Forum Polityka, aktualnościKraj

Kruk chce pożyczyć do 150 milionów. Jest pierwszy termin

Kruk chce pożyczyć do 150 milionów. Jest pierwszy termin

Wyświetlaj:
dey001 / 37.128.67.* / 2013-11-14 06:30
Już nigdy nie dam się nabrać na takie "sztuczki" z zakupem obligacji . KUpiłem 2 lata temu obligacje firmy CUBE. Były problemy z wykupem obligacji, owszem , wykupili z poślizgiem , Następnie w zeszłym roku, w czerwcu kupiłem za 100.000 tys zł obligacje imienne serii AKR z terminem wykupu 1 lipca 2013r.,emitowanych przez DM IDMSA . Nie mogę
doprosić się zwrotu długu . Oddali 28,000 tys i FINITO.Zero kontaktu z prezesami IDM-mu , kontaktują się listownie , podpisuje prezes Leszczyński , obiecuje kolejne terminy splat i OCZYWIŚCIE NIE DOTRZYMUJE WŁASNYCH ZOBOWIĄZAŃ. nigdy więcej nie kupię obligacji takichspólek czy firm . Jeżeli już to będą to wielkie i stabilne finansowo .
CC Group / 79.188.157.* / 2013-11-14 18:27
KRUK od dawna emituje obligacje dla inwestorów finansowych i nigdy nie było problemów ze spłatą. Zresztą proszę zobaczyć na notowania obligacji na Catalyst. Wszystkie serie obligacji Kruka są notowane powyżej ceny nominalnej. To znaczy, że inwestorzy chcą kupić obligacje Kruka bo wiedzą, że to jest solidna i wypłacalna spółka.
Spryciuszek / 62.14.239.* / 2013-11-14 07:00
Z taką mentalnością lepiej wypatruj kolejnego spadku w rodzinie, a nie grzeb w finansach.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy