Forum Polityka, aktualnościKraj

Kto ma ile, czyli majątki kandydatów na prezydenta

Kto ma ile, czyli majątki kandydatów na prezydenta

Wyświetlaj:
grzegorz / .* / 2005-08-18 22:00
skąd lekarz może nawet dobry dorobił się takiego majątku przecież oficjalnie pesja lekarz to ok 2 tyś złotych chyba ma znajomości w urzędzie skarbowym , bo ja jak kupiłem sobie 12 lat temu warburga za 33mil to zaraz dostałem zawiadomienie z us skąd wziołem te pieniądze chociaż pracowałem już 15 lat jako lekarz
zainteresowany / .* / 2005-08-19 09:48
Jak by zarabial 2 tysiace to musialby przez cale zycie odkladac prawie wszystko, a skad by mial na jedzenie mieszkanie i inne potrzeby zyciowe?
kosa / .* / 2005-08-18 21:28
Lech Kaczyński albo mija sie z prawda w swoim oswiadczeniu, albo ma kogos wymagajacego "na boku". Jak bowiem mozna miec zaledwie 25tys na koncie po 3 latach prezydentury w warszawce? Ten facet jest finasowo niewiarygodny
Darek / .* / 2005-08-18 21:20
A może po prostu ci co najmniej mają to wszystko co zarobią od razu wydają. Czyli Religa jest najoszczędniejszy, a Kaczyński najbardziej rozpustny.
Jaś Fasola / .* / 2005-08-18 20:40
Trudno powiedzieć,czy bardziej kradną ci,co nie mają za dużo,czy ci którzy mają mnóstwo.Taki Rywin np.nie miał mało a jeszcze mu brakowało
jacek / .* / 2005-08-18 20:19
Jak to czytam to przecieram oczy ze zdunienia. Taki Tusk czy " Kaczor" tyle lat przy korycie a taki skromny majątek!!! Nie ja na nich nie będę głosował. Obawiam się, że jak się dorwą do władzy to dopiero będą nadrabiać zaległości finansowe.
hajnel / .* / 2005-08-18 22:24
jasne głosuj na "cimoszka" ten tyle lat przy korycie nie zmarnował ,do tego "bezpartyjny"PZPR-owiec,SLD-owiec,szuka owiec żeby je strzyc.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy