Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kto uważa, że Lepper miał rację?

Kto uważa, że Lepper miał rację?

Money.pl / 2006-09-23 10:27
Komentarze do wiadomości: Kto uważa, że Lepper miał rację?.
Wyświetlaj:
Tadeusz / 212.2.100.* / 2006-09-24 10:30
Lepper to burak i nic tego nie zmieni. Nigdy nie wierzyłem że ten czubek długo utrzyma się w koalicji bo byłem pewny że znowu zacznie rozrabieć. Zmienił swój wizerunek (ale to zasługa jego doradców) i to trzeba mu przyznać (widać ma doskonałego fachowca ) w środku jednak dalej to burak któremu najlepiej wychodzi rozrabianie w taki czy inny sposób. Budowanie czy tworzenie czegoś wymaga jednak zupełnie innej energii niż latanie z bronami czy rozsypywanie zboża. Bogu dzieki że go wywalili ! Inni z Samoobrony (nie wszyscy) też zaczynają przeglądać na oczy poza niedawnymi maturzystkami które widzą już w nim !!!!! :-))) przyszłego prezydenta. Gdzie my żyjemy?? Po prostu ZOO.
Jakub Wędrowycz / 2006-09-24 00:36 / Giełdowy egzorcysta amator
Wybaczcie ,ale jestem zwolennikiem teorii ,że można kupić ( załatwić) mistrzostwo kraju w piłce nożnej i można kupić ( załatwić) 20 % poparcie ! Andrju był spuszczony ze smyczy przez ten rok ,ale ... Hodowcy PSÓW BOJOWYCH wiedzą o czym mówię . W pewnym momencie koniecznym jest wskazanie miejsca sabace !
TW / 83.31.70.* / 2006-09-23 16:49
Lepper wyrósł na populiźmie i populistyczne chwyty zawsze znajdą uznanie w roszczeniowo nastawionym społeczeństwie.
To łatwiej niż nauczyć się liczyć.
Z drugiej strony ma rację, bo nie pozwala się d**ać Pis-owi.
tatko / 2006-09-24 00:30 / Tysiącznik na forum
W stosunku do Kaczyńskiego Lepper miał rację...I tu będzie podział na pisowców i niepisowców...
Jakub Wędrowycz / 2006-09-24 00:32 / Giełdowy egzorcysta amator
A wśród "niepisowców" rola Leppera będzie tą ZNACZACA ?
tatko / 2006-09-24 18:25 / Tysiącznik na forum
Dla mnie nie będzie. Są jednak tacy i to sporo, dla których Lepper zyskał i oddadzą na niego swój głos. Już mam z takimi do czynienia...
Big Lebowski / 2006-09-23 17:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nigdy nie uznam racji Lepera...
maxx / 2006-09-23 11:06
A jakie mogą być wyniki sondażu w państwie, w którym spora część ludności żyje na wsi? Jak mieli odpowiadać obywatele, których poprzednia władza (PRL) nauczyła, że wszystko dostają, a sami nic nie muszą robić?

Dopóki w głowach obywateli będzie poanował pogląd, który mówi, że dobra władza to taka, która zabiera bogatym, a daje "biedym" (często nierobom) to wyniki sondaży w ogóle nie będą mnie dziwić
Git / 212.76.33.* / 2006-09-23 10:51
"Osoba" zleceniodawcy "badań" też wiele wyjaśnia.
Desstin / 2006-09-23 11:16 / Bywalec forum
Fakt, sondaże zlecane przez GW czasami przynoszą zaskakujące wyniki...;-)
koment/bp / 83.21.37.* / 2006-09-23 15:42
O GW można mówić różne rzeczy.Trzeba pamiętać ,że wszystkie nagonki medialne na jakąś partię w naszej histori(po PRL) przynosiły odwrotny skutek od zamierzeń i celów.PIS-owska krytyka SAMOOBRONY przynosi taki właśnie skutek. Pamiętać o POLSCE DECYDUJĄ wyborcy na prowincjj.Warszawka to dla nich świat obcy i podejrzany.

Najnowsze wpisy