Forum Forum dla firmKsięgowość

Księgowość lepiej samemu czy do biura?

Księgowość lepiej samemu czy do biura?

biedronnna / 2011-04-08 14:25
witam,
zakładając swoją własną działalność gospodarczą trzeba pomyśleć również o księgowości, wykształcenie z rachunkowości posiadam, ale ciężko będzie mi jednocześnie zajmować się prowadzeniem interesów firmy i księgowaniem, dlatego zastanawiam się nad wynajęciem odpowiedniego biura rachunkowego. Z jak dużym kosztem powinnam się liczyć, czy jest to w ogóle dobry pomysł?
Wyświetlaj:
temisto / 46.175.237.* / 2012-11-23 15:37
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą biura Temisto Finanse podaję link do strony
http://www.temistofinanse.pl/
adrianna malicka / 2012-11-23 15:58 / Bywalec forum
ja sama sie rozlcizałam, ale narobiłam trochę głupich błędów i później musiałam naprawdę dużo załatwaic, zeby udało się to odwrócić, dlatego wolę zlecić jednak do biura i mam spokój
TomaszM12 / 2012-09-25 11:43
Ja radzę samemu. To nie jest trudne, wystarczy się przyłożyć i potem szybko idzie. No i jest taniej.. sprawdź sobie lefthand.com.pl. tam znajdziesz dobre programy do księgowości
LenyK. / 83.143.137.* / 2011-04-15 14:55
Witam! Polecam usługi biura TAS . To mała kancelaria księgowa, ale bardzo rzetelna. Potrafią dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, a cena jest zawsze do negocjacji. Dodatkowo prowadzą szkolenia z zakresu księgowości, które na pewno się Pani przydadzą, jeżeli zdecyduje się Pani samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Z ich ofertą można zapoznać się na stronie : www.trustworthy.pl. Pozdrawiam!

Najnowsze wpisy