Forum Forum finansoweKredyty

Kronos -(FIRMA KRONOS DZIAŁA PODOBNIE CO PROVIDENT)

Kronos -(FIRMA KRONOS DZIAŁA PODOBNIE CO PROVIDENT)

barlo1 / 2009-04-03 13:54
Kronos -(FIRMA KRONOS DZIAŁA PODOBNIE CO PROVIDENT) [0]
Witam wziołem pozyczke w kronos jak splacilem wziolem druga ,ale po 2 splatach raty wzieli
mnie do szpitala mam problemy z sercem po wyjsciu z szpitala przebywalem na zwolnieniu
lekarskim po 4 miesiącach zwolnienia pracodawca zwolnił nie z pracy ,w tej chwili posiadam
tylko ręte socjalną i na utrzymaniu 5 osobowa rodzine ,przedstawiciel kronos nachodzi mnie i
straszy policją i sądem ,mówiłem mu ze narazie mam problem ale on dalej swoje nachodzi i
straszy polcja i sądem ,co mam zrobic w takiej sytuacji (FIRMA KRONOS DZIAŁA PODOBNIE CO
PROVIDENT)
Wyświetlaj:
jjjjjjjjjjuuuuuuuuuuu / 80.238.78.* / 2011-07-23 10:45
prosze mi podac na email niunius138@wp.pl telefon do tej firmy
rererere / 83.22.161.* / 2009-12-18 15:04
Człowieku pomyśl sam! Kogo to obchodzi ze masz problemy rodzinne??
Czy bank wezmie to pod uwage?? Nie!! Zobowiazałes sie spłacac i masz problem!
W umowie nie było okolicznosci łagodzącej mowiacej otym ze jak cos sie stanie to odwleka spłate az do momentu ponownego zatrudnienia..Człowieku postaw sie teraz w sytuacji tego kierownika ktroy udzilił Ci pozyczke bo o to sam prosiłes a teraz zbiera baty i jest mobingowany za to ze nie moze tej raty odebrac! Zgadza sie kazdemu sie w zyciu moze noga podwinac i mysle ze powinno sie zmniejszac wysokosc rat takiej osobie, ale tak jak mowie kazdy na tym cierpi.. Byłem kierowniekiem w jednej z takich firm i jak klient nie wpłacił raty to musiałem jechac i robic bure bo jak nie zrobiłem to potem miałem masakre na dywaniku i chodziłem bez premi a premia wynosiła 50 % wynagrodzenia, pozatym mój przełozony tez nie mogł premi dostac i robiła sie taka afera ze wolałem odejsc z firmy niz to wszystko znosic..teraz postaw sie w moim miejscu i zrozum to.
aress / 87.204.34.* / 2011-01-22 10:16
ratunku- zaproponowano mi prace w tej firmie wczesniej juz pracowalam w podobnej firmie wie z czym sie to je obecnie jestem w euro prowidusie ale zarobki maja kiebskie bo kierownik ok i mam dylemat czy przejsc do kronosa
aress / 87.204.34.* / 2011-01-22 10:16
ratunku- zaproponowano mi prace w tej firmie wczesniej juz pracowalam w podobnej firmie wie z czym sie to je obecnie jestem w euro prowidusie ale zarobki maja kiebskie bo kierownik ok i mam dylemat czy przejsc do kronosa
F I F I / 212.244.23.* / 2010-02-24 22:23
nie zgadzam sie, byłem przedstawicielem tejze firmy niestety i to sam kierownik robil pomyje na ludzi. przysylaja jakies aneksy do umowy ludziom bo sie nie znaja na przepisach, a jak przychodzi co do czego to sie okazuje ze podpisales aneks i jestes w plecy jakis tysiac zl. bo to byl kij na ciebie. ALIDZIE NIE BIERZCIE TAM POZYCZEK!!!!!!
jola / 178.180.177.* / 2012-05-17 13:57
mam pracowac w firmie kronos co to za firma jak traktuja pracownikow
jjjjjjjjjjuuuuuuuuuuu / 80.238.78.* / 2011-07-23 10:53
a co to za firma ALIDZIE?

Najnowsze wpisy