Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ksiądz stracił na giełdzie miliony

Ksiądz stracił na giełdzie miliony

Money.pl / 2006-04-08 11:43
Komentarze do wiadomości: Ksiądz stracił na giełdzie miliony.
Wyświetlaj:
ater / 83.5.187.* / 2006-04-08 22:09
Czy to prawda,że Radio Maryja wchodzi na giełdę?Jeżelitak to wchodzę wnią na 100%
stern / 83.22.201.* / 2006-04-08 20:10
A swoją drogą warto przypomnieć sobie słowa Jezusa o bogaczu i wielbłądzie przechodzącym przez ucho igielne. Że też tak proste przesłanie nie może jakoś trafić do toruńskich zakonników.
menda / 83.22.201.* / 2006-04-08 17:22
Kilka dni temu niektórzy internauci zadawali pytania co wspólnego ma Radio Maryja z ekonomią ; jak widać coś tam ma.
Kiedyś, jeden z moich rozmówców ( gorący słuchacz i zwolennik tego radia) powiedział mi ,że ks. Król jest tak biedny ,że nie stać go na solidne buty i w sandałach musi chodzić ( wypowiedż tą powtarzam z "drugiej ręki"). Muszę przyznać ,że zareagowałem niedowierzaniem. Teraz jednak mam nieco inne zdanie na ten temat: jeżeli ksiądz Król przegrał mnóstwo kasy na giełdzie to być może faktycznie na te buty go nie stać?
Wapniak / 83.28.115.* / 2006-04-08 12:47
A może tak mała wojenka domowa. Szabelki w ruch i za łeb. Będzie znów zajęcie. Media zarobią, a i tak nikt żadnych racji nie uzna. No to dzieła Mości Panowie Szlachta. Już czas...
Jak nie gospodarka to ruch będzie....
nieco starsza katoliczka / 87.105.1.* / 2006-04-09 17:20
No prosze - nawet (p) osel Cymanski sie odezwal - no i gdzie to Prawo teraz ??? a kiedy bedzie ta Sprawiedliwosc ??? z lepperowcami pod raczke - no nic dodac, nic ujac.. a przekret na ciezkie, wyludzone od emerytow miliony to tez zgodny z prawem i Sprawiedliwoscia wg pojecia Radyja i PiSu :( -
Jak chcieli wojowac na gieldzie, to mogli doradce inwestycyjnego wynajac - tacy posiadaja licencje na swoja dzialanosc .. i istnieja od lat 90.tych, tak ze nawet nie mozna sie zaslaniac tym, ze ich nie bylo !!!
Zwykly Katolijk / 83.8.105.* / 2006-04-08 19:32
Hej fajnie. Ja no w koncu trzeba z czegos budowac
kolejne koscioly. Mury zamiast wiary.
Nauczanie zamsty zamiast mikosci.
Pan Jezus byl Zydem, a Rydzyk nienawidzi Zydow.
Biskupi go chronia. Jest ponad prawo.
Mozecioe byc pewni ze PiS nie powola kolejnej
komisji sledczej.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy