Forum Forum inwestycyjneForex

kupujcie elektronikę, bo zdrożeje

kupujcie elektronikę, bo zdrożeje

eddekk / 2009-08-08 09:20
Póki dolar słaby warto kupować elektroniczne rzeczy, bo są dużo tańsze. Przede wszystkim części komputerowe, laptopy, gadżety elektroniczne, monitory i telewizory.
Ja już zrobiłem zakupy. ;-)
Wyświetlaj:
nowinka / 83.26.216.* / 2009-08-08 11:40
http://facet.interia.pl/ciekawostki/groza-i-kryminaly/news/nostradamus-koniec-swiata-juz-w-tym-roku,1349885,4824

lepiej poczekac ;)

ps.
gadżety elektroniczne,

za tydzien Twoj gadzet bedzie starocią ;)
eddekk / 2009-08-08 12:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

za tydzien Twoj gadzet bedzie starocią ;)

Dlatego nie kupuję gadżetów, ale tylko potrzebne rzeczy w rozsądnej cenie. Nostradamusa każdy widzi po swojemu, więc żadne to przepowiednie. Ja nie z tej bajki - jestem niewierzący. ;-)
nowinka / 83.26.216.* / 2009-08-08 14:39


Dlatego nie kupuję gadżetów,

eddek a zalozyles wątek,zeby kupowac...dobrze ,ze jestem nowinką ;)...a co, gdybym byla blondynką?.....pobieglabym do sklepu i kupilabym i części komputerowe....i laptopa....i gadzety elektoniczne..ze dwa monitory ..no i moze telewizor.....
nieładnie edziu ...........nieładnie ...........;))))))))))))

ps. Nostradamus powoduje , ze zatrzymujemy sie na chwile .............zeby zobaczyc co tak naprawde w zyciu jest wazne.

Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy