Forum Forum finansoweKredyty

Kredyty w Deutsche Banku

Kredyty w Deutsche Banku

Aska / 83.16.71.* / 2006-05-29 19:33
Jeśli ktoś w Warszawy i okolic chciałby zapoznać się z ofertą tego banku serdecznie zapraszam. Bank b. przychylny dla klienta i nastawiony na dobrą współpracę z klientem. Jednak najlepsze warunki otrzymują wszyscy z zarobkami netto pow. 6tys. m-cznie / na gospodarstwo domowe/. doradca_osobisty@tlen.pl
Wyświetlaj:
nenez / 213.156.116.* / 2012-09-04 15:37
Starałam się w Deuche Banku o kredyt. Prowadzę własna działalność gospodarcza juz od kilku lat. Przy średnich dochodach w wysokości 10 tys. miesięcznie jestem dla tego banku osobą ... niewypłacalną !
Za mało,według nich zarabiam. Kredyt dostałam bez prolemu w innym banku. Nie polecam DB !
arekzieke / 87.206.200.* / 2011-03-19 12:08
kredyt może i dobry ale z tego co się orientuje to ciężko go dostać... Ja mam kredyt w PeKaO i nie narzekam http://www.finansosfera.pl/kredyt-hipoteczny/644-bank-hipoteczny-sa-pekao-bh-kredyt-budowlano-hipoteczny-i-hipoteczny/
rozżalona klientka / 212.244.185.* / 2011-03-18 15:14
Odradzam wszystkim.
Czekam już 5 tygodni i dalej nie przygotowano mi umowy kredytowej mimo pozytewnej
decyzji wydanej 9 dni temu, cały czas powołuja sie na jakieś procedury, które wydłużaja
ten czas, a niedługo mija mmi termin zapłaty za kupiony dom.
Skandaliczna obsługa nawet dyrektor oddziału nie jest w stanie dopinowac aby kredyt był
przyznany w termini obiecanym przy składaniu wniosku.
Pisałam skarge do ich działu kontroli jakosci i do samego Prezesa, niestety bez skutku.
Widać że nie zależy im na kliencie.
Odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tym bankiem, szkoda Waszych nerwów.
Wojtek / 193.227.223.* / 2006-06-20 13:14
No nie, bez lipy.
Mam od 4 lat kredyt w tym banku (na przyznanie go czekalem nie wiedziec czemu ponad trzy miesiace - przy obiecanych 2 tygodniach). Podczas wypłacania transz kredytu , zaginęło polecenie przelewu (sic), transza poszłą z opóźnieniem. Obecnie, od ponad miesiaca, oczekuję na odpowiedź DB w sprawie zmiany wys. oprocentowania kredytu. Ponieważ decyzje podejmuje centrala w Krakowie, na odpowiedź czeka się tygodniami. Jeśłi chodzi o dzwonienie to telefonów, albo nikt nie odbiera , albo ZAWSZE słyszę , ze doradca jest zajety z klientem i oddzwoni. NIGDY nie oddzwonił.
Jeśli to jest dbałość o klienta to gratuluję.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: