Forum Forum inwestycyjneForex

KRYZYSOWY - Powrot krola

KRYZYSOWY - Powrot krola

kryzysowy_narzeczony / 2009-12-18 01:19
jak se czytam to Bax znowu wrzescy ze krol se
wraca i ze se trenda odewrocila a przeca tylko
dular se na troche obudzieł i se postanowieł
poczłapac jakis czas aby kosci se rozprostowac
a ze eurok dobre serce mo to i deł fory takie
dularowi ze se opadl na teraz na te 1,43 i daje
zdechlakowi szanse co by se troche oderobił i
obaczym co to dular refleks ma czy skleroze bo
moze se ta korekta wczyśnij zaczonc jak se juz
rozebudzieł bo ma wolnom droge na te 1,425 a
potem nawet na 1,40 a dolna linija to se opiera
na 1,375 i jak mu reumatyka dokuczac nie bydzie
to i se moze gdziesik doczołgac jeszce jak po tyj
mordendze nie wyzionie wczesnij ducha gdzies na
jakiejs liniji abo mu cosik nie odepadnie
a na tym forumie u sieroty frankynsztajna to juz se
widzom te 1,2 i sie śliniom na to i cieszom barzo i
zapominajom co to eurok mocen jest ze hej i jak
se drinka skonczy to dulara na powrot do nory jego
zapendzi gdzie jego miejsce jest co se na przypiecku
śpi i reumatyke grzeje i to waśnie bydzie tyn powrot
sflaczlego króla na przypiecek gdzie go królewa nasza
eurok znowu osadzi niedugo jak wujo goldeman mi
pisze co to eurok jak se odepocznie to na poczontek
na 1,55 podewroci a potem nawet na 1,66 co to se w
planie zapisali na tyn nowy rok co bydzie tera
i jak se dular tera tyj szansy nie skorzysta to bedzie
sie musial smakiem obejsc i wrocieć do spania
http://img149.imageshack.us/img149/8993/kingback.jpg
a zloty nasz co to niektóre narzekajom to mocen jest i
tyle bo jak pisali niektore niedawno to mial beć po 3,20
za dulara gdyby se eurok zeszedl na 1,43 i jakos tego
ni widac i nima nawet 3 zetow jeszcze i dlategom te
dulary przedal wczera i czekam se na nowom okazyje
bo ta duza korekta to se jeszce dopiero moze zaczonc
Wyświetlaj:
hube / 188.146.160.* / 2009-12-22 21:43
Super wszedłem na forum żeby się czegoś dowiedzieć od fachowców - a tu rozczarowanie, spotkałem się z dwoma wpisami na temat, a reszta BARANY CO SIĘ TYLKO AWANTURUJĄ I NIC NIE WNOSZĄ.
LUDZIE!!!! PO CO JA MAM TO CZYTAĆ!!!!
Piszcie na temat albo nie zaśmiecajcie.
bidnymaniek / 2009-12-21 12:36 / Tysiącznik na forum
rafcio555 vel kapitan_bomba: wystarczy ciebie poczytac -tyle w temacie
rafcio5 / 94.254.253.* / 2009-12-21 13:48
heh i tylko na tyle cie stac?? porażające argumenty ale ok nie zajmuje ci czasu i wracaj do usuwania kolejnych osób z forum....
bidnymaniek / 2009-12-21 10:50 / Tysiącznik na forum
rafcio555 :został usuniety za brak kultury osobistej -możliwe że wyrośnie z tego kiedyś
kapitan_bomba / 2009-12-21 11:16
heh potrafisz być bezczelny albo skutecznie udajesz tępaka i nie wciskaj ludziom kitu bo my dobrze wiemy jak było,założyłem sobie własny wątek w którym sobie pisałem, nie było w nim nic obraźliwego wobec nikogo i mimo to usunięto mi konto, ludzie mogli sporo zarobić na tym co pisałem ale "GURU" chciał inaczej i wywalił mi konto i moje wpisy... Jak czytałeś moje ostatnie wpisy tam to moje prognozy odnośnie zakupu walut okazały sie być trafne.... pomyliłem sie tylko co do dolara bo miał spaść do 2,65...ale nie bój chłopaku już u was nie zamierzam nic pisać bo taka wiedza kosztuje a wam za darmo renomy nie będe robił...

ps. a ten kit że niby coś napisałem na money o was to sobie darujcie... mogliście coś mądrzejszego wymyślic zeby sie niewygodnej osoby pozbyć :D
sierota marycha / 2009-12-21 20:15 / Tysiącznik na forum

ps. a ten kit że niby coś napisałem na money o was to sobie darujcie... mogliście coś
mądrzejszego wymyślic zeby sie niewygodnej osoby pozbyć :D

jaki ty tam niewygodny...buahahahha...sanki z piwnicy wyciagaj harcerzu i moze ci glupoty z glowki wywieje...
kapitan_bomba / 2009-12-21 20:49
kolejny chłopak z tego forum który "powala" argumentami..... na saneczki chętnie ale pod warunkiem że cie zaprzęgne do nich i będziesz ciągnął ;)
Martinus77 / 2009-12-21 23:10
kapitan_bomba - teraz pamietam - tak jak pisalem wczesniej - nie rozumiem tylko po co wdajesz sie w tego typu pyskowki - fakt w swoim watku pisales ok - ale po co atakujesz - atakowales - osobe ktora to forum stworzyla? w ten sposob kazdego wyprowadzisz z rownowagi:-) a chyba nie o to chodzilo?
kapitan_bomba / 2009-12-22 00:16
widzisz kapitan bomba tępi głupote ludzką, cwaniactwo i zawsze ma ciętą riposte na takich chłopaczków którzy uważają sie za pępek świata i są tacy "mądrzy". Nigdy nikogo nie atakowałem ... ja zawsze odpowiadam pieknym za nadobne, wywalili mi konto bez powodu to mają teraz jednego wroga więcej i tyle :)
sierota marycha / 2009-12-22 18:12 / Tysiącznik na forum

widzisz kapitan bomba tępi głupote ludzką, cwaniactwo i zawsze ma ciętą
riposte na takich chłopaczków którzy uważają sie za pępek świata i są
tacy "mądrzy". Nigdy nikogo nie atakowałem ... ja zawsze odpowiadam
pieknym za nadobne, wywalili mi konto bez powodu to mają teraz jednego
wroga więcej i tyle :)

BUAHAHAHAHAHAAAAAA....koles wolnego...ty wrogiem....buahahahahaaaa....no niezle ale czy aby nie cierpisz na schizofrenie paranoidalna?
kapitan_bomba / 2009-12-22 19:37
Mordeczko widze szczerzysz buśke jakbyś coś ciepłego w tyłku poczuł ;) Cierpie na nadmiar tępaków do których trzeba pisać i pokazywać im gdzie ich miejsce. Mam nadzieje że wiesz gdzie jest twoje...... szczyt twoich możliwości to praca w polu ewentualnie dojenie krów żebys z wprawy nie wypadł ;)
kryzysowy_narzeczony / 2009-12-18 17:09 / Bywalec forum
ale se te cepry rozpychajom bo im nie tak
idzie i mi slome wpychajom i siano i mie
pomawiajom o kopiowanie a sami pisali
jak dular se doczołga ponizej 1,43 to zoty
nasz bydzie duzo powyzej 3 zeta i mamy to
i jest jak zem pisal ze zloty nasz tyz mocen
i z tymi trzema zetami to trudno bydzie doijsc
bo na wykeresie nie widac bylo tego
a dularowi se powoli sily konczom i ledwo dycha
i se juz podpierac musi bo zdechlak jest ze hej
http://img80.imageshack.us/img80/9338/logogsg.jpg
http://img339.imageshack.us/img339/5286/dollarcrash.jpg
rafcio55 / 2009-12-18 12:42 / Tysiącznik na forum

Martinus77


tu juz nikt prawie cie nie czyta

Kryzys tak trzymaj i nie słuchaj tej mordeczki :)
bidnymaniek / 2009-12-18 11:39 / Tysiącznik na forum

W idze na forum dwa
obozy jeden za $ drugi za EURO

to nie ma nic do rzeczy forex zarabia w obie strony -ja tu widze miłosnika żucia słomy
sierota marycha / 2009-12-18 14:36 / Tysiącznik na forum

ja tu widze miłosnika żucia słomy

koleś już chyba żuje słomę makową

p.s. Martinus77, niech kopiuje, folklor i hren z nim
:-) / 89.108.195.* / 2009-12-18 09:58
pisz Kryzys - pozdrowienia
Martinus77 / 2009-12-18 02:25
czlowieku widzisz ze tu juz nikt prawie cie nie czyta a juz na pewno nie komentuje (no chyba jestem wyjatkiem ale dzis z nudow zajrzalem) - ale dlaczego przepisujesz z forum - tego co go nie lubisz - i to jeszce z paro godzinnym opoznieniem i twierdzisz ze to twoje opinie? Troche wstyd tak kopiowac Sierote:-) Bo przepisujesz slowo w slowo z tego co On pisal wczesniej.

I moze to nie na temat ale ta gwara jest kiepska - znajomi z Zakopanego twierdza ze po wiesniacku to gadac nie beda bo to obciach... Rozumiem tradycja tradycją ale prosze sa tacy co jednak Cie czytaja:-)) miej dla nich chociaz litosc:-))))))
lughis / 2009-12-18 14:11 / Bywalec forum
Martinus, skoro sie tak nudzisz na tamtym forum
to po co to kadzenie i wlazenie w d... takimi komentarzami
a w ogóle - kumatość "mocno ograniczona", jezeli średnia
jest tam podobna, to trzeba współczuc Sierocie
Martinus77 / 2009-12-18 23:44
lughis - nuda byla na rynku a nie na forum (tak dla scislosci) - a co do wlazenia w d... to sie zastanow co ty pało z uszami robisz i komu w d... wchodzisz:-) Ja stwierdzilem fakt plagiatu i tyle. Zainteresowani to widza:-) Nie ma o czym dyskutowac:-)
Martinus77 / 2009-12-19 00:06
tak na marginesie to twoje slowa dupo wlazie:-))))

2009-10-03 20:39:50 | | lughis
facet ! ty jesteś super GOŚCIU nie przejmuj
się tymi atakami i podejrzeniami i pisz dalej
wbrew temu co tu o tobie piszą zaczyna to
wszystko mieć jakiś sens i zaczynam łapać
o co biega. NIE DAJ SIĘ zbanować. NARA
zobacz dyskusję

2009-10-03 15:06:46 | | lughis
Kryzysowy, błagam, napisz coś o
kierunkach w przyszłym tygodniu,
może te twoje przewidywania
okażą się trafne, tak to już bywa,
świeże spojrzenie i trafienie
Martinus77 / 2009-12-19 01:10
czekam na ostra riposte od "mocno ograniczonego" dupo właza _ "kumatego":-)))) Przejzalem twoje posty patalachu i tylko jeczysz o wskazanie drogi - bo nie wiesz co na demo zrobic - zaczniesz obracac prawdziwymi pieniedzmi to sie zacznij udzielac i pisac a tak to lepiej sie nie odzywaj gamoniu:-)
Rafcio 55 - piszesz z sensem - ale mordeczke to sobie w domu poszukaj a nie na forum -ok? pozdrawiam:-)
rafcio55 / 2009-12-20 18:13 / Tysiącznik na forum
chłopaku nie wiem co widzisz w tym ich forum, ostatnim razem jak tam mialem konto to napisalem przy jakich poziomach kupowac waluty zeby dobrze zarobic, pomylilem sie troszke tylko przy dolarze bo spodziewalem sie ze zejdzie do 2,65..... to w nagrode mi konto usuneli :) trzymaj sie chlopaku
Martinus77 / 2009-12-20 23:13
nie wiem za co zostales usuniety (nie pamietam) - ale napewno nie za opinie ze bedzie 2.65. W to nie uwierze. Wiesz ze to dobre forum - jest porzadek mozna sie sporo nauczyc i nie ma bezsensownego obrzucania sie miesem:-) Jesli komus nie pasuje nie musi przeciez tam zagladac. Pozdrawiam.
ROMEK 1717 / 2009-12-18 10:53
Duza korekta wzrostow z Lutego jeszcze sie nie zaczela .Wiec wielce prawdopodobne moze byc odbicie sie EURO do 1,47 - 1,475, a na PLN cofniecie do 2,82 - 2,85 za $.A ze zaczela sie pierwsza fala umocnienia $ to fakt. Na wieksze odbicie sie EURO powyzej 1.5 raczej w najblizszym czasie tj. ok 3 mies. juz bym nie liczyl. A rzecza normalna jest oslabianie sie $ w dalszej perspektywie ze wzgledu na dlug USA. W idze na forum dwa obozy jeden za $ drugi za EURO.A potrzebne jest chlodne spojrzenie na sytuacje z boku ,bo jezeli dalej bedziemy slepo upierac sie przy swoich z gory zalozonych celach bedziemy na tym tracic wszyscy.Takie jest moje skromne zdanie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy