Forum Polityka, aktualnościKraj

Krem ze ślimaka w TV Trwam

Krem ze ślimaka w TV Trwam

Money.pl / 2006-08-12 13:18
Komentarze do wiadomości: Krem ze ślimaka w TV Trwam.
Wyświetlaj:
świety Wincenty / 89.77.127.* / 2010-09-15 16:22
Za 30 gram kremu 200 zł ale ździerstwo !
25 % od każdej transakcji dla Rydzyka to 50 zł za każdy krem....... ale ździerstwo !

To już nie jest ksiądz,................. tylko kto ?
manio / 83.21.59.* / 2008-07-22 20:09
co wy tu o rydzyku gadacie ja chce wiedziec cos o kremie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
iza79 / 81.190.201.* / 2006-10-15 13:35
ten krem jest przereklamowany i tylko zdzierają na ludziach tu mozecie kupić produkt o tych samych własciwosciach za 80 zł !!! a nie za 200 zł

http://bellezza.bazarek.pl/opis.php/tid,108295
antymoher / 2006-10-10 12:51 / Bywalec forum
ja bym rozszerzyl sprzedaz o moherowe berety,

btw ale te babcie naiwne, a ten rydzyk chciwy.
za nic w koncu sie nie zostaje świętym Tadeuszem, patronem inwestorow gieldowych :)

a i jeszcze jedno powinni zabrac radiu i telewizji dodatkowa kase z budzetu z tytulu funkcjonowania jako rozglosnia/telewizja spoleczna (a za takie sie nie uwaza stacji ciagnacych kapuche np z reklam)
paseo / 2006-09-07 17:21 / Bywalec forum
Jak mawial kiedys Goebbels,gdy slysze Rydzyk,odbezpieczam pistolet./lub co tam mam/
romanas1 / 83.11.17.* / 2006-09-19 23:14
Do widzów telewizji "Trwam" i do słuchaczy radia "Maryja". Poczytajcie sobie APOKALIPSĘ, to się dowiecie kto to jest o.Rydzyk i kim wy jesteście.....Koniec świata chyba już niedługo .....
mike1 / 194.92.227.* / 2006-09-06 13:13
No to teraz mamy już pełnometrażową sektę Rodziny Radia Ma-ryja na czele z niezwykle skutecznym guru Ojcem Dyrektorem.
Vivat Rydzyk - teraz tylko nowy kanał dla młodzieży - żeby nieco odmłodzić i uzupełnić zwarte zastępy mocherowego elektoratu. Całe szczeście że Stasiu wrócił z Watykanu do Krakowa bo inaczej za dwa - trzy lata epidiaskop pytał by Ojca Dyrektora o zgodę na p*********
8ka / 217.96.200.* / 2006-09-06 12:44
Każdy słucha tego co chce i kupuje to co chce. Zakazy nic nie pomogą. Mam teorię: jak ktoś nie ma własnego rozumu aby odróżnić złe od dobrego,uczciwego od oszusta to żadne dobre rady nie pomogą . Każdy podejmuje decyzje na swój rachunek. I nie ma sensu denerwować się tym.Ja podjęłąm swoją decyzję: nie oglądam TV Trwam i nie kupuję cudów reklamowanych tam. Zajmijcie się swoim rozwojem duchowym ,a inni niech zajmą się swoim. Jeśli potrzebują Ojca Tadeusza aby zrozumieć czego im trzeba w życiu to ich sprawa. Jeśli sami nie potrafią decydować o sobie i szukaja Pasterza ,który będzie im mówił co maja robić to niech go mają.Jeśli są naiwni to sami muszą doświadczyć na własnej skórze swej naiwności. Pozwólcie im popełniać błędy ,tylko w ten sposób widocznie zrozumieją o co chodzi. Mnie do szczęścia potrzeba jest tylko cisza, spokój i dobra lektura,czego i Wam życzę. Wierzcie w siebie i swój rozum.
henryk / 83.8.10.* / 2006-10-06 21:26
Świeta racja, zgadzam się w 100% tylko niech nie chodzą po mojej ulicy, niech nie wpływają na kształt rządu, niech nie obrażają inaczej myślących, niech...
Kaziymierz / 194.0.103.* / 2007-05-10 16:12
...niech myślą co chcą,byle to było zgodne z Pana pogladami?
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-09-04 10:28
myślę, że o Rydzyk jest lepszym biznesmenem niż ta całą zgraja Kulczyków i im podobnych, czy POwców, którzy chcieliby mieć takie pieniądze tylko im jakoś nie wychodzi. To sie weźcie do roboty.
duchhopkirka / 2006-10-22 08:59 / portfel
o Rydzyk pomylił zawody, wiec moze niech zrzuci sutanne i nie wciska kitu, ze jest ksiedzem
jahr / 217.153.131.* / 2006-09-07 13:09
a to dobre :-) gwarantuje ci, że i ty byś był znacznie bagatszy niż jesteś nie płacąc podatków od niczego co posiadasz i obracając tylko gotóweczką :-)))) kupując nawet grobowiec płacisz kesz bez rachunku, a więc i Vatu. autko z zagranicy tez sobie łatwiutko sprowadzisz, itd itd. przemyśl to sobie.
czater / 2006-09-07 08:36 / Tysiącznik na forum
Dlatego otworzyl jedna a teraz od pazdziernika druga wyzsza uczelnie ( dyplomacji zagranicznej )
k.chodowicz / 2006-09-06 13:21 / portfel
A ja sądzę, że dobrym biznesmenem jest prezes mango, bo to on na tym najwięcej skorzystał....
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-09-06 22:45
co racja to racja
zbigj / 2006-09-06 08:52
Dziękuję, wzięliśmy się do roboty, na zarobki nie narzekamy. Współczujemy PiSowcom, ale ktoś nie zarabia aby zarabiać mógł ktoś.
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-09-06 22:45
ja na poziom życia też nie narzekam, wręcz przeciwnie, a najlepiej mi płacą ci co stosują wyuczone tzw. sprawdzone marketingowe metody takie z kursów MBA, daj ich Boże jak najwięcej
pchelek / 195.187.99.* / 2006-08-16 11:56
kasa nie smierdzi - szczegolnie jak sie ja potraktuje rydzykowym kadzidlem i mirra - kasa sie przyda chociazby na nowego maybacha
zyga1 / 89.228.243.* / 2006-08-22 18:16
Tak to świetny krem przeciw odciskom na mózgu i czyrakom na języku.Sekta Talibów Mocherowych Telewizji Trwam i Radia Maryja będzie obdarowywać promocyjnie występujących w mediach Ojca Dyrektora.Wszyscy namaszczeni "ślimaczym mazidłem" będą zlusrowani i po okazaniu etykiety ,będą mogli się zarejestrować w Komisji Wyborczej.Jak podały bardzo wiarygodne media Ojca Dyrektora w pierwszej kolejności , w ramach super promocji - krem otrzymał v-ce minister tysiąclecia Macierewicz ,za stwierdzenie ,że większość ministrów spraw zagranicznych,była agentami KGB ,mówiłto z taką pewnością siebie jakgdyby był rezydentem KGB na teren Polski,przyjmując przy tym pozę walecznego "Krwawego Felka" Dzierżyńskiego.Następni będą członkowie LPR bo im brunatnieją mózgi,człónkowie PIS-u za wybudowanie 3-milj.mieszkań i załatwieniu 500 tys. miejsc pracy,wysyłając do Anglii,Irlandii i innych krajów -najbardziej operatywną i wykształconą młodzież.Dalej SAMA-BRONA na czele z człowiekiem który przeskoczył Nikodema Dyzmę-za skuteczne blokowanie dopływu mądrych i uczciwych ludzi do Sejmu,Senatu i władz.Dalej będą obdarowywani pomiejsi zasłużeni chociaż niektórym hierarchom też by się przydał.zyga
zyga1 / 89.228.243.* / 2006-08-22 18:08
Tak to świetny krem przeciw odciskom na mózgu i czyrakom na języku.Sekta Talibów Mocherowych Telewizji Trwam i Radia Maryja będzie obdarowywać promocyjnie występujących w mediach Ojca Dyrektora.Wszyscy namaszczeni "ślimaczym mazidłem" będą zlusrowani i po okazaniu etykiety ,będą mogli się zarejestrować w Komisji Wyborczej.Jak podały bardzo wiarygodne media Ojca Dyrektora w pierwszej kolejności , w ramach super promocji - krem otrzymał v-ce minister tysiąclecia Macierewicz ,za stwierdzenie ,że większość ministrów spraw zagranicznych,była agentami KGB ,mówiłto z taką pewnością siebie jakgdyby był rezydentem KGB na teren Polski,przyjmując przy tym pozę walecznego "Krwawego Felka" Dzierżyńskiego.Następni będą członkowie LPR bo im brunatnieją mózgi,człónkowie PIS-u za wybudowanie 3-milj.mieszkań i załatwieniu 500 tys. miejsc pracy,wysyłając do Anglii,Irlandii i innych krajów -najbardziej operatywną i wykształconą młodzież.Dalej SAMA-BRONA na czele z człowiekiem który przeskoczył Nikodema Dyzmę-za skuteczne blokowanie dopływu mądrych i uczciwych ludzi do Sejmu,Senatu i władz.Dalej będą obdarowywani pomiejsi zasłużeni chociaż niektórym hierarchom też by się przydał.zyga
zyga1 / 89.228.243.* / 2006-08-22 18:08
Tak to świetny krem przeciw odciskom na mózgu i czyrakom na języku.Sekta Talibów Mocherowych Telewizji Trwam i Radia Maryja będzie obdarowywać promocyjnie występujących w mediach Ojca Dyrektora.Wszyscy namaszczeni "ślimaczym mazidłem" będą zlusrowani i po okazaniu etykiety ,będą mogli się zarejestrować w Komisji Wyborczej.Jak podały bardzo wiarygodne media Ojca Dyrektora w pierwszej kolejności , w ramach super promocji - krem otrzymał v-ce minister tysiąclecia Macierewicz ,za stwierdzenie ,że większość ministrów spraw zagranicznych,była agentami KGB ,mówiłto z taką pewnością siebie jakgdyby był rezydentem KGB na teren Polski,przyjmując przy tym pozę walecznego "Krwawego Felka" Dzierżyńskiego.Następni będą członkowie LPR bo im brunatnieją mózgi,człónkowie PIS-u za wybudowanie 3-milj.mieszkań i załatwieniu 500 tys. miejsc pracy,wysyłając do Anglii,Irlandii i innych krajów -najbardziej operatywną i wykształconą młodzież.Dalej SAMA-BRONA na czele z człowiekiem który przeskoczył Nikodema Dyzmę-za skuteczne blokowanie dopływu mądrych i uczciwych ludzi do Sejmu,Senatu i władz.Dalej będą obdarowywani pomiejsi zasłużeni chociaż niektórym hierarchom też by się przydał.zyga
adams / 2006-08-14 16:35 / portfel
W jednym z filmów usłyszałem konkluzję:
"WIerzę w Boga, ale tego, który nie posiada konta bankowego"
Bardzo mi się to spodobało :)
Adam Gajda / 83.14.206.* / 2006-08-14 10:14
Wiara jest dobra tak dlugo jak nie wykrecza poza swere zarezerowana dla wiary. Co dla boga to dla boga a co dla cesarza cesarzowi. Religia niewatpliwie pomaga w zyciu, daje oparcie. Niestety jestem ateista i motywacji musze szukac sobie gdzie indziej. Z behawiorystycznego punktu widzenia zachowuje sie jednak jak dobry katolik. Nakazow nie wydaje mi jezus tylko sumienie (a wlasciwie superego - jak ktos czytal freuda). Tak dlugo jak osoba wierzaca niezaleznie od wyznania kieruje sie zasadami wiary wszystko jest ok bo wtedy okreslimy kogos takiego "dobrym czlowiekiem". Nawet ci od egzorcyzmow itp. sa niegrozni - naogladali sie za duzo "strefy 11" czy inych takich po prostu. Problem zaczyna sie razem z wypaczeniami wyznania. Ksieza katoliccy bija na glowe wszystkich. Po prostu tragedia... o. Tadeusz po prostu lubi rozglos. Reszta prowadzi swoje dzialania po cichu, na mala skale. To jest problem wewnetrzny kosciola. Mi nic do tego do poki nie dochodzi do drenazu kasy panstwowej. TVT i radiem M powinna sie zajac prokuratura bo jest tam lamane prawo. Koniec tematu.

Jeszcze tylko osobisty apel do wszystkich uwazajacych sie zaa katolikow:
Wasza wiara ostro zakazuje antykoncepcji, stosowania kary smierci, aborcji, eutanazji i aborcji. Jesli chcecie otwarcie popierac te idee to macie prawo ale wtedy albo wypiszcie sie z kosciola bo wasze poglady beda z nim w otwartej sprzecznosci albo powstrzymajcie sie od przyjmowania wszelkich sakramentow poniewaz i tak sa one niewazne (sytuacja swiadomego grzechu ciezkiego - najzwyklejsze oszustwo...)

Pozdrawiam serdecznie
Kaziymierz / 194.0.103.* / 2007-05-10 16:24
No, istnieje jeszcze grzech, szczera chęć poprawy i rozgrzeszenie. Wiesz Pan że dzwonią w kościele, ale nie wiesz Pan w którym? Od tego czy zostało popełnione przestępstwo czy też nie są sądy, a to co Pan piszesz to są pomówienia. Ot zwykła zazdrość, że kościół katolicki daję sobie radę w tych trudnych czasach i pozostaje tylko z wyciągniętą ręką do wiernych. I tu chyba najbardziej boli zarówno ateistów jak i wszelkiej maści lewaków.
edit / 84.40.191.* / 2007-02-26 10:01
Twoja wypowiedz jest świetna, ja jestem katoliczka ale bóg i wiara to w mym sercu i duszy,boli mnie ze kościoły w dzień są pozamykane (bo okradna ) a co mnie to obchodzi, to po co tam tyle przepychu tyle wszystkiego,Bóg powiedział podnies kamień a będę tam, roztrzep drewno a będę tam ,nie w budynkach wypchanych złotem i rewiom mody,bo jak idziesz do kościoła to tylko wszyscy Cie lustrują okropność,jestem też przeciwko radiu M i o.Rydz,jest oszustem a nie posłańcem od Boga,a na owej antenie zajmuja sie wszystkim tylko nie tym co powinni,katolickie radio powinno służyć tylko do modlitwy ludziom któży nie moga o własnych siłach iść na msze,lub jako nauka religi czyli wszystkie piesni,modlitwy i czytanie bibli powinno znaleść sie na antenie i tak by było ok,a nie polityka i obrażanie wzajemne,jeszcze odniose sie do ostatniego twego tekstu,wiem katolik niby nie powinien byc za antykoncepcja,aborcja itd. nie jestem za kara śmierci bo to czyni nas mordercami ja jestem za dorzywociem w celi metr na metr na słomianym posłaniu i jednej dziennie racji żywieniowej wtedy może dotarło by do nich co to jest wiezienie,aborcja no tak to zabijanie nie moge tego inaczej nazwac mimo iz sama jestem kobieta,ale nie wolno odbierac życia nawet gdzy sie Je jakos wspólnie tworzy,ale to juz własne sumienie człowiekowi powinno podpowiadac a nie państwo czy kościuł,eytanazaja to juz jest ciężkie bo gdyby naprawde człowiek był świadomy i sam tego chciał to janie wiem widziałam tylu ludzi cierpiacych i wiem co to ból,tylko nie chciałabym by to upowszechniło sie bo wtedy zrobiłoby sie to przykrywka do morderstw,wiec jestem na nie,a jeśli chodzi o antykoncepcje to napewno nie taka która zabija już powstały płód,i nie wierze że w czasach Jezusa nic nie robiono w tym kierunku bo inaczej co rok byłoobe dziecko,co do wiary to najważniejsze by być w zgodzie z sumieniem i modlic sie do Boga a nie do bożków które w kościele nas otaczaja,wiekszość ludzi chodzi do kościoła co niedziele bo tak trzeba a ja ich zapewniam że dla Boga jest lepszy taki wierny który pójdzie raz ale z gorliwa modlitwa niz ten co co niedziela klepie msze jak wierszyk.Pozdrawiam Cie serdecznie.
obserwator z góry / 217.116.110.* / 2006-08-16 11:43
W koncu jakos tą kase koscielna trza zalegalizowac :)A przy okazji rozwinac forme skubania wiernych::)biznes to biznes.Ojciec prac??prac!!!!Najlepiej w Tv Trwam:) Ciemnogród
Kaziymierz / 194.0.103.* / 2007-05-10 16:28
Podejrzewam, ba jestem przekonany, że nie dałby Pan złotówki nie tylko na tacę, ale i na jakikolwiek społeczny cel. No chyba, że na partyjne składki.
MP / 85.219.252.* / 2006-08-16 12:33
Ciemnogrod to ten ktory placi abonament za telewizje i radio, oglada ryczace reklamy i slucha pozbawionych wlasnego zdania speakerow telewizyjnych z pesjami na poziomie 40000 miesiecznie.
MP / 85.219.252.* / 2006-08-14 18:26
Jakie prawo jest lamane?
Mops / 83.22.245.* / 2006-08-13 10:19
Cóż ,money's king of the world. Zdaje się ,że biznesmeni z Torunia doskonale rozumieją tą prawdę.
maniuś / 83.27.87.* / 2006-08-12 16:07
TV Trwam to jest przykład katoliciego i pokatolicku wykorzystywania naiwnych wiernych.Przecierz tak postępują sekty,a to powinno być karalne.Te moherki nie zdają sobie sprawy jak ich guru wali w rogi.Teraz widzę jak wiara katolicka zeszła na dziadostwo i oszustwo.Rydzyk w karygodny sposób oszukuje tych naiwnych staruszków.Jestem ciekaw czy ten wyzyskiwacz płaci podatki?Jestem ateistą od bardzo dawna ponieważ doszłem do przekonania że każda wiara to opoium narodów.Wymyślono ją aby pasożytować na naiwnych wiernych.Tylko się dziwię że dzisiejszych czasach gdzie społeczeństwo jest wykształcone takie indywiduum jak Rydzyk i jego głupawa TV Trwam ma rację bytu.No cóż na te oszustwa mają przyzwolenie obecnego rządu,a tak nie powinno być ponieważ prawo dla wszystkich musi być jednakie.Dla przypomnienia obecnie sprawuje rządy PiS.
ws / 83.31.145.* / 2006-08-12 18:22
Pewnie uważasz, że najmądrzejszy jesteś ty. Jednyny racjonalista i mędrzec? Czy wiesz co to pokora? Czy wiesz co to honor? A może to też opium? Przemyśl to co wypisujesz. Trzeba wierzyć, że zawsze jeszcze jest szansa by "dopadł" cię rozum.
maniuś / 83.27.87.* / 2006-08-12 22:04
Widocznie trafiłem na moherka "ws".Co to jest pokora i religia to spoko ja dobrze wiem.Spokojna Twoja rożczochrana rozumu mi nie brakuje, a twego moherkowego guru i tą popapraną tv trwam mam w d....Pozwalajcie się dalej oszukiwać tym katolickim oszustom i pasożytom wasza sprawa i wasza kasa naiwniacy.Zamiast pieniądze wydawać na leki i lepiej się odżywiać to pchacie kasę temu oszuztowi.Tym nie odkupicie grzechy popełnione w młodości.Lepiej kupcie coś wnukom lub nakarmcie zgłodniałe zwierzątka.Szkoda abym się dalej rozpisywał bo i tak nie dotrze do Waszych sklerotycznych umysłów.
Kaziymierz / 194.0.103.* / 2007-05-10 16:33
Szanowny Maniusiu, jak zwykle wśród lewaków, zero argumentów, a cały wachlarz obelg. Zal mi Was, pokolenia ogłupianego przez lewackie media, pokolenia niepotrafiącego zrozumieć, że wolność z której korzystacie macie w dużej mierze dzięki walce pod sztandarami kościoła katolickiego.
roberton / 84.40.211.* / 2006-09-21 12:21
Widzę, że rośnie w tobie guru, jak to nazywasz, tylko że, jak widzę, z rozumem przesuniętym w rejon wskazany jako "d...". Wiesz, takie guru lądują na śmietnikach historii, a tam już późno na rozmowę z ludzkim sumieniem, chociaż być może tam właśnie go zgubiłeś...
goja / 83.30.226.* / 2006-08-12 19:48
Ostatnio zadaję sobie pytanie : jak to jest , że w kraju na wskroś katolickim jest taka korupcja na wszelkich szczeblach administracji państwowej , ministrami są przestępcy z wyrokami ,burmistrzowie z więzień podejmują decyzję i sprawują urząd , na prezesów wielkich spółek asygnuje się osoby podejrzane o pranie brudnych pieniędzy , wszelkie oszustwo i niepłacenie podatków , ?odsetek księży donosili na opozycję przez 20 lat ( Judasz zrobił to tylko raz i został potępiony ) i dąży się do wprowadzenia kary śmierci ? Więc zaciekle broniący -wierzący odpowiedzcie czy tego uczy wiara katolicka ???
Grzegorz M. / 213.192.88.* / 2006-08-12 16:58
Witam Cie,
zgadzam się z Toba że trzeba być czujnym jeżeli chodzi o wykorzystywanie wiary do niecnych celów. Natomiast co do opium , tu posuwasz sie nieco za daleko. Dlaczego? Niewierzysz w Boga, więc pewnie automatycznie nie wierzysz w szatana? Jeśli jesteś czujny to nie możesz nie widzieć jego ataków. Wiara w to że ludzie mówiący o milosci Boga i o Szatanie to kłamcy to raczej nie przekonacie a niechęć do brnięcia w ten temat bo może się okazac że jeśli Szatan istnieje i egzorcyzmy nie są niczym niezwykłym i to że Duch Św. mówi przez ludzi językami dawno wymarłymi tak iż pół kościoła śpiewa chwaląc Boga spontanicznie po hebrajsku to wypadałoby zacząć dbac o higiene ducha i wraz ze wzrostem miłości oddawać cześć Bogu, a to z punktu widzenia ateisty musi być głupie i ponizające. To co napisałem może być niezrozumiałe, dalekie i przyciężkie tematycznie, ale ja wierze w Boga i widząc efekty mozolnej pracy złego, który nie śpi ani sekundy i rozmiękcza dusze szczególnie duchownych i wpływowych bo ich upadek ZAWSZE pociąga za sobą setki zwątpień. Biegnąc w maratonie do zbawienia nie wolno nam się zatrzymac widząc upadek kogoś obok. Napisałem do Ciebie mimo iż znam powiedzenie że najedzony nie zrozumie głodnego i marszczyż brew jak to czytasz. Tylko że i ja wątpiłem, a ukłon w kierunku Boga przerastał moje Ego.

Pozdrawaim Cie
Grzegorz

Ps. Maniuś, spójż na tekst "belzebuba" który uważa się za wolnego bo wie co jest na rzeczy. Wystarczy ło by go zapytać czy ucałował by krzyż, bo jeśli jest wolny to nic mu sie nie stanie. Otuż zapewniam Cie po tym co napisał (nie nawiść do kościoła) możesz być pewny że nie zrobi tego choćby miał skonać. Ja wiem dlaczego i żal mi go. A jak ty mislisz, dałby rade :)
tatko / 2006-08-13 23:24 / Tysiącznik na forum
Panie "maniuś", niech pan coś odpowie temu nawiedzonemu Grzegorzowi M. Egzorcyzmy radziłbym schować sobie tam,gdzie kończą się plecy od dołu...
maniuś / 83.27.84.* / 2006-08-13 11:27
Szanowny "Grzegorzu M".W pełni szanuję Twoją wiarę w Twojego Boga.Z Twojej wypowiedzi wnioskuję że twoja wiara jest idealna.Co do dbałości o higienę ducha ale i o higienę umysłową też należy dbać.Tak się właśnie składa iż z wykształcenia jestem historykiem,a religie świata są moim hobby.Bardzo szanuję uczciwych katolików (zaznaczam "UCZCIWYCH")którzy postępują jak im wiara nakazuje.Natomiast gardzę tymi którzy oszukują,okradają,okłamują,zabijają oraz inne rzeczy złe czynią,a póżniej idą do spowiedzi i po niej uważają że mogą dalej zło czynić.Tych złych oceniam na około60%.Ja jestem ateistą w swoim postępowaniu dokładam wielkich starań aby w życiu codziennym być lepszym od tych pseudo bogobojnych katolików oraz ich kapłanów.Panie Grzegorzu M uważam że lepiej być uczciwym ateistą niż bardzo złym katolikiem.Co do kleru to moim zdaniem właśnie to są szatani którzy sami niszczą waszą wiarę.Ja osobiście nie pałam nienawiścią do kościoła ale pogardzam złymi katolikami oraz takimi klerykami jak Rydzyk i jemu podobni.To właśnie tacy jak on niszczą waszą wiarę.W obecnych czasach społeczeństwo jest wykształcone i trzeżwo ocenia na czym polega religia.Aby być uczciwym człowiekiem nie trzeba być katolikiem lub wyznawcą innej wiary.
sc / 212.106.168.* / 2006-08-13 09:26
a z tym całym całowaniem krzyża to zupełnie przywaliłeś... powiedz - gdyby jezusa zastrzelono to dzisiaj modliłbyś się do pistoletu? oddajesz cześć urządzeniu które służyło do zadawania śmierci - pewnie się nad tym nie zastanawiałeś.

Dlatego myślę że pora zakończyć topic, bo zaczynacie tu ewangelizować.
belzebub:) / 83.8.140.* / 2006-08-12 13:41
zgadzam sie z "sc" a poza tym po co komu sprzet do fitnesu skoro najwiecej kalorii pali sie w czasie mszy i rozanca:)a te stare baby ktore godzinami siedza przed tv trwam na komputer leja wode swiecona bo przeciez to szatan wymyslil
ws / 83.31.145.* / 2006-08-12 18:25
Ty pewnie nigdy nie będziesz stary? (belzebub)
SS / 83.18.243.* / 2006-08-12 16:12
Ciemniak, a także tchórz obrażający anonimowo innych. Trochę szkoły by ci się przydało. Pewnie nie trafileś jeszcze na takiego co by cię nauczył dobrych obyczajów ale zapewniam cię że trafisz.
tatko / 2006-08-13 23:30 / Tysiącznik na forum
A w jaki to sposób ten ktoś ma uczyć dobrych obyczajów? I jeszcze pytanko: Czy to była groźba,panie "SS" ? Jeśli tak,to niech Pan schowa ją sobie w buty.
Piper / 62.121.98.* / 2006-08-13 23:05
Nie przesadzaj...
Obraza anonimowo ale i anonimowych... nie mniej poza doborem slow jego interpretacja prawdopodobnie nie jest daleka od prawdy. Swieconej wody moze nie leja i nie uwazaja za szatana, ale wiekszosc z nich napewno nie umie sie poslugiwac urzadzeniami elektronicznymi..
tatko / 2006-08-12 16:36 / Tysiącznik na forum
Poniżanie ludzi jest karygodne. Jeżeli tym ludziom jest dobrze z oszustem Rydzykiem,to dajmy im tak żyć.Niech wierzą,że pójdą do nieba. Łatwiej takim ludziom rozstać się z tym światem.
Piper / 62.121.98.* / 2006-08-13 23:06
Paradoksalnie TVT staje sie powoli tym z czym walczy... amerykanska telewizja o smaku religijnym, zaprawiona programami zachecajacymi do wydania pieniedzy (nie bede rozsadzac, czy na artykuly przydatne czy nie).
maniuś / 83.27.84.* / 2006-08-13 11:40
No może i tak.Tylko że kasę oddają temu oszustowi,a zaczynają żebrać na jedzenie i leki w MOP-sach,zaciągają pożuczki od sąsiadów lub krewnych.Tylko że ich wiara rozstania się z tym światem jest kosztowna dla wszystkich,a dochodowa dla tego szarlatana.
Mops / 83.22.245.* / 2006-08-13 10:21
Problem jednak w tym aby i oni dali innym życ.
tatko / 2006-08-13 23:47 / Tysiącznik na forum
Otóż to! Strzał w dychę! Niejednokrotnie z ciekawości "wskoczyłem" na TV "Trwam", wiedzieć co w trawie piszczy. A piszczało tam,oj piszczało. Nie dziwię się więc tym, którzy Rydzyka mają za oszusta i oskubującego tych,którym powinien jeszcze pomóc. Katolicka telewizja zamiast jednoczyć naród, skłóca go i dzieli na takich i innych,nas - lepszych, oraz ich - gorszych lub najgorszych. Oskubani zaś ludzie to zazwyczaj biedni emeryci, którzy nie potrafią i może już nie chcą wyzwolić się spod rydzykowej kurateli.Ludzie ci przeważnie nie znają Pisma Swiętego i przyjmują to,co im sutannowi wcisną. A że wciskają pojęcia nieznane Biblii ani naukom Jezusa ,to można udowodnić na każdym kroku. ..Najbardziej cudaczne jest to, że w tym dziwnym cyrku biorą udział czołowi politycy. ..Maniuś ma rację,kiedy pisze,że wszystko byłoby OK, gdyby ci biedni ludzie nie wyciągali ręki po zasiłki. A skoro tak robią, wysyłając wcześniej pieniądze Rydzykowi, to również biorą udział w oszustwie. I to ma być po chrześcijańsku? Zastanówcie się ci,których słowa "maniusia" tak ubodły.
sc / 212.106.168.* / 2006-08-12 13:18
no pewnie, że to hit... głupia masa kupi co im tv trwam pokaże i wciera kupy ślimaka w swoje cztery litery.... a potem zobaczą że zestaw kuchenny za 299zł który rozleciał się po tygodniu można kupić w każdym markecie za 49zł...
guci0 / 2006-08-12 13:32 / Bywalec forum
ty to jak napiszesz, to mi sie przelewa ... Myslisz, ze normalni zwyczajni (czyt. nie ogladajacych tv trwam) nie kupuja tych produktow.

Nie wiem jaki target ma TV Trwam, podejrzewam, ze stosunkowo dobry do prezentowanych produktow. Sprzedaz zapewne to 6-8% (na ogol to standard), moze byc nawet wiecej ...

Pozdrawiam
Piper / 62.121.98.* / 2006-08-13 23:12
Podejrzewam, ze wiekszy.. szczegolnie skuteczna sprzedaz bedzie wieksza niz w innych telewizjach. Powodem po czesci, nie obrazajac nikogo, w szczegolnosci TVT, ale spora czesc jej widowni jest niedostosowana spolecznie. Sa to ludzie nie radzacy sobie czesto w pelni z dzisiejszym swiatem (w tym wypadku chodzi glownie o umiejetnosc znalezienia innej - lepszej oferty, ale nie tylko).
Nie przecenialbym natomiast znaczenia "Objawionej natury telewizji". Znaczna czesc widowni katolickiej (tej skrajnej, lub jak wolicie "nawiedzonej") to ludzie, ktorych mozna okreslic mianem "cwaniakow", spryciazy, charakteryzujacych sie tylko krotkowzrocznoscia i dosc waskim choryzontem.
Oni sobie dobrze zdaja sprawe, ze Mango nie oferuje tych produktow z altruizmu, tylko dlatego ze chce zarobic, nie sa natomiast w stanie znalesc lepszej (cenowo, ale tez jakosciowo) oferty dla siebie (brak mozliwosci lub brak checi dostepu do innych kanalow dystybucji).
menus / 83.5.137.* / 2006-08-12 16:04
Pewnie że kupują i tez się potem dziwią że w markecie jest 80% taniej, ale to co pokazuje TV Trwam jest dla jej wiidzów jedynym słusznym. Jak Ojciec Dyrektor pokażą to każdy wierny musi to mieć bo to jest dobre, a to w markecie to szatańska podróbka...
PIper / 62.121.98.* / 2006-08-13 23:14
Nie przesadzaj, czesto ci ludzie calkiem niezle kombinuja nad wlasna egzystencja, oni dobrze wiedza ze Mango na Nich zarabia.. autorytet TVT ma w tym wypadku mniejsze znaczenie.. choc podejrzewam, ze tez nie nalezy go pomijac... ale bez przesady.. ci ludzie tez maja wolna wole - nikt ich nie zmusza.
tatko / 2006-08-13 23:53 / Tysiącznik na forum
Racja,nikt ich nie zmusza. Ale też prawdy im nie powie. Bo prawda zabiłaby ich samych albo przynajmniej zachwiała wiarę w prawdomówność ich "pasterzy".
dla wiadomosci / 83.27.28.* / 2006-08-31 12:58
źródła naukowe nie pozwalają żywić wątpliwości co do tego, że znak krzyża wcale nie pochodzi z chrześcijaństwa, i przynajmniej do IV stulecia po Chrystusie nie był symbolem chrześcijańskim!
Stwierdzają natomiast stanowczo, że "krzyż był od dawien dawna świętym znakiem solarnym", "boskim symbolem słońca i ognia", a także "symbolem płodności" - o czym jednoznacznie świadczą ustalenia historyków, potwierdzone odkryciami archeologów.

Najnowsze wpisy