Forum Forum finansoweInne

Kryzys napędza boom na obligacje

Kryzys napędza boom na obligacje

Money.pl / 2008-10-22 08:55
Komentarze do wiadomości: Kryzys napędza boom na obligacje.
Wyświetlaj:
Handel wyrokami 1 / 83.26.5.* / 2008-10-22 09:32
Ciekawe czy NBP bedzie ratował kurs nadmuchanej złotówki
NBP ma przykłądowo okolo 13 mld USD rezerw ale wysokopłynne jest tylko okoló 4 mld.
Gdyby zaczeła sie panika na złotym (tak jak w Rosji z rublem) to wystarczy na maksymalnie 3 dni
Plem / 80.53.108.* / 2008-10-22 15:30
a po cóż miałby NBP interweniować. Nie ma takiej potrzeby.
arch / 2008-10-22 08:55 / Tysiącznik na forum
jeden tylko bank kupił 21 li[pca 2008 3.5 mld $ przy kursie
USD /PLN - 2.03 sprzedał wczoraj przy kursie USD /PLN -
2,81
i zarobił w 3 misiąse 39% !
na tej inwestycji zarobił 1 mld 370mln $ i dzisiaj zasila
swoją matkę na zachodzie .
Zgodnie z prawem wyrąbali nas kolejny raz -:))
---- to jest interes ..
I jest c y m e s
bodiniusz0 / 2008-10-22 08:59
Wyrąbany kolego - rynek jest otwarty (choć detaliści mają nieco wyższe marże), zgodnie z tym samym prawem, również i ty mogłeś zarobić tyle samo i zasilić swoją matkę w Polsce...
Pilsener / 2008-10-22 09:10 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Dlatego trzeba zakazać handlu i transferów kapitału za granicę - dzięki temu nie będzie firm, nie będzie miejsc pracy, niczego nie będzie - nie będzie wyzysku i będzie limes, będziemy jeść trawę, jak w Korei. Socjalizm to genialny system - nie dopuszcza do wycieku kasy, bo zarąbie kasę, która gdyby trafiła do ludzi mogłaby wyciec za granicę. Co prawda byśmy musieli jeść trawę, ale nikt by nas nie wyrąbał, co nie? Ta świadomość, że nas obcy kapitał nie dyma na pewno doda smaku tej wspaniałej, soczystej trawce, której zepsuci kapitaliści będą nam zazdrościć.
MC1980 / 212.56.99.* / 2009-02-03 01:00
Szczegolnie smaczna jest ta trawa co ja Zubr zajada!
Najlepszy produkt eksportowy Polski!
Pzdr.
Fahrenheit / 2008-10-22 09:57 / Bywalec forum
Prezydent wygłosi nowe orędzie: niczego nie będzie. Nie będzie Kościoła, ani milicji, nie będzie pijaństwa, ani prohibicji, nie będzie koalicji, ani opozycji. I racje mieli Ci co zacierali dłonie, bo oni wiedzieli, że to nie koniec. Lecz nim się otrząsnęli po fatalnym błędzie, Prezydent wygłosił kolejne orędzie: Choć mądrego wiele nie rzekłem, nie będzie niczego miedzy niebem, a piekłem, możecie już dziś oddać mi wasze pieniądze, nie będą wam potrzebne jak sądzę. Pomacham wam tylko z płyty lotniska - apokalipsa jest bliska.
Tylko rzecz jedna przetrwała zniszczenie - Listkiewicz w PeZetPeeNie.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: