Forum Polityka, aktualnościPolityka

Który Rząd wybieracie PO czy PIS?

Który Rząd wybieracie PO czy PIS?

skomentuj
lulka568 / 2011-05-23 09:01
witam,
chciałam Was tak z ciekawości zapytać jakby dziś miały zostać przeprowadzone wybory to który Rząd wybieracie PO czy PIS? która z partii Waszym zdaniem lepiej się sprawdziła w okresie swoich rządów? bo dla mnie niezrozumiały jest wzrost poparcia dla PIS w ostatnim czasie. Przecież nie proponują żadnych konkretów dla rozwiązania obecnych problemów kraju...
Wyświetlaj:
Halina Prądzyńska / 83.8.25.* / 2019-04-13 13:28
Wybierajcie zdecydowanie PO. PIS to zdecydowani oszuści. Mają na 500+, mają dla emerytów popatrzcie ci co mają gdzieś 5000 zł. emerytury dostaną, ci co mają niską nie dostaną. Jarosław Kaczyński na świnie i krowy ma,a nauczyciele mają bardzo niską krajową, a PO chce ich wesprzeć. Bardzo was proszę głosujcie na PO będziecie mi później dziękować jak PO wygra czyli głosujcie na PO.

pozdrawiam Halina Prązyńska
Antykomunista / 37.47.15.* / 2019-04-14 21:25
Z dwojga złego wolę PIS. Marnują pieniądze pakując je w socjal (co według mnie jest błędem) ale to jest lepsze niż autostrady Donalda, Amber Goldy, i 300mld. Złotych które spier...iło w niewiadomym kierunku. Nadzieją jest kapitalizm i PRAWDZIWE prawo i sprawiedliwość PO, PIS, .N, SLD, PSL, i cała reszta tego szamba to ludzie którzy powinni zostać wycofani z obiegu a na ich miejsce powinni przyjść nowi wogóle z poprzednimi niezwiązani w nic nieumoczeni. Wiem co kieruje ludźmi którzy głosują na PiS ale nie wiem co kieruje do głowy na PO? Niech mi ktoś odpowie.
Marek696 / 5.173.9.* / 2019-02-04 11:03
Rzady pis doprowadzaja kraj do upadku, program 500+ to bład nie chce tutaj nic mowic ale rzad jeszcze nie uznał homoseksualizmu jako choroby, do tego jeszcze zarazliwej. A ta sławna piramida finannsowa zwana jako ZUS jest sztucznie podtrzymywna przy życiu. Ten kraj potrzebuje ingerencji niewidzialnej reki wolnego rynku ktora ustabilizuje nasza sytuacje i zapewni naszemu państwu dobrobyt. Wspominanie o propagandzie pewnej telewizji jest juz godne pożałowania. Nie chce mowic ze za komuny było lepiej jednakże jestem do tego zmuszony . Dziekuje Marek Rumiński
Ja742 / 5.174.33.* / 2019-01-03 10:31
Po jak by rządziło to by już Polski nie było wszystko by sprzedali PiS choć trochę tego próbuje urochomic żeby były dochody do państwa Po wszystko Niemca sprzedali to co zysku dla państwa przynosiło ja tam nie mówię że PiS jest super tylko że Po to złodzieje
Zawiedziony / 46.215.96.* / 2018-09-06 12:06
PiS , to wiaderko zimnej wody na glowe Polakow !
Nie wolno glosowac na PiS .
A.A.P / 46.215.96.* / 2018-09-06 11:52
PiS niszczy Nasz Kraj i smieje sie nam w oczy , zniewala Polakow i zastrasza . Panie Kaczynski , czasy Panstwa Policyjnego , juz dawno minely . Nie niszcz Pan tego pieknego Kraju i Ludzi , ktorzy w nim mieszkaja . Wladza dla mlodych politykow , bo to ich czasy . Wy PiS-owcy musicie sie pogodzic z foktem , ze nie idziecie krok w krok z obecnym czasem i oczekiwaniami Polakow . Napewno nie bede na was glosowal , PiS - NIE , inne Partje - TAK !!!
A.A.P
Barbara885 / 94.254.231.* / 2018-08-27 07:44
Po lepiej dzialali
