kto mi wytłumaczy

lakis007 / 2008-09-27 09:24
Przeczytałem to forum o ubezpieczeniach samochodowych i kto mi wytłumaczy jak to jest, że wszędzie czytam iż plusem TU są stawki, a minusem likwidacja szkody. Ale nigdzie nikt nie napisał, że przeczytał przed zawarciem umowy ogólne warunki i wiedział co kupuje. Ubezpieczenie to umowa jak każda inna i za określone pieniądze kupujemy określony produkt czyli jak kupujemy Smarta to płacimy za Smarta jak kupujemy Mercedesa to płacimy za Mercedesa. W ubezpieczeniach pewnie jest tak samo jak kupujemy tanio to warto przeczytać dlaczego jest tak tanie, a nie kupić a potem mieć "wyobrażenie" ile powinni nam zwrócić. Powiem, że nie jestem pracownikiem żadnej firmy ubezpieczeniowej tylko staram się przedstawić swój punkt widzenia. moje doświadczenie co do dkładki wywodzi się z faktu, że kiedyś kupiłem tanie ubezpieczenie w firmie "Polisa" (jeśli ktoś pamięta), a jak upadła musiałem kupić drugie. Od tej pory czytam warunki i nie kupuję tanio bo nie chcę już kupować czegoś co może być "chińską żywnością".

pozdrawiam
Wyświetlaj:
Lech3 / 2008-09-27 18:57 / Bywalec forum
Nie myślisz chyba , że doczytasz się wróżby na temat tego kiedy jakaś firma "padnie" :)
lakis007 / 2008-09-27 23:29
nie mślę, że jakaś firma padnie ale jak mało płacę to muszę się spodziewać, że gdzieś te pieniądze zostały zaoszczędzone i to napewno nie na prowizji agentów, bo czy to to jest agent czy osoba przy telefonie to musi zarabiać, a jak wiesz osoba przy telefonie pewnie wiecej bo to pracownik etatowy
Lech3 / 2008-09-28 14:11 / Bywalec forum
Bingo ! :) . Ale jest jeszcze kwestia pozostałych kosztów w postaci rozbuchanych przedstawicielstw , dyrektorów , managerów , i innych nie wiadomo do czewgo potrzebnych pracowników . Nie wszędzie tak jest i stąd też różnice .
lakis007 / 2008-09-28 20:52
Całkowicie się z Tobą zgadzam dużo ludzi mało kompetentnych. Ale jak byłem w firmie ubezpieczającej wyłacznie przez internet to liczba ludzi mnie powaliła może tylko mniej zarabiają bo to nie są LICENCJONOWANI agencji tylko osoby czytające tekst z monitorów

Najnowsze wpisy