Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kto i za co nie lubi ministra finansów?

Kto i za co nie lubi ministra finansów?

skomentuj
Wyświetlaj:
Wadolek / .* / 2005-06-07 01:02
Ramirez... Bardzo spodobala mi sie Twoja wypowiedz.. Ale gdzie szukac takiego pana.. pomocnika.. przyjaciela prawdziwego?A rzad?Co za poj%^$ane te cali ministrowie. Jestem narazie studentem. Wrocilem wczoraj z konferencji z Brukseli i widzialem jak zachowuja sie nasi europarlamentarzysci na tejze konferencji. Studentow bylo tylko 5 i przebywalismy tam jako sluchacze. Sluchalem i obserwowalem bardzo wnikliwie wszystkiego co mowia, a mowili duzo.. ale nie nasi, tylko nasi "eurokoledzy" o Polsce. Wedlug nich Polacy nadaja sie jedynie do zbierania szparagow, truskawek i kombinowania. Np. wyprodukowac bulke w Niemczech jest niemozliwoscia ponizej 20 eurocentow. Natomiast polacy potrafia ja wyprodukowac, zamrozic, przewiesc przez granice i sprzedac jako swieza za 12 centow. Nie tyle im chodzilo ze taniej, a ze mniej swieze od ich produktu... Powroce jeszcze do tych szparagow. Wg nich jest tak ze polak, zalozmy po szkole, znajacy jezyki nie moze znalesc pracy w kraju, wyjezdza do Niemiec i znajduje prace przy zbiorze.. Otrzymuje za to wieksze wynagrodzenie niz u siebie w kraju w pracy wyuczonej na studiach (gdyby takowa prace znalazl). Dla nich to jasne. Nasi polscy deputowani czuli sie jak na wykladach.. jedni sluchali, drudzy notowali, inni sobie rozmawiali z kolegami z lawki. Pytali sie nas jakim samolotem przylecielismy.. :P Hehe Autobusem panie nasz deputowany.. autobusem czesc drogi a czesc samochodem.. wychodzilo okolo 20 godzin jazdy... A oni? Samolocik, hotel, wyzywienie i 181 Euro dziennie za odwiedzenie Brukseli i ponudzeniu sie na "wykladzie".Panie Belka.. Cisnij pan na ksiezyc z tymi podatkami wszystkimi swoimi. Mowie do pana teraz.. Potracicie wszystkich mlodych ludzi.. Stworzyliscie takie warunki ze po szkole, studencik woli za granice jechac.. tam jest przyzwoicie traktowany i da rade utzrymac siebie badz rodzine.. Wy tylko ciagniecie z nas.. juz nie wiecie do czego podatek nowy dosolic. Ja osobiscie mowie.. Mam tego dosc.. 3 razy wracalem do kraju po wakacjach , ale w tym roku nie wroce do tych zlodziei. Nie chcialem uni. glosowalem na nie, mimo ze czulem ze wejdziemy.. Ale jakie warunki zescie ustalili dla nas? Przeciez to sa czyste jaja i szalenstwo co wy nie wyprawiacie.. Ja jestem patriota.. Pragne wyjsc naprzeciw temu.. Jezeli bedzie organizowany jakis ogolnokrajowy strajk przylacze sie, ale jezeli nikt sie nie wychyli to ja tez nie zrobie tego.. Mam dosc nerwow z wami "politykami" od siedmiu bolesci! Albo strajk , albo ja spiepszam z tego pieknego , ale tak okradzionego kraju.... Tak dalej pojdzie to oddamy go bez zadnej wojny.. Az sie plakac chce...A Ty dziadu Belko i inne te zlodzieje jak mi kiedys pod lape podejdziecie to wybije.. :[[[[[[[[
Ramirez / .* / 2005-06-06 11:58
Większość podatników jest jak większość psów: oblezione przez kleszcze drapią się, bo boli i swędzi i piecze, ale to wszystko co potrafią zrobić przeciw. Więc w dyskomforcie czekają aż kleszcze same odpadną, opite krwią do użygu. Ale na wolne miejsce na psiej skórze czyhają już nastepne pasożyty pragnące się napić.Tym odpadniętym zgromadzona w odwłoku jucha starcza na tyle długo, żeby przetrwać do zmiany warty. Wracają większe, mocniejsze, doswiadczone i jeszcze głodniejsze.Mój pies jest inny. Kiedy tylko napadnie go jakieś paskudztwo zwraca sie do mnie o pomoc. Kładzie się przede mną, patrzy w oczy i drapie w najbardziej bolące miejsce. Kiedy rozpoczynam poszukiwania leży spokojnie eksponujac miejsce akcji. Momentalnie więc znajduję tam jeszcze małego kleszcza, który nie zdążył narobić większych szkód, usuwam go i palę. Ogniem. Na żywca. Jeżeli był to jedyny pasożyt, pies macha z zadowoleniem ogonem, jeżeli nie sygnalizuje drugie miejsce, itd.Oczywiście używam odpowiednich środków przeciw pasożytom i załatwiaja one problem dość dobrze, na dość długi czas. Nie usypia to jednak mojego psa czujności i co jakiś czas ordynuje on przegląd, którego skutkiem jest znalezienie jakiegoś wyjatkowo odpornego mutanta. Zniszczenie go nie pozwala na przekazanie genów odporności na leki następnym pokoleniom kleszczy.Podatnicy, nie czekajcie jak głupi pies, aż kleszcze opite waszą krwią same odpadną, bo w kolejce czekają już następne!Tak jak mój pies, nauczcie się reagować zawczasu, profilaktycznie. Po pierwsze rozpoznajcie, po drugie zasygnalizujcie, po trzecie znajdźcie Pana który bezinteresownie wam pomoże.Inaczej będziecie egzystować wyłącznie jako pokarm dla pasożytów.
wacus / .* / 2005-06-04 08:12
Gronicki,Gronicki przeciez to Neneman to najwieksza i najglupsza szuja ministerilana od czasow Marka Polla.
Misiek / .* / 2005-06-04 10:00
A Gronicki to największa szuja monetarna spod znaku profesorka Balcerka
jk / .* / 2005-06-03 23:27
I nagle posłowie sie obudzili. W nich to też uderzy więc nie dopuszczą do podwyżki cen opału. Zabiorą nam resztę pieniędzy w taki sposób, aby sobie nie zrobić krzywdy.
Zorro / .* / 2005-06-03 11:22
Niejaki Gronicki nie jest liberałem, lewicowcem, ani nikim takim. Jest po prostu zbójem i to głupim zbójem........
Kubuś / .* / 2005-06-03 11:20
Panie Cymański, czy Pan rozumie słowo "liberał" ???
T.W. / .* / 2005-06-03 11:18
Dosyć panowie !!!Do rezerwatów, do rezerwatów !!
zenek / .* / 2005-06-03 10:06
Czemu żaden polityk nawet nie piśnie o zrównaniu akcyzy na olej i gaz poprzez obniżenie akcyzy na te służące do napędzania pojazdów i podniesienie akcyzy na te służące do ogrzewania do minimalnego poziomu zalecanego przez Unię?
melinda / .* / 2005-06-03 07:44
faktycznie -szczerze się zastanawiam co ROBIŁ BELKA W IRAKU!!?? ALE OBECNIE TRWA ZBÓJECKI DRENAZ EKONOMICZNY SPOLECZEŃSTWA POLSKIEGO - W CZYIM IMIENIU DZIALA POWYŻSZY BELKA???
Antonio / .* / 2005-06-03 07:16
Wydaje mi się, że za tym wszystkim stoi premer Belka , a on nic innego nie potrafi jak tylko podnosić lub ustanawiać nowe podatki, akcyzyzy itp. Ten człowiek nic nie myśli. Amerykanie już dawno się o tym przekonali i pozbyli się go z Iraku.Do wyborów już niedaleko. Może jakoś przeżyjemy, ale nigdy już po takich rządach nie staniemy na nogi, a o doganianiu Zachodniej Europy nawet mowy być nie może.
skomentuj

Najnowsze wpisy