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Wapniak / 2018-03-07 15:54 / Tysiącznik na forum
Udało się zalogować.
Wg.mnie mam wybór pomiędzy /umownie/ złodziejem a wariatem. Nie odpowiada mi nowo tworzona; demokratyczna bolszewia z historią tworzoną na nowo dla potrzeb aktualnej władzy wraz z całą propagandą i jej skutkami. Jest mi po prostu wstyd, że przyszło mi tu żyć i umierać. A w głosowaniu oddam głos nieważny!!!
Obecna rzeczywistość, której jestem świadkiem, pozwala mi dopiero zrozumieć całą dotychczasową historię naszego kraju i narodu.
szybowiec58 / 2018-01-09 12:02
wybór między dżumą a cholerą nie należy do szczególnie lubianych przeze mnie. Oba rządy mają swoje wady, ale także jakieś zalety, co niechętnie przyznaję.
Wzrost poparcia PiS nie jest szczególnie trudny do zrozumienia - partia całkiem nieźle radzi sobie z propagandą skierowana do osób najbardziej na nią podatnych. poza tym - niezależnie od osobistych ocen - PiS jest pierwszą partią, która skierowała strumień środków do osób pochodzących z ubogich rodzin. to, a dodatkowo utrzymywanie się na stanowisku oblężonej twierdzy widocznie jest wystarczające.
trudno przy tym nie wspomnieć o słabosci opozycji, która albo się dzieli, albo strzela sobie w kolano coraz dziwniejszymi pomysłami potępiając przy okazji wszystko, co robi rząd.
m.404 / 94.254.226.* / 2016-12-18 21:07
Jak wszyscy się tak wypowiadają to dołączę i ja. Nie mogę patrzeć już na oglupienie ludzi, na to jak wszyscy jeżdżą po Pisie. Ludzie jesteście po prostu ciemni bo inaczej was nazwać nie można. Czy nikt nie widzi, że to jedna wielka propaganda PO ? Nie widzicie, że świnie się nie moga oderwac od koryta i dlatego kopia dolki pod pisem , oczerniaja go, wynajduja co sie tylko da zeby ich oczernic? Nie widzicie, że PO opłaca ludzi, sieje propagande , wyszukuje coeaz to nowych afer ? Takich jak niby PIS chcial wprowadzenia ustawy antyaborcyjnej a byl to przeciez projekt obywatelski. Wszystko przekreca tak zeby pograzyc pis zeby ludzie ich znienawidzili i juz nie glosowali na nich. PO znow chce dorwac sie do koryta manipulacja. PIS moze nie robi wszystkiego super ale bez przesady . Mam wiec jedno pytanie czy dostaliscie cos od poprzedniego rzadu? Na pewno nie. To byl rzad zlodziei i sprzedawczykow. Sprzedali by Polske za grosze gdyby tylko mogli. To byli dopiero oszusci i komunisci ! Nic nie dali polakom tylko sami się dorabiali. Tylko jest jedna roznica nikt wtedy na nich nie polowal i nie chcial osmieszyc, nikt nie ujawnil co oni wyprawiali. A teraz PO utworzylo smieszny KOD pod przewodnictwem smiesznego bylego prezydenta Komorowskiego i chca zniszczyc wszystko co pis robi nawet te rzeczy z ktorych mamy korzysci. Ale prosze bardzo badzcie dalej ciemni j niech przejmie wladze PO zobaczymy czy bedzie tak wspaniale i czy dalej bedziecie tyle otrzymywac od rzadu.
JanuszRados / 2017-04-11 13:13
Nie popieram PIS, PO też mam dosyć, ale co do tej propagandy to zgadzam się jak najbardziej.
PO górą / 5.172.235.* / 2017-03-10 07:48
Hitler miał władzę, ale strzelił sobie w łeb [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
kris5 / 185.119.208.* / 2017-11-29 20:08
