Forum Polityka, aktualnościKraj

Kurski wie, kto jest winny zamieszania w PiS

Kurski wie, kto jest winny zamieszania w PiS

Money.pl / 2010-11-13 08:51
Komentarze do wiadomości: Kurski wie, kto jest winny zamieszania w PiS.
Wyświetlaj:
Elendir / 2010-11-13 09:50 / Łowca czarownic
Ale to PO ma wpływy. Nawet na wewnętrznym podwórku PiS...
proste nie? / 87.118.126.* / 2010-11-13 12:42
jak zawsze towarzyszu, konfidenci
dgen / 2010-11-13 09:38 / Tysiącznik na forum
PO ma juz wszystko: większośc w sejmie i senacie, sejmiki samorządowe, spółki skarbu państwa, ABW, CBA, policję, "zaprzyjaźnione" media.......
Został jeszcze jeden "problem": PIS kaczyńskiego, który męczy ich jak wrzód na dupie.
I zamarzyła sie donaldowi t. nowa parta opozycyjna, taka miła, uległa, ale w gruncie rzeczy nieszkodliwa, nie zadająca trudnych pytań, taki PIS soft. Cel jest w zasięgu ręki.
Problemu , co ciekawe, nie stanowią już wyborcy - w sytuacji, gdy opozycja będzie miła i nieszkodliwa, PO wystarczy 30 % poparcia aby rządzić samodzielnie w nieskończoność.
Polska demokracja zmierza w strone plutokracji - coraz większe obszary społecznie wykluczonych na wybory nie będą chodzili, wybierać będą zadowoleni z życia bogaci mieszkańcy dużych miast, w obronie swoich interesów, często koroporacyjnych.
Wczoraj pokazywali w TV (ale to nie był tefałen) powodzian..........ale tych zeszłorocznych. Do dzisiaj nie dotarła do nich obiecana pomoc. Oni już , jak mówili, nigdy nie zagłosują, stracili zaufanie do państwa. I oto chodzi, niech siedzą w domu i płacą podatki, akcyzy...
Ordinary Man / 89.231.97.* / 2010-11-13 14:35
Problem jest taki, że nie było i nie ma na kogo głosować. Osobiście liczę na komisariat UE, gdy resztę Unii zaczniemy w dół ciągnąć. Polacy to tłumaczami mogą być ewentualnie. Naród w większości bez ambicji, niezdolny do altruizmu.
(@) / 89.79.216.* / 2010-11-13 14:56

Naród w
większości bez ambicji, niezdolny do altruizmu.

Za to w spożyciu bijemy wszystkich na głowę hej
fdsfdsfdsfdsfds / 80.245.182.* / 2010-11-13 10:58
Nie sądzę. Ja jestem od początku zwolennikiem PiS i jego wyborcą (a raczej byłem) i niestety widzę jak PiS zatraca się sam w sobie. Ta partia jest mi ideowo bliska, ale Jarosław Kaczyński prowadzi ją na tory ultraprawicy. A była tak niesamowita szansa, żeby stworzyć mocną partię neokonserwatywną. Koncertowo to Kaczyński sp......rzył. Jeżeli wygnańcy z PiS, na czele z JKR i Migalskim podejmą się stworzenia takiej partii -> mają mój głos. Niestety, ale poraz pierwszy od początków swojego istnienia PiS go ode mnie nie dostanie. Smutne to i mi również smutno że do tego doszło, ale niestety.
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-13 13:03
Skrytykowałeś prezesa Kaczyńskiego, a to jest całkowicie niedopuszczalne. Spodziewaj się tego, że fanatycy PiS-u zaczną Cię wyzywać od zdrajców, spiskowców, konfidentów i stwierdzą, że jesteś sługą PO, Gazety Wyborczej, TVN-u i co tam jeszcze.
fdsaghfdashgf / 80.245.182.* / 2010-11-13 13:53
Ja jestem(byłem) zwolennikiem PiSu, żadnym fanatykiem, jednak nie podoba mi się to jak ta partia "wyewoluowała". O TVN a szczególnei GW mam zdanie dalekie od dobrego, ale ja nie widzę wszędzie spisków. Liczę że na inicjatywę tych wyrzuconych z PiSu. Może Gowin się przyłączy.
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-13 14:14
Nie twierdzę, że jesteś fanatykiem. Są jednak osoby fanatycznie zapatrzone w PiS, które każdą krytykę pod adresem prezesa komentują wyzwiskami i inwektywami - czego przykład masz choćby poniżej ze strony użytkownika lezdrubinter.
Ja nie popieram żadnej partii, ale uważam, że w każdej partii są porządni politycy, tak samo jak są porządni ludzie wśród ich zwolenników. Problem tylko w tym, że tych osób jest coraz mniej. Bo ludzie uczą się agresji od popieranych przez siebie polityków.
lezdrubinter / 79.185.76.* / 2010-11-14 23:21
ojro. Kogo ja wyzywałem. Konkretnie.
lezdrubinter / 79.185.71.* / 2010-11-13 12:32
fds. A nie uwarzasz, ze to ty się zatracasz pod wpływem mediów Żudokomuny??
ffdhsagfdhasgf / 80.245.182.* / 2010-11-13 13:50
Nie, nie uważam. Mam średnie zdanie na temat TVN czy GW, ale to niestety Kaczyński prowadzi PiS prosto nad przepaść. Nie chce oddać kierownicy i jednocześnie cały czas dodaje gazu. W katastrofie pod Smoleńskiej PiS stracił kilku polityków którzy byli "aktywami" tej partii (choćby Putra czy mój faworyt Władysław Stasiak). Wiadomo było że trudno będzie te straty w ludziach odbudować. Jednak Kaczyński zamiast to czynić, postanowił całkowicie zniszczyć te bardziej racjonalne skrzydło w partii. Stąd kolejny wykluczenia. Niestety ale praktycznie nie ma już w PiSie ludzi których bym cenił, staje się on powoli partią Marcierewiczów, Błaszczaków, Ziobrów i Kurskich, a to nie dla mnie. Co Panowi byli dla mnie zawsze tylko radykalnym skrzydłem PiSu. Prezes sprawił że stają się fundamentem partii, bo innych skrzydeł już w PiSie nie ma.
lezdrubinter / 79.185.80.* / 2010-11-13 18:40
A co masz do Macierewicza ?? Przeszkadza Ci ,ze dochodzi Prawdy ???

Znasz listę Macierewicza ?? Czy pomylił sie chociaż do jednej osoby, które tam zamieścił ??/

Wiesz chociaż ilu z nim chdziło o te sprawy po sadach ??? Czy wygrał z nim ktoś w sadzie ??

To ze wielu ludziom przszkadza Pan Macierewicz, to rzecz normalna. Prwada wielu ludziom w Polsce przeszkadza. Oj bardzo przeszkadza.

Mi nie przeszkadza. I wielu zwolennikom PiS też nie przeszkadza.
natomiast przeszkadzaja nam faszywe autorytety i fałszowanie faktów.

Pani Kluzik-Rostowska dostawała od Jarosława stanowisko wceszefa Parti i odmuwiła. Taka jest prawda.

To o co chodzi Pani Kluzik ??? Chce być szefem, to niech sobie założy swoja partię.
fdsaghfdahsgf / 80.245.182.* / 2010-11-14 10:57
I mam nadzieję, że założy. Co do Macierewicza to on charakteryzuje się tym, że bez względu co się dzieje on od początku ma "swoją prawdę". I nie zaprzeczam, że czasem jest ona zgodna z prawdą rzeczywistą.
lezdrubinter / 79.185.76.* / 2010-11-14 23:08
Bo Macierewicz nie ma Pi___dy na oczach i waty w uszach. Dlatego bardzo szybko kojarzy wydarzenia.
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-13 09:32
Po raz kolejny szukają spisków i układów, nawet we własnej partii? Nie potrafią zaakceptować faktu, że ludzie mogą zmienić swoje poglądy, że nie każdy przez całe życie myśli w ten sam sposób? A może ich zdaniem każdy w partii powinien mieć te same poglądy co prezes? Może uważają, że każdy w PiS-ie powinien być ślepo zapatrzony w prezesa i wiernie podążać za swoim wodzem niczym pies za swoim właścicielem?

Zastanawiam się, kiedy do nich w końcu dotrze, że różnice w poglądach nie oznaczają automatycznie zdrady i zamachu stanu.
lezdrubInter. / 79.185.71.* / 2010-11-13 12:03
Ojro. Chyba nie znasz wszystkich faktów. Pani Kluzik - Rostowska dostawała od Jarosława funkcję wiceszefa Parti PiS. czyli Jarosław chciał DWÓCH SKRZYDEŁ. To ona chciała zostac szefem Parti.

Do czego ona wypowiadała sie że stanie w szranki o przywództwo z Ziobrą ??
Przecież Jarosław co dopiero został wybrany przez ta partie na szefa do 2014 r.
Wiec o czym ta rozmażona Kluzik oPOwiadała w mediach ?? PO co to robiła ??
Czy to sużyło parti PiS taka zamieszka tuz przed wyborami ???

Zacznij chłopie mysleć. Zbierz fakty i rusz mózgownicą, A nie bedziedziesz POwielał TEZY ZAPYZIAŁYCH mediów.
bolszewik / 91.188.122.* / 2010-11-14 22:01
Jestes po prostu fanem pis kluzik chciala byc marszalkiem sejmu wiec umiesz tylko klamac
lezdrubinter / 79.185.76.* / 2010-11-14 23:14
bolszeik. O tym jaka, kto dostaje posadę decyduje Jaarosław. To on jest szefem parti,a nie Kluzik-Rostowska. Jak sobie załozy Kluzik partię i wygra wybory to bedzie mogła się wówczas stawiać na stanowisko marszałka. Teraz i tak moga by być tylko wicemarszałkiem.
ojro / 91.193.208.* / 2010-11-13 13:17

Zacznij chłopie mysleć. Zbierz fakty i rusz mózgownicą, A nie bedziedziesz POwielał TEZY ZAPYZIAŁYCH mediów.

Odpowiedz mi w takim razie, skąd Ty bierzesz informacje na temat tej sprawy? No bo przecież nie mogłeś czerpać informacji z tych zapyziałych mediów. Więc wynika z tego, że byłeś tam osobiście i osobiście rozmawiałeś z osobami w to zamieszanymi, aby poznać wszystkie fakty i wersje każdej ze stron.
lezdrubinter / 79.185.76.* / 2010-11-14 23:17
Spytaj kluzik. Czy miala taka propozycję.
Stirlitz / 85.222.77.* / 2010-11-13 09:25
Aż się prosi o nawiązanie do Homera - " kto jest koniem trojańskim w naszej partii "
Wiem ale nie powiem .
powodzenia / 87.118.126.* / 2010-11-13 12:46
napisz "kobyłą trojańską i przebijesz Homera w roszyfrowywaniu szyfrów tajemnych
ciemny lud / 79.187.227.* / 2010-11-13 09:24
Wystarczy popatrzeć na zdjęcie tego Jacka K. Jest wyjątkowo nieszczery. Rozwala mnie do śmiechu jak widzę i słyszę tych polityków, jak są zakłamani bo muszą trzymać linię partii. oni muszą wiedzieć jedno: słuchacz wychwyci natychmiast jak polityk mówi to w co sam nie wierzy. Żałosne. Jakby chcieli odnieść sukces to wystarczy posłuchać normalnych ludzi "ciemnego ludu". wystarczy wywalić jarosłąwa K. na zbity pysk oraz jego świtę i zacząć od nowa. spróbować potem zrobić ten prawdziwy POPiS.
lezdrubinter / 79.185.71.* / 2010-11-13 12:22
Masz rację. Ciemny lud łyknął jak bociek żabę obiecanki Donka. I dalej łyka medialny sabotaż PiSu.
I dalej tacy jak ty nic nie wiedzą. nie wiedzą o ile wzrosło zaadłużenie naszego kraju. O ile wzrosło bezrobocie. Ile sprzedano majatku narodowego za te trzy lata rzadów Donka.Ze wzrosłA ILOŚĆ URZĘDNIKÓW O 40 TYS. Ze na nastepny rok budzet na kancelarię prezydenta wzrasta o 15%.
A wczesniej PO głosiło, ze L. Kaczyński utworzył dwwór.Ze wydatki sa zaduze na kancelsarie prezydeta. To jak to jest,ze teraz jeszcze wzrosną ??? Ciemny Lud teraz jest zadowolony.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-11-13 13:12

Ze wzrosła ILOŚĆ URZĘDNIKÓW O 40 TYS

O 60 tysiecy.
Marek_K / 83.26.129.* / 2010-11-13 09:02
I Kurski pewnie myśli, jak sam powiedział, "ciemny lud to kupi " ? Panie Kurski , kto ci jeszcze w Polsce wierzy ?
a że zamknie to pewnik / 87.118.126.* / 2010-11-13 12:53
i kupił Donka, Łupka i Bufetową. Grzecha, Rycha i Pawlika Morozowa. I teraz jest tylko kwestia, w jakim tempie ów lud zamknie te gęby za niego krzyczące.
nienie21325 / 83.9.101.* / 2010-11-13 09:00
Odezwał się dłużnik, kłamca i oszust.
Wstyd dla Olsztyna , ze maja takiego polityka.
asdsad / 86.111.102.* / 2010-11-13 08:51
który po 10 kwietnia całkowicie upadł na głowę.
nie trać nadziei / 87.118.126.* / 2010-11-13 12:55
jak się go nie dało strącić, trzeba już tylko liczyć, ze upadnie. Nie trac nadziei jednak i szukaj wsparcia u Rysia C., maltretowanego aktualnie w wariatkowie.
Josef Zawila / 78.94.225.* / 2010-11-13 09:34
Pan Kurski powinien oddac dokladnie wszystkie pieniadze jakie zarobil w Parlamencie Europejskim bo to sa nasze wspolne pieniadze. Wszyscy Europoslowie z PiS, ktorzy siedza w brukseli i
p...w s... powinni natychmiast polozyc pieniadze i sie rozliczyc.
Potem moga odejsc do normalnego zycia i zaczynac od poczatku.
Pan Jaroslaw Kaczynski powinien tych europoslow zwolnic i
dac im wilczy bilet. W koncu ma do tego jeszcze prawo.
Powinien ratowac swoj stracony autorytet - poki jeszcze go ma.
Ci pseudoeuroposlowie przynosza wstyd dla Polski.
Bezpartyjny - Josef Zawila
Bezpartyjny / 77.45.20.* / 2010-11-13 14:21
`PO wymienia sołtysów na swoich ,może się ,,załapią" panie J-K i Jakubiak.W/g szkoda czasu i energii elektr.na przepychanki słowne.Do pracy Panowie,bo do roboty ,już było!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy