Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kto nie może być weteranem?

Kto nie może być weteranem?

Money.pl / 2008-03-03 12:28
Komentarze do wiadomości: Kto nie może być weteranem?.
Wyświetlaj:
JAW / 87.207.207.* / 2008-03-17 23:49
Odznakę weterana mam tak głęboko, że aż w dwunastnicy i tyle sobie też z niej robię. Szacunek należy się człowiekowi, a nie kawałkowi blaszki i żaden szef BBN nie będzie mi mówił, komu mam oddawać honory i kogo szanować, a tym bardziej, kto jest weteranem walk o niepodległość, a kto nie. Jak tak dalej pójdzie, to będzie jeszcze odznaka honorowego przedszkolaka z dodatkiem mlecznym i pieluchami za darmo. A te dwie stówy niech Kartofel wyłoży z własnej kieszeni, a nie moich podatków. Ja też potrafię postawić np. jego starą w pokera nie pytając o zdanie.
andowc / 83.30.108.* / 2008-03-17 20:40
Jak pisze Gazeta Wyborcza każda osoba uznana za weterana otrzyma 200 złotych dodatku kombatanckiego miesięcznie, darmowe leki,

Odp/
Lepiej jakby to dali inwalidom, niepełnosprawnym i innym którzy uczciwie pracowali, a nie walczyli nie wiadomo o co.
man13 / 2008-03-03 12:28 / Tysiącznik na forum
Radosna tworczosc Kaczynskiego zmienia historie i dzieli spoleczenstwo. I pomyslec ze od tego roku mozemy miec nowych wyzwolicieli ziemi polskiej kroczacych w swym marszu o wolnmosc z zachodu. Komedia i groteska to dzialanie bandy PiSialow wspieranych moralnie przez czarna mafie.
szczerzezadowolony / 83.24.198.* / 2008-03-03 16:46
wzruszyłeś się, aż miło. Widzisz, to o czym mowa teraz, powinno być zrobione już kilkanaście lat temu. Dzisiaj łajzy polityczne i wychowawcze LWP, tudzież kapusie i inni szubrawcy znaliby swoje miejsce w społeczeństwie, a tak drą swoje czerwone ryje nadaremno.

Najnowsze wpisy