kupno mieszkania TBS

ommbre / 2011-10-11 08:54
Podobno od dziś można kupować mieszkania należące do TBS, właśnie w takim mam przyjemność mieszkać i chciałem zapytać jak należałoby się za to zabrać? czy każdy może je wykupić czy trzeba spełnić jakieś wymogi? będę wdzięczny za wszelkie informacje i rady.
Wyświetlaj:
oko_na _świat / 87.205.245.* / 2011-10-11 15:34
W Warszawie na Gocławiu jest TBS-owski blok przy ul. Rechniewskiego 9. Jóź kilku lokatorów wyprowadziło się z niego do swoich willi pod Warszawą, ale nikt się nie wymeldował bo byłoby to jednoznaczne z utrata takiego mieszkania. Nikt tego nie kontroluje i jest OK w Warszawie dalej będzie brakowało mieszkań bo pani prezydent zajmuje się wkopywaniem coraz większej ilości słupków. Oni i tak wykupią je po taniości. A zanim to zrobią to przywożą jeszcze śmieci swoimi BMW-szkami bo nie stać ich na śmietnik w willach. Mogę to uwiecznić co jakiś czas na zdjęciu! Wszyscy w bloku ich znają.
martyna127 / 79.186.177.* / 2012-05-31 12:53
Z tymi TBSowymi mieszkaniami to nie jest tak całkiem ok. Bo czynsz jest dość wysoki to raz, a dwa że nie jest to mieszkanie własnościowe. Jakoś dla własnego spokoju wolałam dołożyć pieniądze i kupić w Na Sowińskiego i mieć pewność, że to całkowicie jest moje.
szklarek / 2011-10-11 11:04
Tu artykuł, może pomoże :-)

http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/wykup-tbs-sprawdz-czy-sie-oplaca.html
kostta / 2011-10-11 12:26
kupno mieszkania tbs-owego to dobry sposób na tanie nabycie nieruchomości, szkoda że w takim nie mieszkam...

Najnowsze wpisy