Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kto usiądzie na gorącym fotelu prezesa Orlenu?

Kto usiądzie na gorącym fotelu prezesa Orlenu?

Wyświetlaj:
x-trade / 194.4.130.* / 2006-11-14 09:53
Igor Chalupec znacznie powiększył wartość Orlenu dla akcjonariuszy - to jego plus. Minusem jest utopienie firmy w Możejkach. To kosztuje jakieś 20 PLN / akcję. Zgadzam się z Autorem artykułu, że strategiczne walory zakupu Możejek zostały znacznie przecenione.
wtorek / 83.17.92.* / 2006-11-14 09:26
panie premierze na preezesa Orlenu wstawić Komorowskiego. Bronek to "wybitny" polityk zna się na wszystkim ! Aż dziw bierze, że do tej pory Polska nic z jego "talentów" nie skorzystała. Zamiast przez 17 lat robić w Sejmie kabaret, niech teraz przysłuzy sie Polsce i swojemu szefowi Schetynie.
KCM / 212.76.33.* / 2006-11-14 02:35
Jestem coraz bardziej zdumiony artykulami, ktore ukazuja sie na portalu Money w tematach ropy i gazu. Przebywanie zagranicą sklania mnie do zdecydowanie wiekszej ostroznosci w formulowaniu poglądow na ten temat, niz robia to autorzy tych artykulow. Jestem szczegolnie zdziwiony takimi artykułami jak ten. Czy redakcja Money, która jak rozumiem bada pochodzenie tych artykolow nie obawia sie, ze artykuly te sa inspirowane przez rosyjskie sluzby wywiadu?
Obserwator! / 84.10.12.* / 2006-11-14 06:00
Komentarz jest zapewne autorstwa naszego wybitnego generała Mariana Zacharskiego, który rozłożył na obie łopatki premiera Józefa Oleksego i kolegującego się z nim rosyjskiego szpiega Ałganowa. Nasz dzielny pogromca rosyjskiej razwiedki dowiedział się o tych szelmostwach w czasie podwieczorku z wrednym szpionem na Wyspach Kanaryjskich. Tak trzymać Panie Generale. Liczymy na dalsze komentarze. Pozdro.
Rabaj / 83.14.47.* / 2006-11-14 15:37
to nie jest dywersifikacja skoro Mozejki bazuja na rosyjskiej ropie. Dlaczego nikt z rzadzacych powaznie nie zajmie sie ropa z Afryki np. Libii .Tam aktualnie inni robia gigantyczne interesy a przeciez my Polacy tyle lat spedzilismy w Libii a teraz gdy są tam najlepsze interesy Polaków w ogole nie ma

Najnowsze wpisy