Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Kto zarabia na giełdzie?

Kto zarabia na giełdzie?

Grzegorz / .* / 2005-10-05 17:54
Komentarze do wiadomości: Kto zarabia na giełdzie?.
Wyświetlaj:
wnikliwy / .* / 2005-10-09 18:16
Czy to oszacowanie ze kazdy inwestor zarabia nie jest zbyt naciagniete? O ile wiem inwestorzy, ktorzy poniesli strate nie rozliczaja sie z Urzedem Skarbowym, wiec statystyki nie sa takie optymistyczne jak przedstawione.
a / .* / 2005-10-07 11:26
Stary przy każdym wątku "naganiasz" do tych certyfikatów. Daje się z takiej roboty naganiacza wyżyć?
andy / .* / 2005-10-07 12:09
Co to znaczy naganiam? Uzyłbym innego sformułowania: informuję o korzystniejszej możliwości inwestowania swoich pieniędzy. Wieksze mozliwosci, to za malo powiedziane. Poza tym duzo mniejsze oplaty i lepsze wyniki, niz osiagaja zarzadzajacy. Przeszkadza Ci to, że ktoś może z tego skorzystać? Ja skorzystalem i jestem wielce zadowolony. Do funduszy na pewno nie wroce.I jeszcze jedno: zadnych oplat za informacje nie pobieram ;-) Wystarczy, ze robia to roznej masci agenci i fundusze. Mam tylko nadzieje, ze Ty tego nie robisz?Jak to jest, ze im biedniejsze spoleczenstwo, tym drozej musi placic za produkty (rowniez finansowe) gorszej jakosci? Niemcy przechodza na certyfikaty. Ubiegloroczna wartosc emisji: 60 miliardow Euro. Tendencja rosnaca.Czytaj wiecej:www.zertifikatejournal.deSerdecznie Pozdrawiamandyliberty@post.pl
a / .* / 2005-10-07 15:50
Co do tez przez Ciebie głoszonych, to na tyle na ile znam sięna fiznasowaniu to w dużej mierze się z Tobą zgadzam. Tylko chyba na każdym wątku dotyczącym inwestycji piszesz to samo i to w dużej ilości słów co wywołuje u mnie stosowne skojarzenia o których napisałem, tak to wygląda w moim odczuciu. Zastanawiam sięczy jak dziśotworzę lodówkę to czy czasem nie pojawi się rekę z kartką o treści wiadomej...;-)
andy / .* / 2005-10-12 05:55
Gdyby to ode mnie zależało, Twoja lodowka byłaby zawsze pełna samych smakowitości ;-) A co do wpisów: ludzie przekonują się, że są - całkiem niedaleko od nas - dużo ciekawsze instrumenty finansowe od tych dostępnych w grajdołku warszawskim (w tym również na polskie spółki i indeksy).Po co dawać zarabiać innym? Zarabiaj Ty!Prowizja przy zakupie sięgająca 5% i coroczny haracz "za zarządzanie" również po kilka procent? Dużo za dużo.Sprawdź, czy Twój fundusz nie generuje wartości dodanej ze znakiem ujemnym!Serdecznie Pozdrawiamandy
a / .* / 2005-10-07 11:26
Stary przy każdym wątku "naganiasz" do tych certyfikatów. Daje się z takiej roboty naganiacza wyżyć?
andy / .* / 2005-10-06 13:05
Zarabiaj i Ty! Tylko pamietaj o rozlozeniu ryzyka (nie chodzi o kupienie kilku (nastu) spolek na gieldzie warszawskiej, bo to nie jest zadna dywersyfikacja. Korelacja jest w tym przypadku zbyt duza. Proponuje spojrzec na swoje finanse szerzej: skoro jestesmy w UE, to moze warto sie przyjrzec sie blizej instrumentom finansowym dostepnym dla Hansa Schmidta? Mam na mysli certyfikaty inwestycyjne (Anlagezertifikate).Poczytajcie sami:www.zertifikatejournal.dekoplania wiedzy o certyfikatachZarobki nie tylko na wzrostach, nie tylko na rynkach akcji. Mozliwosc zarabiania na Chinach, Indiach, USA, Europie (Wschodniej tez), surowcach, nieruchomosciach...Renomowani emitenci, np. ABN AMRO, Deutsche Bank, UBS, Citibank, BNP Paribas, JP Morgan Chase ...Fundusze inwestycyjne? A po co przeplacac za gorsze wyniki?Portfel z certyfikatow dobierze zarowno inwestor nastawiony (bardzo) konserwatywnie, jak i nastawiony czysto spekulacyjnie (oczywiscie szeroki srodek tez). Najwazniejsza jest dywersyfikacja. Na warszawskiej gieldzie jednak niestety niemozliwa do przeprowadzenia. Dywersyfikacja decyduje w 90% o sukcesie inwestycyjnym (lub jego braku).Przekonajcie sie sami, ile przeplacacie u wszelkiej masci agentow i w funduszach!Poczuj sie wlascicielem swoich pieniedzy, zanim zrobi to ktos za Ciebie!Serdecznie Pozdrawiamandyliberty@post.pl
Redakcja forum / 2006-03-08 19:46 / Administracja forum
Przypominamy ciekawy temat.
alek / .* / 2005-10-08 19:24
Mam psa Modi ma 5 lat jest ras bernański pies pasterski jest piękna mam terz kanarka kango jest malótki P.S napisz do mnie

Re:

horoscope / .* / 2005-10-06 11:41
horoscope here
Grzegorz / .* / 2005-10-05 17:54
Inwestowałem na zagranicznych giełdach i walutach (forex). Zysakałem 400%! Było to dla mnie aż niesamowite, a teraz już jestem ostrożny. Zyski mniejsze ale stabilne.Postanowiłem z tego żyć i pomimo wysokich zysków jest to bardzo męczące. Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy... Ale jak ktoś lubi...
Paweł 111 / 83.31.72.* / 2006-10-20 11:11
Grzegorz od jakiej kwoty startowałeś na giełdzie i w jakim okresie czasu udało Ci sie zarobić 400% ?? Na jakich giełdach głównie grałeś??? Ja gram na warszawskiej i 400% przez okres 2-3-ech lat jest dla mnie raczej nie możlwe a gram raczej ryzykownie. Poza tym ostrożne granie też wiąrze się z ryzykiem.
doris / 83.18.194.* / 2006-05-25 00:11
ja jeszce nie inwestowłam ,ale chciałabm spróbować od czego zacząć
Mihaldsdef / 83.29.172.* / 2007-05-10 22:40
ja odrazu ide na amerykansko giełde ok?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy