Forum Spółki giełdowe mBank SA

Kurs akcji tego banku jest pod ostrzałem propozycji polityków. Oto efekty

Kurs akcji tego banku jest pod ostrzałem propozycji polityków. Oto efekty

Wyświetlaj:
no prosze... / 83.27.79.* / 2015-07-14 12:05
HAHAHA KIWALI CAŁE LATA KREDYTOBIORCÓW TERAZ SAMI ZOSTALI WYKIWANI,ALE TO JESZCZE NIE KONIEC.....
Alex 103 / 31.174.101.* / 2015-07-14 12:05
Banki szczególnie PKOBP jeśli będą zarżnięte przez pomysły tej narodowo socjalistycznej bandy ignorantów ograniczą kredytowanie i zwiększą koszty kredytów . Stracą także ci co mają oszczędności a o drobnych polskich inwestorach giełdowych lokujących oszczędności w akcje banków nie wspomnę. Następny genialny pomysł to będzie zwiększenie emisji pieniądza przez bank centralny dla ratowania budżetu przygniecionego socjalnymi wydatkami oraz rolowaniem długu publicznego. To spowoduje wzrost inflacji, wzrośnie WIBOR ci, którzy zostaną przewalutowani na PLN z franka wpadną w pułapkę drogiego kredytu hipotecznego w PLN marża+WIBOR 3 mc. na poziomie docelowym 8 %( może być jeszcze gorzej) a to będzie katastrofa dla milionów ludzi. Mam nadzieję ,że po tej bolesnej lekcji ekonomii, która jest niezbędna dla uprzytomnienia społeczeństwu ,że cyframi się nie wygra przyjdą prawdziwe reformy i zmiany, które w końcu zakończą kolejną średnio udaną epokę w historii Polski. Oszczędność społeczeństwa jest cnotą ,którą musi być wynagradzana przez państwo w postaci braku obciążeń podatkowych kapitału i oszczędności. Mówiła jedna z fundamentalnych zasad pruskiej ekonomii z XIX wieku jeśli ktoś poważnie myśli o dobrobycie społeczeństwa musi się trzymać tej tezy jak 11 przykazania.
NIEWOLNIK Z PKO BP / 83.20.117.* / 2015-07-14 16:09
PKO BP dawno już powinno ogłosić upadłość .To jeden z lichwiarskich banków ,który oferował kredyty denominowane we franku ,tylko ,że ja nigdy nie widziałem franka na oczy ! ALE,, DORADCÓW" KLIENTA MIELI DOBRYCH BO NACIĄGNĘLI TYSIĄCE KREDYTOBIORCÓW NA TEN SYF ...Po jesiennych wyborach ,,obudzą " się z palcem w nocniku ..TO MAJĄ PEWNE ,PREZES PKO BP TEŻ ! ŻYCZĘ IM TEGO....
ppp826 / 195.206.126.* / 2015-07-14 12:03
O, to duże zmartwienie dla Kowalskiego. Czas podzielić się zyskami z państwem. Na zachodzie Europy usługi bankowe są znacznie tańsze niż w Polsce (przykładem karty płatnicze!). Nie jesteśmy czyjąś kolonią.
Alex 2 / 31.174.101.* / 2015-07-14 11:53
Banki szczególnie PKOBP jeśli będą zarżnięte przez pomysły tej narodowo socjalistycznej bandy ignorantów ograniczą kredytowanie i zwiększą koszty kredytów . Stracą także ci co mają oszczędności a o drobnych polskich inwestorach giełdowych lokujących oszczędności w akcje banków nie wspomnę. Następny genialny pomysł to będzie zwiększenie emisji pieniądza przez bank centralny dla ratowania budżetu przygniecionego socjalnymi wydatkami oraz rolowaniem długu publicznego. To spowoduje wzrost inflacji, wzrośnie WIBOR ci, którzy zostaną przewalutowani na PLN z franka wpadną w pułapkę drogiego kredytu hipotecznego w PLN marża+WIBOR 3 mc. na poziomie docelowym 8 %( może być jeszcze gorzej) a to będzie katastrofa dla milionów ludzi. Mam nadzieję ,że po tej bolesnej lekcji ekonomii, która jest niezbędna dla uprzytomnienia społeczeństwu ,że cyframi się nie wygra przyjdą prawdziwe reformy i zmiany, które w końcu zakończą kolejną średnio udaną epokę w historii Polski. Oszczędność społeczeństwa jest cnotą ,którą musi być wynagradzana przez państwo w postaci braku obciążeń podatkowych kapitału i oszczędności. Mówiła jedna z fundamentalnych zasad pruskiej ekonomii z XIX wieku jeśli ktoś poważnie myśli o dobrobycie społeczeństwa musi się trzymać tej tezy jak 11 przykazania.
warSawa / 83.142.193.* / 2015-07-14 11:53
I dobrze złodziejom. I tak kasę wyprowadzają z Polski.
sdde / 79.187.200.* / 2015-07-14 11:50
Jeżeli ktoś wylewa żale nad losem banku, to znaczy, że najprawdopodobniej ten bank mu płaci albo jest zwyczajnie głupi.
sc / 188.123.204.* / 2015-07-14 11:47
Jeżeli upadnie, to na jego miejsce powstaną dwa nowe , może nawet nie związane z żydami
rtertrewq234 / 81.219.103.* / 2015-07-14 11:25
zysk netto mBanku za 2015 rok wyniesie 1,344 mld zł .. Ludzie obudźmy się!
cierpliwy / 31.63.137.* / 2015-07-14 11:10
a PKObp juz 30.27 i chętnych nie widać

ale wczorajsze S pozamykałam przy 2263pkt zakładam dużą zmienność i raczej słabość rynku

Przydałoby sie wybicie dołem 300pkt :)
radzio480 / 178.36.60.* / 2015-07-14 11:05
oni nie stracą, tylko trochę mniej gotówki wyprowadzą z Polski!!! czyli mniej nas okradną
loxxi / 213.158.219.* / 2015-07-14 11:03
Problem PiS i pani Szydlo to brak znajomosci mechanizmow rynku i ekonomii a to doprowadzi do strat a nie zyskow. Zwiekszanie ilosci podatkow byle dolozyc na banki i markety przelozy sie na klientow i podwyzki cen i nie zmieni tego zaden pis czy pani Szydlo. Dobra ekonomia to uzyskiwanie zyskow przez zmniejszanie obciazen, eliminowanie ilosci podatkow tyle ze co pis i pani Szydo moze o tym wiedziec skoro ich interesuje tylko koryto i populizm. Pani Szydlo zapomina ze ci co maja aktualnie od lat kredyty rozne beda przez pisowskie brednie miec drozsze raty . ZYSK POLSKI MA SIE ZWIEKSZYC NIE PRZEZ KOLEJNE PODATKI LECZ UPROSZCZENIE PRAWA PODATKOWO GPOSPODARCZEGO , ZMNIEJSZENIE KOSZTOW GDYZ TO SPOWODUJE POTROJENIE SIE ILOSCI PODMIOTOW GOSPODARCZYCH NA RYNKU A TO AUTOMATYCZNIE TRZY RAZY WIEKSZA ILOSC PIENIEDZY DO BUDZETU I TE PODMIOTY WCHLONA BEZROBOCIE !________GOSPODARKA GLUPCZE !_NIECH PIS TO SOBIE WBIJE DO PUSTEJ GLOWY !.
Krzysztof612 / 46.113.133.* / 2015-07-14 17:52
Przypominam, że od 8 lat rządzi PO!!! Mądralo!!!, tylko tyle, że nie do końca czujesz temat!
rudy67 / 178.36.60.* / 2015-07-14 11:03
oni nie stracą, tylko trochę mniej gotówki wyprowadzą z Polski!!! czyli mniej nas okradną
rudy67 / 178.36.60.* / 2015-07-14 11:03
oni nie stracą, tylko trochę mniej gotówki wyprowadzą z Polski!!! czyli mniej nas okradną
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy