Kryzys? Jaki kryzys?

Money.pl / 2013-12-27 07:02
Komentarze do wiadomości: Kryzys? Jaki kryzys?.
Wyświetlaj:
Uff / 109.241.90.* / 2013-12-27 16:31
Pitolenie!
Waniek / 2013-12-27 10:29 / Bywalec forum
Może link rozświetli trochę
http://www.wprost.pl/ar/430517/W-tym-roku-upadnie-prawie-tysiac-firm/
Oszolomowaty / 84.39.162.* / 2013-12-27 07:02
Ale bzdury ... Typowy POrtal finansowy dla POelektoratu."... rzadzący przestrzelili..." panie Poredaktorku - przestrzelic to moge ja zakupy tygodniowe o 30 złotych np.Niw ywpije dwóch piw i do pracy pojade dwa razy rowerkiem i mam juz przestrzał wyrówany. Ale zlozenie budzetu z dziurą 30 mld zł i to z pomoca i wiedzą Pana "ekspertuf" to juz nie jest przestrzał na pewno. Chyba ze wg. standardów i tej "eksperckiej" wiedzy dla intelektualistów pokroju POprezydenta ....
debo[...] / 83.12.121.* / 2013-12-27 08:07
też zauważyłem że peowskie media strasznie łatwo przechodzą do porzadku dziennego nad tym "przestrzeleniem założeń budżetowych" przez ponoć najlepszego ministra finansów w naszych dziejach. I to przez kilka lat z rzedu. Zapytajcie pierwszego lepszego własciciela firmy co zrobiłby ze swoim dyrektorem finansowym/ głównym księgowym gdyby on przestrzeliłby mu wynik finansowy. W normalnym kraju z demokratycznymi mediami "przestrzelenie" byłoby tematem miesiąca jak nie miesięcy bo świadczy o skrajnej niekompetencji ministra. A u nas.... cisza. Portal ekonomiczny Money.pl zajmuje się Kaczyńskim, Macierewiczem,Hofmanem, Ziobro, Kempą i Pawłowicz - co powiedzieli, co zjedli, jaki mieli kolor skarpetek/garsonki, jaką mieli minę, co zjedli na sniadanie a co na kolację itp itd.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
obserwator2013 / 81.210.106.* / 2013-12-27 15:20
Czysta prawda ale skrajnie antyeuropejski rząd Tuska będacy duchowym kontynuatorem PZPR czerpie wzorce ze wschodu a tam standardem działania dla tzw. mediów jest ściganie opozycji.W Polsce kariera ludzi w mediach, administracji czy uczelniach zależy tak jak za PZPR od braku tzw. prawicowych odchyleń. Trudno w takiej atmosferze oczekiwać od przeciętnych dziennikarzy że będą bohaterami.Elita zawsze jest nieliczna.
debo[...] / 83.12.121.* / 2013-12-27 08:10
dla durnowatych Pofanów dodam jeszcze ze osoby wymienione przeze mnie w powyższym poście NIE SĄ CZŁONKAMI AKTUALNEGO RZĄDU, NIE MAJA WPŁYWU NA POLITYKĘ GOSPODARCZĄ, FINANSOWĄ, ZAGRANICZNĄ I SOCJALNĄ POLSKI, ponieważ koalicja rządząca (PO+PSL) posiada WIĘKSZOŚC parlamentarną i w związku z tym może uchwalać co się jej żywnie podoba.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
568568 / 88.199.162.* / 2013-12-27 08:55
chciałbym tylko sprostować że ta:

ponieważ koalicja rządząca (PO+PSL) posiada WIĘKSZOŚC parlamentarną i w związku z tym może uchwalać co się jej żywnie podoba.

jest pozorna bo reprezentuje góra 30% uprawnionych do głosowania prawdziwa większość 52% nie wierzy w demokrację i nie głosuje na pasożytów i demagogów.

Najnowsze wpisy