja intuicja protestowała przeciwko strategii doradcy(czytaj całej instytucji finansowej, nie pojedynczej osoby), ale myślałem właśnie że to nie ja się natym znam i to ONI są napewno mądrzejsi. Wiele razy domagałem się odpowiedzi,czy to napewno nie bessa już??? Na to były zapewnienia, że spoko! TYKO KOREKTA :)

Konkluzja: ludzie!!!! nie dawajcie nikomu swoich pieniędzy w zarządzanie, jeżeli jego efekt nie wpływa na zarobek zarządcy.; To wy ryzykujecie i ewentualnie tracicie. Oni nie są w stanie nawet osiągnąć wzrostu takiego jak WIG.To po co Wam ONI? Kupcie po znacznych spadkach (czyli za kilka miesięcy) wszystkie akcje np. z WIG20 w proporcjach jak w indeksie i w perspektywie 2-3 lat macie 300-400% zysku.Jak jeszcze przeczytacie w zagranicznych podręcznikach, że kupuje się wtedy,kiedy wszyscy są zniechęceni i sprzedają, a sprzedaje, kiedy cały rynek jest w euforii zakupów? Zainteresowanym chętnie wyślę na maila nazwę poważnej instytucji, w/g ktorej bessa na GPW jest dopiero od końca lipca 2008.Na mnie zarobili kilkadziesiąt tysięcy prowizji, gdy ja straciłem ok 300tyś. Logiczne? Popatrzcie na ich wyniki finansowe po rocznej już bessie!!!
PatronX / 2008-08-07 18:21 / portfel / Bywalec forum
Uprzejmie proszę o branie kredytów poprzez stronę

Regulamin forum: http://www.money.pl/d/ forum/regulamin_forum.pdf

Dz ię kuję.
klikklikkotku / 83.31.218.* / 2008-08-21 18:53
lepsza jest : www.cbh.com.pl
hehe / 77.79.229.* / 2008-09-16 18:28
CBH, o rany, w******** BPH. Dalej ładujecie klientów do Deutsche z prowizją 3% :)

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: