Forum Forum dla firmZakładanie firmy

ktoś do strony internetowej i gadżetów reklamowych

ktoś do strony internetowej i gadżetów reklamowych

KacperWams / 2013-07-12 10:30
Właśnie zaczynam działać na rynku remontowo-budowlanym. Powinienem zadbać o jakieś logo i stronę internetową bo to teraz podstawa. Niezłym pomysłem byłyby jakieś gadżety, wiadomo że reklama to najlepsza dźwignia handlu, a jak praca będzie dobrze wykonana i klient jeszcze coś dostanie to na pewno wróci. Przechodząc do sedna sprawy, potrzebuję kogoś kto zająłby się tym wszystkim. Nie chcę korzystać z kilku firm, bo wiadomo jak to bywa w takim przypadku. Nie zależy mi też na cenie, bo jak widzę niektóre strony to aż przykro patrzeć. Macie coś do powiedzenia w moim temacie?
Wyświetlaj:
michal_kik / 2020-10-17 21:55
Jeśli chcesz założyć stronę internetową swojej firmy to polecam zlecić to zadanie Greenview Sp. z o.o. Wykonają ciekawą witrynę zgodnie z twoimi preferencjami.
Bartol123 / 83.21.213.* / 2020-09-23 13:39
Zawsze będę polecać https://promoshop.pl/ . Mają wiele produktów, a obsługa nie tylko jest miłą, ale także pomaga w wyborze i opiekuję się klientem.
activepromo / 46.204.247.* / 2014-10-04 20:41
Z fajnych oryginalnych gadżetów polecam poduszki reklamowe. Inne standardowe, które są najczęściej wykorzystywane na co dzień to: kubki reklamowe, długopisy reklamowe, smycze reklamowe, koszulki reklamowe, parasole reklamowe, kubki termiczne z nadrukiem, pendrive z logo, power banki, ładowarka samochodowa usb, podkładka pod myszkę, kalendarze reklamowe, jakieś notesy może...
Wszystkie wymienione gadżety znajdziesz na stronie www.activepromo.pl
mag325 / 89.229.80.* / 2014-05-12 14:00
sprawdź sobie w sklepie reklamowym ofertę gadżetów, jest też możliwość zamówienia strony, więc chyba to jest to czego szukasz, wszystko w jednym miejscu
Mariak / 89.229.77.* / 2014-04-13 10:56
Ostatnio przejeżdzałem w Szczecinie w centrum i na ulicy Jagiellońskiej jest jakieś nietypowe biuro gdzie maja na szybach oklejone TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH i POZYCJONOWANIE STRON. Ciekawa sprawa bo rzadko widuje takie miejsca, że stronę można zamówić inaczej niż przez maila tylko wejść jak do sklepu :D. Firma nazywała się ENTERSO i widziałem w sieci, że produkują też programy do pozycjonowania stron.
huski / 81.190.37.* / 2014-04-28 08:48
Agencji, które jednocześnie tworzą gadżety oraz strony raczej nie ma. Firmy specjalizują się w określonych segmentach, ATL/BTL czyli gadżety oraz agencje interaktywne czyli właśnie strony www. Stronkę od 79 zł możesz mieć w stronywabonamencie.pl co nie jest zbyt dużą kwotą.
rafi337 / 178.37.48.* / 2014-02-01 12:41
Ja mogę polecić firmę tnm.pl Robiłem u nich ulotki wizytówki i stronę internetową.
Na ich stronie znajdziesz już dużo informacji oraz formularze które są pomocne w określeniu jakiej strony tak na prawdę potrzebujesz.
Po przeczytaniu informacji jakie mają na własnej stronie wypełniłem formularz.
Oddzwonił do mnie człowiek od nich w kilka może kilkanaście minut rozmowy ustaliliśmy większość szczegułów i całą resztę załatwiliśmy już przez internet, tylko ulotki i wizytówki odebrałem fizycznie od kuriera.
Jak dla mnie wielki pozytyw za dobrą i szybką robotę.
doputy / 2013-08-22 23:45
Ja polecam Ci kontakt z firmą ze Szczecina: http://www.eppearance.pl. Pomogą Ci w stworzeniu strony i wypromowaniu jej w sieci. Wystarczy, że określisz słowa kluczowe, na jakich Ci zależy i od razu dowiesz się, jaka będzie cena za taką usługę. Pozycjonowanie jest istotne, jeżeli chcesz zaistnieć w Internecie.
KacperWams / 2013-07-12 23:10
Wysłałem zapytania tylko nie mam jednego namiaru na tego artigrafa, czy to o to chodzi www.artigraf.pl? A tak w zasadzie to dzięki za odzew. Nie myślałem, że w ogóle jakiś będzie a jest i to nie jeden.
Kowalsky80 / 2013-07-12 15:58
Koledze wyżej chodzi stricte o kilka rzeczy a nie cały PR. Ja współpracowałem z firmą Artigraf i sprawdzili się. W moim przypadku miałem już logo i stronę, ale wiem że tym też się zajmują.
Kreatyni / 2013-07-12 14:28
Witam serdecznie!

Jesteśmy w stanie się tym zająć, nasz zespół zajmuje się tworzeniem nowoczesnych oraz kreatywnych stron internetowych w oparciu o najnowsze technologie, zgodne z obowiązującymi standardami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostanie niemal każdemu wyzwaniu - zaczynając od prostych wizytówek a na rozbudowanych stronach firmowych kończąc.

[B]Kreatyni.pl[/B]
[B]kontakt@kreatyni.pl[/B]
[B]46652794[/B]
pablonet webdesign / 5.173.238.* / 2013-07-12 10:39
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.pablonet.pl
W razie pytań jestem do dyspozycji :)

Najnowsze wpisy