Forum Forum dla firmKsięgowość

Ksiegowość online , dobry pomysł?

Ksiegowość online , dobry pomysł?

MartaMnich / 78.8.158.* / 2010-09-30 13:44
Witam. Prowadzę prywatny biznes w małej miejscowości. Do tej pory próbowałam sama radzić sobie z prowadzeniem ksiąg ale ostatnio nie nadążam z tym wszystkim i postanowiłam zlecić prowadzenie księgowości jakiemuś księgowemu . Niestety w mojej okolicy, Sztaby – Dolnośląskie, nie mogę znaleźć takowego, a do najbliższego miasta – Wrocławia mam zbyt daleko żeby mi się opłacało dojeżdżać. Na jednym forum poradzili mi żeby spróbować księgowości przez internet, ktoś polecił taką firmę: www.partnersc.com, ale zastanawiam się czy to dobry pomysł bo przecież ciężko jest zstąpić kontakt osobisty z księgowym, no i nie wiem czy z punktu widzenia prawa nie będzie jakiś komplikacji. Dzwoniłam do tego biura i oni mówią , że nie będzie problemów ale postanowiłam się jeszcze upewnić, dlatego proszę o wszelkie opinie na ten temat.
Wyświetlaj:
Kowalsky80 / 2010-09-30 16:57
E-księgowość to nic nowego , takie usługi są już dostępne jakiś czas na rynku . Takie e-biura funkcjonują oczywiści zupełnie zgodnie z prawem , należy tylko złożyć pełnomocnictwo do reprezentowania przed Urzędem Skarbowym tak jak w przypadku zwykłego biura i tyle. Kontaktu osobistego i tak prawie się nie ma z księgowym bo większość spraw, przynajmniej ja załatwiam przez telefon. Takie e-usługi są też zazwyczaj także tańsze. Ja w każdym razie uważam że to dobry pomysł. Biuro które podałaś wygląda na porządne więc nie stresuj się i działaj.
1 2 3 4 5
na koniec starsze

Najnowsze wpisy