Żaden z polityków tego nie zrobi bo trzeba mieć honor i odwagę,a tego im boża nie dała.
kajek5454@interia.pl / 5.172.233.* / 2017-09-09 22:38
PO plus TVN ;oszusci nie boje się tego napisac bo to prawda nie wiem co to za ludzie którzy głosują za Schetyna weźcie sobie teraz wyobraźcie teraz rząd PO klamcy,kombinują dobrze ale tylko dla rządu po nie dla Polski
H Szatkowski / 2016-12-23 06:37
Sam tą wypowiedzią dałeś dowód jak skuteczna może być propaganda. Tyle, że obecnych władz.
Kamil810 / 94.254.128.* / 2016-12-09 09:22
PO okradało państwo z naszych pieniędzy wagonami nie zawracając sobie głowy jakimi jak prawo śmiertelników bo są rasą panów (socjalizm). PIS kradnie bezpośrednio z naszych kieszeni próbując nam wmówić że coś nam daje łamiąc wszelkie możliwe prawa konstytucyjne (komunizm). Zamieniliśmy złodziei kierowanych socjopatą na złodziei z przywódcą z osobowością mnogą. Od lat nie jesteśmy państwem demokratycznym ku uciesze Wladimira Wladimirowicza który kilka groszy do tego dorzucił. Jest taka stara zasada wojenna która zawsze miała i będzie miała prawo bytu:po co atakować silne państwo skoro można je osłabić od środka i chwile poczekać. Wśród debili z Wiejskiej nadal siedzi na wysokich stanowiskach mnóstwo nazwisk odpowiedzialnych za sytuację w 81r. nie bez powodu.
Adam758 / 79.173.32.* / 2017-03-10 23:25
Wiele razy słyszałem od niezbyt rozgarniętych osób , jak PO "okrada ludzi"
tak naprawdę powtarzają to poprzez zmanipulowaną informację, nie mają pojęcia ci ludzie o niczym.
To jest ta ciemnota która niszczy kraj i głosuje na PiS.
To straszne jak cofamy się egzystencjonalnie.
gordejuela / 2016-12-13 14:52
jakies dowody na okradanie wagonami,czy tylko tak sobie p*** pod nosem??Kto według ciebie jest socjopata??
Pod konie cPO PKB Polski roslo o + 4,3 % ,teraz po zaledwie roku jest już tylko + 1,9 % a zadluzenie skokowo przekroczylo 900 miliardow.Po co wypisujesz głupoty??Placa ci z ato?
Polak 129 / 92.233.97.* / 2018-03-11 12:54
Budowano najdroższe autostrady Ile prywatyzowanych zakłady za bezcen w VAT paliwo fauna w Ale ty jesteś ślepy i głuchy
Szara / 31.0.45.* / 2016-07-01 18:46
Zyje w kraju w ktorym przybywa dlugu,biedy i pracownikow administracyjnych.Zarabiam 2000 i za to musze utrzymac rodzine i dom.Nie mam podwyzki od 10 lat,nie moge strajkowac ,bo pracuje w firmie prywatnej.Urzednicy moga podatek od mojej nieruchomsci podwyzszyc wstecz za ubiegle lata,a ja w przeciagu 14 dni musze zdobyc na niego pieniadze zeby nie utrzymywac jeszcze komornika.Granda!Bez wzgledu na nazwe parti ,ktora sprawuje wladze za oszczednosci zaplaci szary lod taki jak ja
wowo / 85.221.178.* / 2014-04-09 19:21
Jezu nie! Boże nie! Tylko nie PIS. Może i PO nie jest idealne, ale PO panuje nad sytuacją jakotako. Fajne Euro 2012, zahamowana inflacja, podwyżka dla nauczycieli. PIS to będzie porażka. Państwo w państwie: PIS i reszta. NIEEE. To ja już wolę SLD PSL i Ruch Palikota ale nie PIS!!! Błagam!
Adam758 / 79.173.32.* / 2017-03-10 23:26
Nie chodzi o panowanie nad wszystkim tylko o stawianie małych kroków, szliśmy dobrą drogą z europą, teraz idziemy z kościołem, ten nam napewno pomoże!!!!:)
@@@ / 89.68.179.* / 2014-04-28 22:58

Jezu nie! Boże nie! Tylko nie PIS.

Gratuluje refleksu.
Zajelo ci prawie 3 lata zeby zrozumiec post na ktory odpisujesz.
cridrid / 2014-04-27 13:26
PO panuje doskonale (jak w Rosji) nad opinia publiczna i jej kreowaniem. Dziwna to demokracja, skoro "kola" rzadzace odmawiaja ludnosci pójscie na referendum (sprawa Gronkiewicz-Walc). Dziwny to rzad, który daje preferencje obcemu kapitalowi sprzedajac Polske, zwiekszajac bezrobocie i gdy mlodziez "za chlebem" musi opuscic Polske. Ale jeszcze mam nadzieje, ze Polacy przejza, ze prawda zwyciezy.
Piszesz "PO panuje nad sytuacja". Ale jakim kosztem. Nawet Gierek za swoich czasów ani nawet w malym procencje nie zadluzyl Polski tak, jak PO. Ot, prezencik dla naszych dzieci, wnuków, .....prapraprapra itd wnuków.
Obywatelka / 31.61.139.* / 2015-10-14 01:51
Moim zdaniem, każda z tych partii pozostawia dużo do życzenia co skutkuję rosnącym poparciem dla mniejszych partii politycznych. Wzrost poparcia dla PiS nie jest dla mnie dużym zaskoczeniem, PiS mam stałe poparcie ludzi starszych, którzy wiernie stoją przy tej partii. PO natomiast uzyskuję raczej poparcie u ludzi młodych, którzy rezygnują z poparcia dla platformy na rzecz innych mniejszych partii politycznych. Osobiście popieram Platformę, jestem przerażona sondażami przemawiającymi za PiS'em dla mnie dopuszczenie ich do władzy będzie wielką pomyłką... Prowadzą oni politykę nienawiści i tak na prawdę będą prowadzić politykę, która będzie miała na celu utarcie nosa Platformie a nie dobro kraju. PO bardziej umie rozgraniczyć konflikt z Pis'em i dobro państwa. Sama myśl o rządach Pis'u jest dla mnie dość dołująca, nie wiem co w takiej sytuacji stanie się z naszym kraju, nie jest idealnie ale za ich rządów będzie jeszcze gorzej
.yesss. / 81.190.49.* / 2015-10-14 23:15

PO natomiast uzyskuję raczej poparcie u ludzi młodych,

Młodzi tak popierają PO,że już 3mln.młodej siły roboczej opuściło ten kraj na stałe.
Fela / 77.237.15.* / 2011-09-23 11:06
Rządzenie naszym krajem to nie mecz. Myślę, że za rządów PIS-u koalicja jaka się wtedy utworzyła była odzwierciedleniem polskiego społeczeństwa.
Nie przypomina się dziś wcale co wtedy wyprawiało PO, wystarczy, że zwyciężyło i do dziś w niewybredny sposób bezwzglednie tępią swoich przeciwników a więc i opozycję, której działanie jest przejawem demokracji.
Dla mnie liczy sie intencja i kompetencje a takze brak stronniczości. Która partia - nieistotne. Ważne, by rządzący wzmocnili pozycję Polski i poprawili jakość życia przeciętnym ludziom, także tym pozbawionym przebojowości i kreatywności. Jak do tej pory jest ciężko i nikt tego nie bierze pod uwagę. A wiadomo, że szczęśliwi ludzie to szczęśliwy kraj.
Tompalusz / 46.113.30.* / 2011-09-22 14:40
A ja wybieram PO. Jako poznaniak jestem bardzo zadowolony z rządów tej partii. Dzięki Bozenie Szydłowskiej UAM otrzymał o ok 189 tys. zł więcej na realizację programu wieloletniego –
BUDOWA CAMPUSU NA MORASKU oraz wydłużono czas na wydatkowanie środków. Jestem naukowcem i te sprawy są dla mnie ważne.
Triz / 2011-05-24 21:02 / Bywalec forum
Trzeba być ograniczonym umysłowo, żeby wybierać tylko między tymi dwoma partiami.
Benedykt22 / 2011-05-24 15:06 / Bywalec forum
Żanej z tych partii już nigdy napewno nie wybiorę!!
do początku nowsze
1 2
skomentuj

Najnowsze wpisy