Kultura słowa

skomentuj
Wapniak / 83.28.124.* / 2007-07-15 13:00
Mam pytanie za tzw. 100 pkt.:
Kiedy Sz. Redakcja weźmie się do "roboty" i zgodnie z zaproponowanym przez SIEBIE regulaminem Forum, zacznie egzekwować jego postanowienia?
Jak dotąd poziom dyskusji, a obserwuję to od dwu lat, ciągle się obniża. Ilość wulgaryzmów i chamstwa uczestników Portalu rośnie w zastraszającym tempie.
Sądzę bo takie mam na tej podstawie prawo, iż przekłada to się również w stopniu wprost proporcjonalnym do poziomu twórców Portalu, jej Redakcji oraz jej wspaniałych Moderatorów - opiekunów.
Istniejąca cenzura jest zaś wybiórcza, przypadkowa i zupełnie nie przemyślana co może być tylko kolejnym dowodem poziomu Waszej kadry.
Przy tak pojętej, panującej szeroko komercji w dzisiejszych czasach, nie oczekuję wielkich zmian, lecz zdyscyplinowanie własnych współpracowników wyszłoby firmie tylko na korzyść.
Z poważaniem:
Redakcja forum / 2007-07-17 17:00 / Administracja forum
Możemy Pana zapewnić, że dbamy o forum. Gorączka polityczna nie sprzyja kulturze, także na naszym forum - ale robimy, co można, by forum było miejscem przyjaznym i miejscem wymiany poglądów, a nie inwektyw.
Redakcja_Forum
skomentuj

Najnowsze wpisy